Позвонить
Аналіз вмісту сайту за допомогою Search Console Insights. Перелік можливостей

У Google презентували сервіс для оптимізації сайтів та роботи з контентом. Йдеться про Search Console Insights. Інструмент дає змогу дізнатися, у чому зацікавлена цільова аудиторія, та як користувачі знаходять конкретні види контенту. У цьому огляді розглянемо основні можливості цього рішення.

Основна інформація

Search Console Insights дає можливість отримувати сукупні дані про природний трафік проекту. Рішення доступне будь-кому, але спочатку воно орієнтоване на авторів публікацій і на веб-майстрів. За словами представників пошукової системи Google, інструмент дає інформацію про те, як гості ресурсу знаходять виставлений на сторінках контент, і яким саме матеріалам віддають перевагу. Для цього Search Console Insights займається збором даних з консолі для веб-майстрів, а також Google Аналітики.

Отримання доступу

Для старту роботи з сервісом достатньо:

 • авторизуватись у Google Search Console та вказати потрібний домен;
 • вибрати вгорі екрана Search Console Insights;
 • після дочекатися перенаправлення.

Якщо звіт наповнений не всіма необхідними даними, причиною є те, що Google Analytics та пошукова консоль не синхронізовані. Сервіс цілком зрозуміло повідомить про це та запропонує рішення.

Для синхронізації облікових записів Google Search Console та сервісу Google Analytics потрібно перейти в налаштування консолі та знайти «Зв’язки». У цьому розділі є подання запиту на синхронізацію двох майданчиків. Важливо — один обліковий запис GA дозволяється використовувати лише з одним ресурсом із GSC.

Потрібний докладний порядок дій? Він написаний в офіційній інструкції Google.

Що робити, якщо власник сайту не користується сервісом Google Analytics? Рішення Search Console Insights у будь-якому випадку працюватиме, просто дані у звітах будуть дещо обмежені.

Принципи використання інструменту

Одна з переваг Search Console Insights – надання інформації у простому вигляді. Форми звітів і сам інтерфейс інструменту не викликають складнощів навіть у новачків.

Біля кожного звіту є короткий опис, а також перелік порад. Достатньо натиснути на «шапку» у верхньому кутку звіту. У порадах зазначено, що робити за змін показників.

Крім того, доступні рекомендації та пояснення щодо кожного з показників. Достатньо навести курсор на значення, що цікавить.

Плюси сервісу

Search Console Insights – ідеальне рішення для визначення, які види контенту викликають найбільший відгук у аудиторії. Крім того, інструмент показує, як користувачі взаємодіють із публікаціями. За допомогою цього сервісу можна редагувати (актуалізувати) та створювати контент, який залучатиме на сторінки максимальну кількість трафіку.

Варіанти даних для роботи:

 • ключові канали трафіку;
 • запити, за якими ресурс знаходять користувачі Google;
 • посилання ресурс з інших джерел;
 • кяким чином реалізуються переходи із соцмереж;
 • найпопулярніший і найсвіжіший контент на сторінках.

Висновок

Search Console Insights — комфортне рішення для збирання інформації зі спеціалізованих сервісів Google (зокрема консолі для веб-майстрів та Google Analytics). Збираючи такі дані, інструмент обробляє їх та надає у максимально зрозумілому та простому вигляді для будь-яких споживачів.

Спочатку сервіс орієнтований на власників проектів та на творців контенту. Він допоможе в аналізі контенту, читацьких уподобань та трафіку. Розшифровуючи показники та читаючи поради від Google, можна ефективно використовувати інструмент та покращувати показники, навіть не маючи глибоких професійних знань.

Але важливо пам’ятати, що Search Console Insights не є повноцінною альтернативою сервісам аналітики. Тому оцінювати органічний трафік лише за допомогою цього інструменту буде помилкою. А ось використання його спільно з аналітичними інструментами – оптимальне рішення.

Еще новости

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх