ROBOТS.TXT

ROBOTS.TXT – це файл в кореневому каталозі веб-сайту, що містить інструкції щодо дій пошукового робота в процесі індексації. Це може заборонити вхід в індекс як на окремих сторінках, розділах, категоріях, так і на всьому сайті. Ви також можете вказати різні рекомендації по індексації роботів в окремих пошукових системах. Для цього введіть ім’я бота, на який діють наступні інструкції, в обов’язкове поле User-agent. Потім у вас повинна бути директива Disallow, яка вказує адресу веб-ресурсу, який заборонено індексувати. Якщо URL-адреса не вказана, а значення Disallow порожньо, вважається, що індексування всього веб-сайту дозволено (якщо немає альтернативного напрямку). Цей файл також може містити:

  • Адреса розташування карти сайту, що дозволяє пошуковим роботам швидко ознайомитися зі структурою веб-ресурсів, які вони відвідують.
  • URL-адресу сайту, який служить основним дзеркалом (якщо є). Заборона індексації через robots.txt може бути корисно для приховування сторінок, які ще не готові до публікації, містять службову інформацію або мають дубльований контент.
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх