Позвонить

Зміст:

Аналіз просування включає в себе:

 • Оцінка трафіку;
 • Ключові фактори, які впливають на SEO і юзабіліті сайту;
 • Тривалість завантаження сайту, рендеринг та поради щодо оптимізації;
 • Основи SEO (переписування URL, robots.txt, карта сайту XML і т. Д.);
 • Внутрішні елементи (метадані, заголовки, контент сайту і т. Д.);
 • Дослідження ключових слів;
 • Огляд точності лістингу бізнесу і багато іншого.

Аналіз внутрішніх елементів

Мета теги – це невидимі теги, які надають дані про Вашу сторінці пошуковим системам і відвідувачам сайту. Вони полегшують пошуковим системам визначення змісту Вашого контенту і, таким чином, життєво важливі для SEO.

Правильно оптимізовані мета теги дозволяють повністю задовольняти користувачів в пошуку необхідної їм інформації, а також в зручності навігації по сторінках Вашого сайту.

Аналіз просування необхідний Вам для підтримки потрібного рівня відвідуваності сайту, його місця в рейтингу і рівня «продажів».

аналіз просування

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів – один з важливих, цінних і високоефективних видів діяльності в області маркетингу пошуку. Ранжування по правильним ключовими словами може зробити або зламати Ваш сайт. Досліджуючи попит на ключові слова на Вашому ринку, Ви можете не тільки дізнатися, які слова і фрази орієнтовані на SEO просування Вашого сайту, але і дізнатися більше про Ваших клієнтів в цілому.

Ми говоримо про залучення відвідувачів на Ваш сайт і, крім того, про притягнення цільових клієнтів. За допомогою дослідження ключових слів Ви можете передбачити зміни попиту, реагувати на мінливі ринкові умови і виробляти продукти, послуги і контент, які активно шукають в пошукових системах.

Аналіз зовнішньої оптимізації сайту

Аналіз зовнішньої оптимізації допоможе поліпшити позицію в пошуковій видачі: побудова посилань, поширення впливу, контент маркетинг і багато іншого.

Зовнішня оптимізація допомагає пошуковим системам зрозуміти, що інші думають про Ваш продукт, послуги або сайті. Навіть маючи всього кілька посилань з боку сильних релевантних сайтів з високим рівнем авторитету, Ви збільшите свої шанси на більш високий рейтинг.

Саме тому для нас важливе значення має перевірка якості вихідних і внутрішніх посилань. У роботі нам допомагають aherfs.com і majestic.com.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх