Нашим клієнтом став молодий, але стрімко розвивається онлайн-магазин з продажу продуктів і від прямих постачальників з екологічно чистих районів. Компанія орієнтована на роздрібні продажі, а також на поставки продукції для HoReCa (ресторанів, готелів), і для оффлайн-магазинів.

3 дні На відновлення сайту і створення захисту
4 місяців На роботу над відновленням бізнесу

Анамнез

Ми почали роботу над проектом в квітні 2015 року. Сайт був новий, його тільки що розробила одна відома київська компанія. Ніяких питань до творців не було: роботу вони зробили професійно. Вони повністю врахували правила оптимізації, так що результати пошукового просування радували «зі старту»: поліпшувалися позиції, ріс трафік, збільшувалася кількість замовлень … Цього кейса могло б і не бути, адже ми виконували стандартну роботу. Все йшло добре, поки не трапилася …

Катастрофа

У 2017 січні року на зв’язок вийшов клієнт і повідомив, що збирається виставити бізнес на продаж. Відповідно, оптимізацію потрібно зупинити, поки у сайту і у компанії не з’явиться новий власник.

Все це відбувалося на тлі регулярних DDOS-атак, які привели до відключення сайту хостинг-провайдером. Ми зі змішаними емоціями спостерігали, як результати дворічного плідної співпраці в буквальному сенсі руйнуються на наших очах. Зв’язавшись з клієнтом, запропонували перевести сайт на інший хостинг, але він відповів, що не бачить необхідності вкладатися в непотрібний йому проект.

Час минав, бізнес не працював, сайт був заблокований, всі показники прагнули до нуля. Ми розірвали договір на оптимізацію.

Новий час

У вересні 2017 року, бізнес купують. Настає другий етап існування проекту.

Новий власник відразу вирішив звернутися до нас, не експериментуючи з іншими підрядниками. Наші контакти йому без проблем дав продавець бізнесу. І ми знову приступили до роботи. Попереду було багато справ, але з цього періоду сайт знову почав розвиватися.

Новий власник не шкодував інвестицій – він був зацікавлений у швидкій позитивній динаміці бізнесу. У нас не було права на помилку.

Мета: відновити колишні показники і як можна швидше.

Xід робіт

Етап 1 – Відновлення сайту

Ми допомогли відродити інтернет-магазин, скориставшись бекап хостинг-провайдера, після чого перенесли файли на виділений хостинг. Крім того, налаштували захист від DDOS-атак: довелося це зробити, так як вони повернулися разом з початком роботи сайту. Кому-то явно заважав цей бізнес.

Етап 2 – Узгодження кошторису і збільшення семантичного ядра

Замовник наполягав, щоб ми рухали сайт по позиціях. Але нам було очевидно, що найкращим варіантом просування є трафік. Щоб кількість замовлень в магазині виросло, потрібно було збільшити переходи. Це означає, що необхідно розширювати семантичне ядро. Але не можна було допустити, щоб клієнт платив за просування в ТОП по декільком тисячам запитів. Після серії переговорів клієнт погодився переходити на трафік, і ми збільшили ядро до 3 тис. Запитів.

Етап 3 – Аудит технічної частини

Скориставшись тимчасовою паузою в оптимізації, ми додатково вивчили технічну сторону сайту, знайшли і виправили помилки. Визначили, що до ресурсу було підключено багато непотрібних сервісів через що він гальмував і погано просувався.

Етап 4 — Зміна структури

Працюючи далі, ми переробили структуру і додали нові розділи. Для них підготували рекомендації по заголовкам, структурі, контенту і мета-даними.

Етап 5 — Створення адаптивної версії

На жаль, цей процес клієнт довірив не надто хорошому підряднику. В процесі розробки той допустив величезну кількість помилок. Нам довелося їх виправляти. На щастя, вдалося зробити це швидко. Поява адаптивної версії поліпшило позиції магазину у видачі.

Результати і KPI

Другий етап роботи над проектом ознаменувався масою «притирок» до клієнта. Так, він часто вносив зміни на сайт, попередньо не погодивши їх з нами. Це призводило до уповільнення просування. Але врешті-решт ми налагодили співпрацю: замовник перейняв наш підхід, і робота над проектом стала командної.

Співпрацювати ми стали за таким принципом: ми формували рекомендації щодо поліпшення асортименту, клієнт додавав нові товарні позиції, ми збирали ядро і оптимізували картки.

В результаті ми значно знизили різницю в трафіку між 2016 і 2017 роками. Для порівняння. У період застою розрив у показниках склав 90%. Через два місяці активної роботи вдалося скоротити його до 20%!

Плани

Ми будемо далі працювати над структурою, покращувати юзабіліті, щоб збільшити кількість клієнтських замовлень.

Динаміка заявок

Ми втратили проект взимку 2017 року і повернули його восени 2017 року. Весь цей період сайт знаходився поза доступу. Але вже в січні 2018 роки ми майже досягли колишніх показників. Через місяць ми поліпшили результати і продовжуємо фіксувати зростання.

Динаміка по позиціях

Демонструємо лише деякі запити, за якими сайт знаходиться в ТОП.

Ключевой запросПозиции 23-09-2018Позиции 20-01-2018
продукты питания453
купить продукты питания461
продукты киев372
продукти купить546
продукты украина334
продукты питания украина415
купить продукты в украине242
продукты купить украина567
натуральные продукты украина573

Еще новости

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх