Комплексна пошукова оптимізація – це практика примноження кількості і якості відвідувачів сайту шляхом підвищення рейтингу в результатах алгоритмічного пошуку.

Дослідження показують, що сайти на першій сторінці результатів пошуку Google з’являються вище на сторінці, отримують підвищений рейтинг кліків (CTR), більший трафік і майже 95% кліків.

Алгоритмічні («природні» або «органічні») результати пошуку – це результати, які відображаються безпосередньо під верхньою рекламою в Google з оплатою за клік, як показано нижче.

Результати пошуку

Є багато маркетингових каналів, що пропонують переваги, які SEO не може використовувати, тому важливо правильно їх інтегрувати, щоб заощадити вашому бізнесу настільки необхідний час, гроші і ресурси.

Як важлива частина вашого загального маркетингового плану, SEO допомагає вашій організації досягти своєї цільової аудиторії, оскільки вони шукають те, що пропонує ваш бізнес, і допомагає надати безліч інших переваг, включаючи:

 • Залучення якісного трафіку на ваш контент і товарні пропозиції
 • Підвищення впізнаваності та довіри до вашого бренду з плином часу
 • Створення більш сильного профілю вхідних посилань для вашого бізнесу
 • Збільшення продажів з боку нових та існуючих клієнтів як онлайн, так і в автономному режимі
 • Множення вашого впливу з контентом і соціальними мережами при збереженні рентабельності
 • Поліпшити ставлення відвідувачів до вашої продукції

Як працює комплексна пошукова оптимізація

Інтеграція потреб пошукових систем і потреб користувачів означає, що SEO повинен бути залучений на кожному етапі процесу створення контенту. Ось як SEO орієнтоване мислення може бути застосоване до основних етапів створення контенту:

 1. Зрозуміти потреби і поведінку користувача

Дослідження ключових слів на ранніх етапах процесу допоможуть зосередити зусилля на створенні контенту, знаходячи баланс між потребами користувачів в продуктах, пропозиціями продуктів і тим, що користувачі насправді шукають в Інтернеті.

 1. Написати оптимізований контент

Якісний контент:

 • Містить оптимальну кількість ключових термінів;
 • Не містить води;
 • Не містить орфографічних і граматичних помилок;
 • Містить посилання на хороші, авторитетні джерела;
 • Написаний для своєї аудиторії, а не для партнерів по бізнесу.
 • Переконайтеся, що мова не надто простий і не повний галузевого жаргону;
 • Використовує «сильні» title і H Створіть привабливі, дієві назви, які використовують ключові слова стратегічно і природно;
 • Контент швидко завантажується;
 • Контент добре відтворюється на мобільних пристроях;
 • Сторінка включена в карту сайту XML сайту;
 • Внутрішні посилання вказують на зміст;
 • Короткі URL.
 1. Комплексна пошукова оптимізація технічних елементів SEO

Технічне SEO визначається конфігураціями, які можуть бути реалізовані на сайті і сервері (наприклад, елементи сторінки, відповіді заголовків HTTP, файли Sitemap XML, перенаправлення, метадані та т. Д.). Технічна робота SEO робить прямий або непрямий вплив на сканування, індексацію і, в кінцевому підсумку, рейтинг пошукових систем. Таким чином, технічне SEO не включає аналітику, дослідження ключових слів, розробку профілю зворотного посилання або стратегії в соціальних мережах.

 1. Публікація і просування

Двома основними елементами SEO, пов’язаними з публікацією і просуванням, є зв’язування і соціальна залученість.

Переглядаючи зворотні посилання, ставте завдання навколо можливостей і тактики конкурента, яку ви визначили. Перевага аналізу зворотних посилань і активності накопичується протягом більш тривалого періоду часу, тому важливо періодично відстежувати наступні дії після публікації контенту.

Що стосується соціальної залученості, то з огляду на мінливий характер актуальних тем в соціальних мережах, також важливо постійно аналізувати поточні тенденції та включати відповідні повідомлення в ваш контент.

 1. Вимірювання SEO та ефективності бізнесу

Вимірювання продуктивності контенту зводить всі ваші інвестиції в технологію, контент, SEO, створення посилань і соціальні мережі до своєї логічної мети.

Після того як контент опублікований, ви повинні ретельно відстежувати його відносно результатів бізнесу. Наскільки добре сторінки ранжуються? Чи знаходиться коефіцієнт конверсії в цільовому діапазоні? Як працюють пов’язані групи нових сторінок?

Відстежуйте не тільки загальний трафік від звичайного пошуку, але і ефективність сторінок на основі їх рейтингу і передбачуваного обсягу ключових слів. Вивчіть конкурентні стратегії для конкуруючого контенту. Що можна витягти з реальної продуктивності, яка може бути застосована до майбутніх зусиллям по SEO та створення контенту?

Ми віримо, що якісна комплексна пошукова оптимізація допоможе поліпшити взаємодію з користувачем. Наш підхід орієнтований на актуальність і технічну ефективність: допомагає пошуковим системам доставити правильний результат, в потрібний час, потрібного користувачеві. Досягаючи цієї мети, трапляються дивні речі з трафіком, доходами і зростанням бізнесу.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-web-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-v-yandeks/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-vashego-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-internet-sayta/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх