Професійний аналіз інтернет магазину дозволить Вам виявити працюючі і непрацюючі елементи, а потім їх оптимізувати і поліпшити.

Наші фахівці використовують у своїй роботі унікальне поєднання інструментів аналізу для отримання найкращих результатів.

Аналіз інтернет магазину

Аналіз інтернет магазину дозволить визначити:

 • Ключові слова

Ключові слова роблять позитивний вплив на SEO сайту. Вивчаючи ефективність ключових слів для сайту і зіставляючи їх за базовим рейтинговому звіту, можна визначити можливості ключових слів, де може знадобитися пряма оптимізація.

Ретельна оптимізація сайту може дозволити поступово поліпшити ранжування ключових фраз, підштовхуючи їх ще вище в пошуковій видачі і надаючи відчутний позитивний вплив на продуктивність сайту.

 • Відвідуваність інтернет магазину

Кількість відвідувань, безсумнівно, важливо. Це основа вимірювання продуктивності будь-якого сайту. Однак, щоб дійсно оптимізувати сайт, важливо проаналізувати безліч інших речей. Тому що кожен з них розповість про поведінку відвідувачів на сайті. Більш глибоке розуміння цієї поведінки полегшує розуміння того, наскільки добре працює сайт, перетворюючи відвідувачів в конверсії.

З точки зору SEO, кількість трафіку впливає на авторитет сайту, чим більше – тим краще.

 • Середня кількість відвідуваних сторінок

Навіть в тих випадках, коли рівень трафіку високий, середня кількість відвідуваних сторінок допоможе визначити, чи можливо скоротити шлях до конверсії і що може допомогти її збільшити. Важливо, щоб користувачі були зацікавлені в переміщенні по сторінках сайту.

Поліпшення середньої кількості сторінок, відвідуваних на Вашому сайті, є ще одним сигналом для пошукових систем про відносне якості і авторитет Вашого сайту. Поліпшення цих показників також може поліпшити загальний рейтинг Вашого сайту.

 • Середній час на сайті

Це вимір тривалості чийогось відвідування сайту і ще один конструктивний показник ефективності сайту.

Середній час на сайті експоненціально варіюється в залежності від характеру сайту і галузі. Наприклад, користувачі будуть затримуватися на сайтах онлайн-ігор набагато довше, ніж якби вони просто хотіли переглянути інформацію про погоду в своєму місті на сайті місцевої газети.

Аналіз середнього часу на сайті може допомогти краще зрозуміти відвідувачів, дозволяючи з’ясувати, що цікавить Вашу аудиторію, і відповідно надати потрібний їй контент. Подібно середньому числу відвідуваних сторінок, час на сайті також є сигналом, який алгоритми пошукової системи використовують для встановлення відносного якості і авторитету сайту.

 • Показатель отказов

Это процент посетителей, которые посетили одну страницу на сайте и затем вышли менее чем за 30 секунд. Показатели отказов могут варьироваться от страницы к странице. В целом, показатель отказов должен быть ниже 50 процентов; чем ниже, тем лучше. Скорость может варьироваться в зависимости от страницы.

Анализ страниц с высоким показателем отказов может помочь Вам определить, почему посетители не удовлетворены сайтом и / или информацией, найденной на целевой странице. Если посетители проводят очень мало времени на странице, вероятно, что-то нужно изменить.

Показатель отказов также является сильным показателем общего качества страницы и сайта. Снижение показателя отказов свидетельствует о высоком уровне взаимодействия с алгоритмами поисковых систем, поэтому улучшение этих показателей может помочь улучшить SEO.

 • Зовнішня оптимізація

Завдання зовнішньої оптимізації полягає в отриманні якісних зовнішніх посилань на сайт. Чим вище цінність цих посилань, тим вище сприймається цінність сайту. Важливо регулярно отримувати нові зовнішні посилання, щоб сайт не сприймався як застарілий.

Наші експерти створюють унікальні зовнішні посилання, які мають високу якість і дуже допомагають у забезпеченні високого рейтингу сайтів. Часте додавання більшої кількості зовнішніх посилань допомагає підтримувати високий рейтинг сайтів протягом тривалого періоду часу.

Радимо до прочитання корисні статті:

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх