Розмноження тексту (статей)

Розмноження тексту (статей) – це процес написання унікальних текстів (щодо вже існуючих в інтернеті або один до одного). Простими словами – це рерайт, заміна слів синонімами для підвищення унікальності. Для цього також застосовують текстові генератори.

Процес дозволяє заощадити на заробітній платі копірайтерів і стане в нагоді при значній кількості сайтів зі схожою тематикою під час просування. Крім того це допомагає швидко наповнити сторінки сайту однотипним, але унікальним текстом (наприклад, товарні картки в інтернет-магазині). Ручний рерайтинг відрізняється високою якістю, в свою чергу автоматична генерація створює оптимізовані під пошукові системи тексти. Але сприймати користувачам їх значно важче.

Для генерації використовують програмне забезпечення або онлайн-сервіси, які працюють за заданим шаблоном. Вони підбирають синоніми, готують можливі перестановки. У підсумку, відбувається ряд замін або перестановок в тексті. Часто до таких методів вдавались чорні і сірі SEO оптимізатори, що значно полегшувало життя вебмайстрів. Але на сьогодні їх застосування може призвести до пошукових санкцій.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх