Содержание:

SEO аудит сайту – це комплекс робіт, спрямованих на глибокий детальний аналіз сайту компанії. У процесі аналізу ресурсу виявляються можливі недоліки в роботі сайту, які гальмують ресурс і заважають ефективному просуванню в пошуковій видачі.

Аудит сайту ціна

В результаті професійно проведеного аудиту досягаються високі результати в віддачі вкладеного в розкрутку бюджету, призначеного для просування сайту компанії в пошукових системах з метою залучення нових клієнтів і покупців. У нашій веб-студії ви можете замовити SEO аудит сайту для максимальної ефективності його розкрутки.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Вигоди комплексного аудиту сайту

 • SEO аналіз сайту забезпечує відмінний ефект протягом усього часу аж до наступного аудиту або реструктуризації ресурсу;
 • Комплексний аудит сайту, дозволяє вкладати оптимальний бюджет, так як кошти, які витрачаються на розкрутку сайту, використовуються максимально продуктивно;
 • Аудит сайту значно покращує результати позицій сайту в пошуковій видачі. Цьому сприяє своєчасне виявлення похибок в роботі сайту і їх коректне усунення для поліпшення ранжирування ресурсу пошуковими алгоритмами.

Чому аудит сайту такий важливий?

Аналіз показників SEO та параметрів працездатності сайту вельмо позитивно впливає на популярність ресурсу. Також аналіз сайту сприяє виявленню технічних неполадок, що гальмують роботу сайту – користувачі не оцінять ресурс, чиї сторінки довго завантажуються або некоректно відображаються. Тому сайти компаній повинні ретельно перевірятися перед тим, як проходити індексацію – це допоможе поліпшити поведінкові чинники і підвищити трафік.

Професійний комплексний аудит сайту, ціна якого в повній мірі виправдовує результат, дозволяє в подальшому:

 • збільшити конверсію – приріст продажів, підписок, реєстрацій та ін .;
 • підвищити цільовий трафік;
 • поліпшити позиції;
 • залучити платоспроможну цільову аудиторію;
 • підвищити впізнаваність компанії і рівень лояльності клієнтів;
 • збільшити кількість запитів покупців;
 • виключити ризик потрапляння під фільтри пошукових систем;
 • зайняти високі позиції в результаті видачі популярних пошукових систем.

Етапи аналізу веб ресурсу

 1. SEO аналіз сайту. Цей етап є найважливішим для просування сайту в пошукових системах. На SEO аудит сайту вартість розраховується виходячи їх масштабів проробленої роботи, які передбачають виконання завдань, спрямованих на поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі. Даний етап робіт включає:
 • Аналіз контенту – фахівцями перевіряється відповідність контенту сайту відповідно до вимог SEO оптимізації. Аналізуються заголовки, мета теги, зміст розділів і підрозділів – виявлені недоліки виправляються відповідно до вимог;
 • аналіз зовнішніх посилань – перевірка числа і якості зовнішніх посилань, позицій сайту у видачі різних пошукових систем, а також інших аспектів просування ресурсу.
 1. Аналіз юзабіліті сайту. Ретельний аудит структури, навігації та дизайну сайту впливає аудиторії до ресурсу, а, отже, і самої компанії. Якісний сайт повинен володіти приємним зручним інтерфейсом, коректно що відображаються з будь-яких пристроїв, продуманою структурою і навігацією.
 2. Додаткові послуги – аналіз статистики відвідуваності, оцінка якості хостингу, оцінка швидкості завантаження сторінок.
Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

За бажанням замовника можна замовити як повний комплексний аналіз сайту, так і аналіз за певними позиціями, куди можуть входити дизайн, юзабіліті, контент та ін. На аналіз сайту вартість легко скорегувати, підібравши потрібні саме вам параметри або не вибирати, а замовити повний комплекс робіт з аудиту.

Отримані в результаті аналізу рекомендації фахівців допоможуть підвищити ефективність просування сайту і посприяє зростанню популярності окремих товарів і послуг у цільової аудиторії. Провівши комплексний аудит ресурсу, ви зможете найбільш ефективно і результативно просувати і розкручувати сайт компанії в інтернеті.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх