Валідація

Валідація – це процес виявлення помилок в коді сайту з метою їх усунення. Допомагає підтримувати код відповідно до актуальних стандартів і швидко виправляти недоліки. З англійської «validation» перекладається як «перевірка»

Спеціальний сервіс перевіряє HTML-код сторінки на відповідність стандартам, які прийняті в веб-програмуванні. Він дозволяє наочно побачити неправильні теги і атрибути, коректність вкладеності. Валідація – необхідна частина при тестуванні веб-сайтів. Її проводять не тільки під час розробки, а й при просуванні в пошукових системах.

Сервіс допомагає зробити код краще, що в свою чергу покращить поведінкові чинники ранжування. Деякі помилки можуть не впливати на відображення в одному браузері. Але варто відкрити сторінку в іншому браузері, як ефект від неякісного коду відразу проявиться. Серйозні помилки можуть привести до того, що пошуковики почнуть штучно знижувати позиції сайту у видачі.

Щоб виконати валідацію можна використовувати спеціалізований онлайн-сервіс validator.w3.org. Після перевірки він відразу ж відобразить помилки, які варто виправити.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх