SEO аудит сайту – це перевірка веб сайту з метою поліпшення рейтингу в органічних результатах пошуку.

Нашими досвідченими фахівцями ТМ «Розкрутка сайтів» SEO аудит виконується спеціалізованими інструментами.

Аудит сайту

В процесі аудиту сайту, ми проводимо:

 1. Аудит стратегії ключових слів

Ми аналізуємо Ваш поточний набір ключових слів, знаходимо нові ключові слова, встановлюємо пріоритети для набору ключових слів, а потім класифікуємо їх на основі намірів пошуку.

 1. Аудит Ваших конкурентів

Аналіз ключових слів є першою частиною процесу. Потім ми аналізуємо Ваших конкурентів, щоб визначити пріоритети ключових слів, на яких необхідно акцентувати. Потім ми аналізуємо Ваших конкурентів на більш глибокому рівні, щоб витягувати ідеї ключових слів, кути контенту і можливості зворотного посилання.

 1. Аудит Вашої технічної ефективності

Наявність сильного технічно оптимізованого веб сайту має вирішальне значення для довгострокового успіху вашої SEO кампанії. Ми використовуємо різні інструменти для виявлення як високоефективних, так і малоефективних технічних проблем, які можуть утримувати Ваш веб-сайт або пошкоджувати призначений для користувача інтерфейс (UX).

 1. Аудит архітектури Вашого сайту

Добре спроектована архітектура сайту може поліпшити індексування і допомогти підвищити авторитет Вашого сайту. Ми проводимо аудит Вашої існуючої архітектури і розробимо більш ефективну, якщо це буде необхідно.

 1. Аудит стратегії SEO контенту

«SEO контент» відноситься до будь-якій сторінці, націлених на ключові слова на Вашому сайті. Ми аналізуємо кожну з Ваших цільових сторінок з ключовим словом, щоб допомогти Вам зробити їх ще краще.

 1. Аудит зовнішніх посилань

Зворотні посилання є фундаментальною частиною SEO. Спочатку ми проаналізуємо існуючий профіль зовнішніх посилань, а потім ми використовуємо незліченні методи, щоб знайти нові можливості посилань для вас.

 1. Контроль за результатом

Ми також надаємо Вам детальний список дій. Цей список має пріоритет, грунтуючись на тому, які дії будуть мати найбільший вплив на ефективність SEO.

Причини, за якими Вам потрібен аудит сайту:

 • Знизився органічний трафік

Це можливо після міграції сайту, ребрендинг, консолідації або інших важливих технічних, тематичних або пов’язаних з прив’язкою подій.

 • Накопичено технічний борг

Часто плагіни і інші технології, які Ви можете використовувати, можуть заважати пошуковим роботам, браузерам і користувачам знаходити Ваш сайт.

 • Застарілий контент

Застарілий контент може зробити Ваш сайт «роздутим» і почати ранжувати ключові слова, які більше не важливі для Ваших клієнтів.

 • Низька унікальність контенту

Це може знизити загальний авторитет вашого сайту і зменшити ймовірність того, що користувачі знайдуть Ваш контент в пошукових системах.

 • Заблокований або прихований вміст

Це може викликати проблеми з індексацією. Користувачі з меншою ймовірністю знайдуть Ваш контент в пошукових системах, якщо він відсутній в їх індексі.

Більш повільне час завантаження сторінок

Це залишає відвідувачів розчарованими і приносить Вашому сайту нижчий рейтинг і рейтинг конверсій.

 • Веб сайт не захищений (https)

Це може загрожувати конфіденційності Вашого відвідувача і викликати попередження в браузері. Навіть для сайтів, які не є транзакційними, пропозиція безпечного з’єднання стає все більш важливим, особливо, якщо сайти конкурентів уже перейшли на https.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх