Позвонить

Гугл просування (SEO пошукова оптимізація) – складний процес, спрямований на підвищення видимості і охоплення сайту шляхом отримання найвищих позицій в результатах пошуку.

Процес просування складається з безлічі другорядних дій, таких як оптимізація сайту, створення посилань, створення і оптимізація контента і багато інших чинників, що впливають на положення сайту в Google.

Етапи Гугл просування сайту

Гугл просування є складним процесом, тому що воно складається з безлічі різних дій, розділених на конкретні етапи. Індивідуально розробляється стратегія, численні аналізи і досвід просування сторінок дозволяють нам отримувати стабільні позиції в ТОП результатів пошуку. Кожен з етапів просування сайту важливий, і об’єднання їх в єдине ціле дозволяє ефективно оптимізувати і просувати сайт.

 1. Аналіз і підбір ключових слів

Гугл просування сайтів полягає в підвищенні позиції сторінок сайту в ТОП результатів пошукової системи Google. Тому важливо точно вибрати ключові фрази, на які буде орієнтований сайт. Ключі підбираються для сайту таким чином, щоб максимально точно відображати запити, набрані потенційними клієнтами в пошуковій системі.

Аналіз ключових слів відбувається в кілька етапів – починаючи з аналізу сайту клієнта з використанням спеціальних інструментів, закінчуючи аналізом ключових слів конкурентів.

 1. SEO аналіз сайту

Гугл просування не принесе належних результатів без SEO аналізу сайту, проведеного до, в період і після реалізації стратегії. Звіт, отриманий в результаті аналізу, являє собою список помилок сайту і порад про те, як їх виправити. Аналіз включає в себе перевірку сайту на предмет технічного дизайну і його видимості в пошуковій системі. В основному це стосується Google.

Зазвичай в рамках SEO аналізу ми виконуємо такі дії, як:

 • аналіз адаптації окремих елементів сторінки з точки зору SEO
 • аналіз оптимізації сторінки, виявлення сильних і слабких сторін
 • розробка порад щодо поліпшення оптимізації окремих елементів
 • виявлення потенційних проблем при налаштуванні сторінки з
 • точки зору раніше обраного напрямку виправлень

В кінцевому підсумку, завдяки SEO аналізу, ви будете знати, що вам потрібно поліпшити на сайті, щоб досягти найвищих позицій в результатах пошуку Google по даній ключовою фразою. Це основа діяльності SEO (Гугл просування і оптимізація). Дозволяє вказати, як повинен виглядати сайт і яку роботу потрібно виконати.

Рекомендації Google регулярно змінюються, тому SEO аналіз слід повторювати – рекомендується робити це кожні 9-12 місяців. Частота аналізу залежить від частоти внесення змін на сайт.

Набір інструментів, використовуваних в процесі аналізу сайту, включає:

 • Senuto
 • Google Search Console
 • SEMstorm
 • SEO Majestic
 • Seoptimer
 • Found SEO Audit Tool
 • MySiteAuditor
 • Xenu Link Sleuth
 • Sistrix
 • Screaming Frog SEO Spider
 • Kwfinder
 • Ahrefs
 • Serpstat

SEO аналіз сайту дає повну картину ситуації, в якій знаходиться сторінка, які виправлення слід внести, і додатково визначає напрямок розвитку сайту. Чим точніше проведено аналіз, тим кращим буде результат далі, і тим довше далі будуть триматися ефекти.

 1. Оптимізація сайту

Виконавши аналіз сайту, SEO специалист переходить до етапу оптимізації, який безпосередньо впливає на результат послуги «Гугл просування».

Оптимізація сайту може проводитися протягом усього просування в Інтернеті. Це обумовлено в першу чергу постійними змінами алгоритмів Google, відповідно до яких виконується оптимізація сайту. По-друге, необхідність внесення змін на сайт може бути пов’язана з введенням нових сторінок на сайті або зміною дизайну.

 1. Створення та оптимізація контенту

Ключовим елементом пошукової системи Google є контент. Тому Гугл просування без відповідної оптимізації контенту не принесе очікуваних результатів. На даному етапі фахівця знадобиться звіт про раннє проведеному аналізі ключових фраз і слів. Наші професійні копірайтери підготують SEO оптимізований контент для вашого сайту. Висока унікальність контенту на сайті прямо впливає на Гугл просування сайту та побудова іміджу бренду як експерта в даній галузі.

 1. Побудова зовнішньої посилальної маси

Зовнішні посилання є сигналами для Google, що ваш контент є цінним – ця пошукова система підтримує сайти, орієнтовані на значну кількість цінних посилань, і визначає їх як заслуговують на увагу.

Профіль посилань створює авторитет домену, сприяючи підвищенню видимості, поліпшення становища і збільшення органічного трафіку.

Які посилання впливають на Гугл просування сайтів найбільш сприятливо?

Кращі зворотні посилання – це ті, які розміщуються на сторінках з високою якістю і авторитетом. На жаль, ми не можемо перевірити повноваження кожного домена, тому ми можемо підтримувати дані, що є відображенням цього показника.

Одним з факторів, що визначають високу якість, є органічний трафік, що генерується з результатів пошуку Google. На щастя, ці дані доступні у вас під рукою.

Органічний трафік є найбільш важливим показником

Алгоритм Google створює рейтинг, який відображає результати пошуку в певному порядку. Наша мета – задовольнити вимоги цього алгоритму. Реконструкція процесу ранжирування практично неможлива через його складності і постійного розвитку.

 1. Вимірювання результатів роботи

Гугл просування сайту призводить до збільшення позиції сайту в пошуковій системі і як наслідок трафіку, клієнтів і прибутку. Регулярний моніторинг результатів роботи дозволяє моментально реагувати і планувати подальші дії відповідно до поточним станом сайту і нововведеннями в алгоритмах пошукової системи Google.

Професійне Гугл просування принесе вашому сайту успіх в Інтернеті, який, як уже згадувалося раніше, необхідно підтримувати регулярним аналізом і оптимізацією сайту.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/veb-raskrutka/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/vneshnyaya-poiskovaya-optimizatsiya/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/veb-audit/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх