YАNDEX (ЯНДЕКС)

YANDEX – це російська компанія з великою кількістю сервісів. Основний – пошуковий. Крім нього еко-система Яндекс включає в себе власний поштовий сервіс, прогноз погоди, новинний агрегатор, музику, прайс-агрегатор і інші. Компанії також належать служба таксі і доставки продуктів.

Головний офіс розташований в Москві. Компанія заснована в 1997 році і з тих пір стала четвертою пошуковою системою світу за кількістю оброблених запитів. У російськомовному сегменті знаходиться на першому місці в рейтингу популярності. Безпосередній конкурент – Google.

Сторінка пошуку складається з декількох вертикалей, що дозволяє швидко і зручно знайти потрібну інформацію. Шукати можна як по певних запитах, так і по картинках або відео. Також ви можете шукати в картах і новинах. Яндекс – пріоритетний напрямок для просування нарівні з Google.

Для оптимізаторів і веб-майстрів доступні спеціальні сервіси, такі як Яндекс.Метрика та Яндекс.Вебмайстер. Перший відображає дані про відвідуваність, дозволяє аналізувати поведінку користувачів. Другий допомагає оцінити індексацію сайту, перевірити і усунути помилки, додати карту і т.д.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх