Кaпча (CAPTCHA)

Содержание

Капча – це автоматизований тест, який дозволяє системі відрізнити людину від комп’ютера. Встановлена ​​і налаштована на сайті captcha дозволяє вирішити доступ людям і відсіяти ботів. Cтворює графічні або текстові задачі, які складно виконати комп’ютеру, але частіше за все легко для людини. Капча допомагає зупинити потік спам-коментарів на сайті, обмежує масову реєстрацію ботами і інше. Традиційно користувачам показуються букви і цифри, а також ряд зображень, серед яких потрібно вибрати певні.

Види капчи

  • Текстові капчи тести з відомими словами або випадковими комбінаціями цифр і букв. Деякі включають також варіанти використання заголовних букв.
  • Графічні. Засновані на зображеннях і створені для заміни текстових. У них застосовуються знайомі елементи, наприклад, тварини, фігури або об’єкти. Як правило така капча вимагає вибрати кілька варіантів, які підходять по заданій темі тесту. Її легше пройти користувачам, однак іноді виникають проблеми з інтерпретацією завдання.
  • Аудіо капчі розроблена як альтернатива іншим і призначена для користувачів з ослабленим зором. Складається з ряду букв або цифр, які потім потрібно ввести. Зазвичай містять фоновий шум, щоб ботам було складніше їх розібрати.
  • Математичні або словесні. Пропонують вирішити просту задачку, наприклад, «3 + 5» або «17-8». Передбачається, що бот не зможе відповісти на питання. В інших випадках користувачеві потрібно ввести пропущене слово в реченні
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх