Комплексна оптимізація сайтів – це ряд заходів, які спрямовані на вдосконалення роботи існуючого сайту, доопрацювання технічних неполадок і поліпшення користувальницького інтерфейсу. Головне завдання, яке передбачає комплексне SEO сайту – це підготовка ресурсу до розкручування в пошукових системах.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Сайт в інтернеті – це обличчя компанії. Від того наскільки він успішний залежить кількість цільової аудиторії, готової скористатися пропозиціями компанії. Без комплексної оптимізації сайту відповідно до вимог алгоритмів популярних пошукових систем неможливе просування ресурсу в пошуковій видачі, користувачі не зможуть вас знайти. Комплексне SEO, оптимізація сайтів, допрацювання несправностей та ін. – список послуг, які готова вам запропонувати наша студія, що спеціалізується на грамотному просуванні сайтів з метою підвищення трафіку. Комплексна оптимізація сайту – те, що потрібно саме вашому бізнесу в мережі для зростання популярності і прибутку.

Чому саме вам необхідна комплексна оптимізація сайту?

Комплексна оптимізація сайту

Грамотно проведена оптимізація сайту, без будь-яких інших витратних дій з просування, дозволяє помітно підвищити відвідуваність вашого ресурсу. Якщо вам необхідно зайняти помітне місце в пошуковій видачі, перше, про що варто подбати, це оптимізація сайту. Популярні пошукові системи, такі як Google і Яндекс, постійно вдосконалюють свої алгоритми, тому потрапити в ТОП 10 можуть тільки дійсно якісно опрацьовані і оптимізовані сайти.

Дуже важливо щоб сайт був не тільки релевантним з точки зору пошукового запиту, а й був якісним з позиції пошукової системи. В іншому випадку після індексації сайт не зможе зайняти високу позицію у видачі по певних запитах – пошукові роботи будуть розцінювати його як і корисний, після чого видача буде гірше. Саме тому необхідно відразу подбати про все до початку індексації – якісна комплексна оптимізація допоможе прийти до успіху в даному питанні.

Етапи комплексної оптимізації

 • Аналіз і оцінка конкурентного середовища та ключових запитів для виявлення сильних сторін вашого ресурсу, а також використання актуальних і затребуваних на поточний період часу запитів;
 • Складання семантичного ядра на основі отриманих даних;
 • Доопрацювання дизайну, юзабіліті і внутрішньої структури сайту з урахуванням вимог пошукових систем для створення зручного і простого інтерфейсу для користувачів, а також коректної індексації пошуковими роботами;
 • Наповнення сайту і регулярне оновлення контенту, що відповідає вимогам SEO;
 • Нарощування маси, розкрутка сайту в соціальних мережах, а також інші методи зовнішньої оптимізації сайту для залучення аудиторії зі сторонніх джерел зі схожою тематикою;
 • Моніторинг актуальною працездатності і позицій сайту;
 • Звіт про виконану роботу та результати, досягнуті сайтів внаслідок грамотної професійної комплексної оптимізації;
 • Правильна перелінковка.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх