Починаючи розкрутку сайту з нуля, перше, що потрібно зробити, вибрати стратегію і канали просування ресурсу. Існує безліч способів і рішень, впроваджуючи які, Ви підвищите свої шанси вийти на перші позиції органічної видачі пошукових систем. Відрізняються ці способи складністю, бюджетом та кількістю часу, необхідного на впровадження і досягнення результату. Далі буду приведені деякі з них:

Що допоможе швидко просунути сайт?

  • Просування на Youtube – ефективних і менш витратний спосіб розкрутки. Розміщення інформації про себе на каналах відео блогерів або ж створення власного каналу з корисною і свіжою інформацією. ККД даного каналу по істині великий, бюджет сумою в 10-20 тис. Грн. Може принести близько 1 млн. Переглядів потенційних клієнтів.
  • Реклама в контекстному меню пошукових систем – (допомагає розкрутити сайт в Гуглі) ефективний, а головне швидкий спосіб заявити про себе в просторах інтернету. Ідеально підійде для ніші з високою часткою конкурентності. Вимагає не малих фінансових вкладень і постійного аналізу кампанії;
  • SMM – дуже популярний спосіб просування. Створення груп, сторінок в соціальних мережах. Публікація корисної інформації, акцій, конкурсів і т.д. Вимагає якісних параметрів рекламної кампанії, при грамотному підході дає вельми швидкий і високий результат при середніх фінансових витратах. Також прискорює індексацію сайту пошуковими роботами.
  • Просування seo – найбільш результативний варіант залучення трафіку на сайт, який потребує попереднього аудиту і не малого часу.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Приносить відмінний, нехай і не швидкий результат (4-12 місяці) за мінімальні фінансові вкладення в порівнянні з іншими варіантами.

Всі ці канали просування Ви можете впровадити на свій ресурс самостійно або замовити послугу «швидко просунути сайт» у професіоналів студії Seo-Up.

Що б дізнатися вартість – заповніть форму або зв’яжіться з нами в телефонному режимі.

Високих Вам позицій.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх