Фішинг

Фішинг – це шахрайські дії для незаконного отримання конфіденційних даних користувачів Інтернету. Найчастіше шахраї крадуть особисту інформацію, таку як, паролі, дані банківських карт і інші. Термін походить від англійського слова «phishing». Це видозмінений варіант «fishing», який перекладається як «рибалка». Так зване «закидання наживки» і очікування «рибки» стало аналогією обману довірливих людей.

Фішинг проводять трьома стандартними способами:

  1. Розсилають листи користувачам. У них для переконливості шахраї вказують ім’я банку або відомої компанії і просять відправити особисту інформацію у відповідь.
  2. Створення підробленої сторінки або сайту, на якому потрібно ввести логін і пароль. Розміщення фішингових сайтів відбувається на доменах, які схожі за назвою з основними. Це допомагає вивудити з користувачів інформацію.
  3. Масовий спам по електронній пошті нібито від відомої компанії або особи, якій довіряють.

Таких шахраїв називають фішерами. Вони отримують конфіденційні дані і завдають збитків. У разі крадіжки логіна і пароля від соцмережі, фішер отримає доступ до персонального аккаунту і зможе виконати спам-розсилку. Надалі це призведе до санкцій з боку соцмережі. Захист від фішингу – це стандартні і усвідомлені дії з боку інтернет-користувачів. По-перше, ніхто не повинен знати ваші паролі або логіни. Компанії, банки або інші особи не мають права їх вимагати. Листи від невідомих відправників краще сприймати з підозрою і ігнорувати зазначені в них посилання.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх