SEO аудит сайту – це перевірка веб сайту з метою поліпшення рейтингу в органічних результатах пошуку.

Нашими досвідченими фахівцями ТМ «Розкрутка сайтів» SEO аудит виконується спеціалізованими інструментами.

Аудит сайту

В процесі аудиту сайту, ми проводимо:

 1. Аудит стратегії ключових слів

Ми аналізуємо Ваш поточний набір ключових слів, знаходимо нові ключові слова, встановлюємо пріоритети для набору ключових слів, а потім класифікуємо їх на основі намірів пошуку.

 1. Аудит Ваших конкурентів

Аналіз ключових слів є першою частиною процесу. Потім ми аналізуємо Ваших конкурентів, щоб визначити пріоритети ключових слів, на яких необхідно акцентувати. Потім ми аналізуємо Ваших конкурентів на більш глибокому рівні, щоб витягувати ідеї ключових слів, кути контенту і можливості зворотного посилання.

 1. Аудит Вашої технічної ефективності

Наявність сильного технічно оптимізованого веб сайту має вирішальне значення для довгострокового успіху вашої SEO кампанії. Ми використовуємо різні інструменти для виявлення як високоефективних, так і малоефективних технічних проблем, які можуть утримувати Ваш веб-сайт або пошкоджувати призначений для користувача інтерфейс (UX).

 1. Аудит архітектури Вашого сайту

Добре спроектована архітектура сайту може поліпшити індексування і допомогти підвищити авторитет Вашого сайту. Ми проводимо аудит Вашої існуючої архітектури і розробимо більш ефективну, якщо це буде необхідно.

 1. Аудит стратегії SEO контенту

«SEO контент» відноситься до будь-якій сторінці, націлених на ключові слова на Вашому сайті. Ми аналізуємо кожну з Ваших цільових сторінок з ключовим словом, щоб допомогти Вам зробити їх ще краще.

 1. Аудит зовнішніх посилань

Зворотні посилання є фундаментальною частиною SEO. Спочатку ми проаналізуємо існуючий профіль зовнішніх посилань, а потім ми використовуємо незліченні методи, щоб знайти нові можливості посилань для вас.

 1. Контроль за результатом

Ми також надаємо Вам детальний список дій. Цей список має пріоритет, грунтуючись на тому, які дії будуть мати найбільший вплив на ефективність SEO.

Причини, за якими Вам потрібен аудит сайту:

 • Знизився органічний трафік

Це можливо після міграції сайту, ребрендинг, консолідації або інших важливих технічних, тематичних або пов’язаних з прив’язкою подій.

 • Накопичено технічний борг

Часто плагіни і інші технології, які Ви можете використовувати, можуть заважати пошуковим роботам, браузерам і користувачам знаходити Ваш сайт.

 • Застарілий контент

Застарілий контент може зробити Ваш сайт «роздутим» і почати ранжувати ключові слова, які більше не важливі для Ваших клієнтів.

 • Низька унікальність контенту

Це може знизити загальний авторитет вашого сайту і зменшити ймовірність того, що користувачі знайдуть Ваш контент в пошукових системах.

 • Заблокований або прихований вміст

Це може викликати проблеми з індексацією. Користувачі з меншою ймовірністю знайдуть Ваш контент в пошукових системах, якщо він відсутній в їх індексі.

Більш повільне час завантаження сторінок

Це залишає відвідувачів розчарованими і приносить Вашому сайту нижчий рейтинг і рейтинг конверсій.

 • Веб сайт не захищений (https)

Це може загрожувати конфіденційності Вашого відвідувача і викликати попередження в браузері. Навіть для сайтів, які не є транзакційними, пропозиція безпечного з’єднання стає все більш важливим, особливо, якщо сайти конкурентів уже перейшли на https.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх