Аудиторія пошукової системи Google є найбільшою – для сайтів це не тільки великі можливості, а також велика конкуренція. Саме тому кожному веб ресурсу потрібний професійний оптимізатор веб сайтів Google – він допоможе по максимуму використовувати потенціал сайту для залучення клієнтів з самої глобальної пошукової мережі в світі.

Google розкрутка

Нашою веб студією здійснюється професійна Google розкрутка сайтів. Це означає, що ми підженемо ваш сайт під існуючі вимоги та алгоритми пошукової системи для того, щоб після індексації він міг зайняти ТОП позиції у видачі пошуку. Розкрутка сайту в системі Google – це складна комплексна робота, що вимагає специфічних знань і навичок, якими в достатній мірі володіють наші SEO фахівці. Тому якщо ви хочете розкрутити свій сайт – поспішіть замовити у нас оптимізацію і розкрутку сайту в Google.

Просування Google – переваги використання:

 • Достатній рівень якості трафіку – прийнято вважати, що пошукову систему використовує «тепла» цільова аудиторія, готова здійснювати покупки інші вигідні для сайту конверсійні дії;
 • Швидкий помітний результат – в пошуковій системі розкрутка сайту може проходити швидше, ніж в інших, так як Google дуже часто оновлює видачу, завдяки чому результат стратегії просування ви побачите швидше;
 • Стабільність – хоч пошукова система і відрізняється динамізмом, кардинальні зміни пошукових алгоритмів Google трапляються рідко. Саме тому оптимізація сайту під цей, пошуковик буде найбільш актуальна при реалізації комплексних рекламних стратегій з розвитку компанії в інтернет.

Google розкрутка

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Особливості розкрутки сайту в Google

Існують особливі фактори, які дуже «любить» система пошуку Google. До них відносяться:

 1. Якісний контент – основними критеріями розкрутки сайту в даній системі пошуку стане створення оптимізованого, а також тематичного та інформаційного контенту, грамотної посилальної маси, поліпшення поведінкових факторів ресурсу і просування в популярних пошукових мережах;
 2. Мета теги – використання правильних мета тегів дозволяє роботам пошуку набагато краще і якісніше індексувати сайт. Також варто подбати про технічну сторону сайту, щоб уникнути збоїв в роботі і повільне завантаження сторінок;
 3. Зручність – зручна навігація, продумана структура, висока швидкість завантаження сторінок, візуально приємний і зрозумілий дизайн дуже важливі не тільки з боку пошукових алгоритмів, але і з боку орієнтованості ресурсу на відвідувачів і їх зручність;
 4. Кластеризація – максимальна розбивка на розділи та підрозділи.
  Унікальні тексти – Google не сприймає неунікальний контент, тому сайти необхідно наповнювати якісними, грамотними текстами з високою відсотковою унікальностю. У цьому полягає одна з основних задач фахівця при розкручуванні сайту під пошукову систему Google. Так будь-який текст на сайті необхідний:

Кластеризація google розкрутка

 • бути максимально читабельним і інформативним;
 • бути корисним для відвідувачів сайту;
 • продающим;
 • відповідним вимогам SEO;
 • унікальним;
 • без зайвої води і складних термінів.

В нашій веб студії строго дотримуються всіх цих факторів для максимально ефективної оптимізації сайту під Google. В результаті ви отримуєте ефективний продаваний ресурс, який займає високі позиції в Топі пошукової видачі Google.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх