Бітрікс – це єдине робочий простір, яке обробляє багато аспектів повсякденних операцій і завдань. Управління сайтом бітрікс надає спеціальні інструменти для кращого вирішення різних проблем SEO:

 1. метадані;
 2. Налаштування заголовка вікна браузера;
 3. Стилі заголовків (H1, H2, H3);
 4. Виняток коду CSS з коду сторінки для пошукових роботів;
 5. Немає обмежень по макету сайту;
 6. Зручні для користувача URL;
 7. Налаштування метаданих для динамічного контенту. Ключові слова і описи товарів, статей і т. Д .;
 8. Спеціальні інструменти веб аналітики;
 9. Обмеження активності ботів пошукової системи;
 • Видалення з URL ідентифікаторів сесій.

Бітрікс СЕО

Використання бітрікс SEO приносить ряд позитивних результатів, які помітні з перших днів використання. Робота з даним сервісом вимагає навичок, якими володіють наші спеціально навчені фахівці.

Ми гарантуємо виправданий прозорою вартісної політикою результат з попередніми складанням офіційного договору і щомісячного плану роботи. У нас Ви отримаєте постійну звітність, можливість проконсультуватися, а також отримати навчання прямо з трубки телефону.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Оптимізація SEO бітрікс

 1. Для оптимізації ключових слів і метаданих папок і сторінок, редакторами через WYSIWYG або в текстовому режимі встановлюється «Page Properties» (властивості сторінки).

Параметри, зазначені у властивостях сторінки, визначають:

 • Чи відображається сторінка в локальному меню навігації чи ні;
 • Чи можуть пошукові системи індексувати сторінку чи ні.

Властивості грають важливу роль в тому, як відвідувачі знаходять Вашу сторінку за допомогою пошуку або навігації по меню, і як вони орієнтуються, коли потрапляють на Вашу сторінку.

 1. «Page Properties» також можна використовувати для установки окремого заголовка сторінки браузера. Кожна сторінка може бути налаштована на різні заголовки в вікні браузера. Або ці заголовки можуть залежати від заголовка вмісту сторінки або навіть від частин динамічного вмісту, наприклад, заголовків новин або найменувань товарів.
 2. Стилі заголовка сторінки можуть управлятися в HTML-редакторі (WYSIWYG).
 3. Каскадні таблиці стилів (CSS) можуть бути включені в тіло сторінки для кращого перегляду сторінок відвідувачами сайту, або вони можуть бути повністю виключені з коду сторінки або просто пов’язані як зовнішній файл зі спеціальним механізмом.
 4. Шаблон сайту може бути побудований з використанням таблиці або DIV (шарів) – обмежень немає. Таким чином, сторінка може бути розміщено ближче до верхньої частини сторінки в залежності від використовуваних методів верстки.
 5. Динамічний контент може відображатися на сторінках, які використовують зручні для користувача URL-адреси. Таким чином, сторінка має стандартний URL-адресу.
 6. Спеціальні властивості елементів каталогу можуть використовуватися для завдання різних метаданих для товарів або товарів. Таким чином, кожен товар у Вашому каталозі буде проіндексовано з використанням власних ключових слів, а також всіх оновлень, опублікованих на сайті.
 7. Спеціальні інструменти веб аналітики дозволяють збирати дані по найбільш часто використовуваних пошукових фразах, з якими користувачі прийшли з пошукової системи.
 8. Деякі роботи пошукових систем можуть бути автоматично заблоковані на деякий час за допомогою внутрішнього механізму, якщо вони показують велику активність (це може бути налаштоване власником сайту).
 • Google та інші пошукові системи безумовно не люблять ідентифікатори сесій. Ви можете легко видалити їх з Ваших URL, просто додавши рядок в файл конфігурації сайту.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх