Будь-які дії, спрямовані на досягнення високих позицій сторінок результатів пошукових систем, називається інтернет маркетингом або пошуковим маркетингом.

Якщо Ваш сайт розташовується на першій сторінці результатів пошукових систем, він приверне більше трафіку і, перш за все, більш цілеспрямованих відвідувачів.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Інтернет маркетинг рівносильний хорошому контенту. Хороший контент означає не тільки оптимізований текст, а й цікавий, що приносить користь відвідувачем.

Регулярні оновлення, інтеграція нового контенту та видалення старого – основне завдання будь-якого сайту.

Ми оптимізуємо Ваш сайт для пошукової системи і, перш за все, для Вашої цільової групи.

Хороший маркетинг в пошукових системах – результат безперервної оптимізації.

Інтернет маркетинг послуги

Інтернет маркетинг послуги включають:

 • Оптимізація в пошукових системах;
 • Контекстна реклама;
 • Маркетинг SMM;
 • Розсилка по E-mail;
 • Розсилка СМС повідомлень;
 • Оптимізація швидкості конверсії;
 • Платна реклама за клік (PPC).

Дізнайтеся більше про послуги

Оптимізація в пошукових системах

SEO забезпечує помітне і різке збільшення рейтингу в пошуковій системі, що призводить до збільшення доходів, рентабельності та економічної ефективності.

Пошукова оптимізація має основоположне значення для Вашого успіху в Інтернеті. Наші стратегії SEO дозволять Вам досягти більш високого місця в результатах пошукових систем і значно підвищити свій трафік.

Щомісяця ми надаємо Вам детальний звіт із зазначенням кількості відвідувачів, Ваших позицій і умов пошуку. Таким чином, Ви можете перевіряти прогрес свого сайту кожен місяць і завжди бути добре поінформованим про нашу роботу.

SEO – це серце інтернет маркетингу. Без SEO інтернет маркетинг – всього лише фактор витрат. Покладайтеся на нашу команду, тому що якість і стійкість – наш головний пріоритет.

 • Контекстна реклама;

Контекстна реклама – це швидкий і ефективний спосіб залучення трафіку на сайт. Ми створимо і проведемо рекламні компанії, тим самим збільшуючи обізнаність про Ваш сайт.

Контекстна реклама не є нав’язливою і сприймається несвідомо користувачами як додаткова інформація, тому вона створює довіру.

Ви платите тільки за рекламу, коли користувача зацікавило оголошення і він перейшов на Ваш сайт. Дисплей реклами без переходу безкоштовний.

 • Маркетинг SMM;

Ефективна тактика в соціальних мережах може допомогти Вашому бізнесу рости, консолідувати Ваша присутність на каналах соціальних мереж і будувати відносини з Вашою аудиторією. Більшість людей проводять вільний час в Facebook, Instagram і т. Д. Прийшов час, коли ви досягнете своєї цільової аудиторії на особистому рівні.

 • Розсилка по E-mail;

Ми розробляємо індивідуальні маркетингові кампанії по електронній пошті, орієнтовані на Вашу цільову групу, що веде до прямого зв’язку з Вашими клієнтами. Ми допомагаємо Вам продавати нові продукти і інформацію по електронній пошті і таким чином генерувати прямі продажі при запуску продукту.

 • Розсилка СМС повідомлень;

СМС розсилка використовується як інструмент лояльності для рекламних акцій, запрошень, а так само як «приманка» для Ваших клієнтів.

 • Оптимізація швидкості конверсії;

Оптимізація швидкості конверсії дозволить Вашим клієнтам зручно, без перебоїв працювати на Вашому сайті, легко знаходити потрібну їм інформацію.

 • Платна реклама за клік (PPC).

Реклама з платою за клік надає негайне вплив і приносить Вашому сайту набагато широке охоплення і експозицію в результаті впливу головної сторінки на основні пошукові системи.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх