Комплексна пошукова оптимізація – це практика примноження кількості і якості відвідувачів сайту шляхом підвищення рейтингу в результатах алгоритмічного пошуку.

Дослідження показують, що сайти на першій сторінці результатів пошуку Google з’являються вище на сторінці, отримують підвищений рейтинг кліків (CTR), більший трафік і майже 95% кліків.

Алгоритмічні («природні» або «органічні») результати пошуку – це результати, які відображаються безпосередньо під верхньою рекламою в Google з оплатою за клік, як показано нижче.

Результати пошуку

Є багато маркетингових каналів, що пропонують переваги, які SEO не може використовувати, тому важливо правильно їх інтегрувати, щоб заощадити вашому бізнесу настільки необхідний час, гроші і ресурси.

Як важлива частина вашого загального маркетингового плану, SEO допомагає вашій організації досягти своєї цільової аудиторії, оскільки вони шукають те, що пропонує ваш бізнес, і допомагає надати безліч інших переваг, включаючи:

 • Залучення якісного трафіку на ваш контент і товарні пропозиції
 • Підвищення впізнаваності та довіри до вашого бренду з плином часу
 • Створення більш сильного профілю вхідних посилань для вашого бізнесу
 • Збільшення продажів з боку нових та існуючих клієнтів як онлайн, так і в автономному режимі
 • Множення вашого впливу з контентом і соціальними мережами при збереженні рентабельності
 • Поліпшити ставлення відвідувачів до вашої продукції

Як працює комплексна пошукова оптимізація

Інтеграція потреб пошукових систем і потреб користувачів означає, що SEO повинен бути залучений на кожному етапі процесу створення контенту. Ось як SEO орієнтоване мислення може бути застосоване до основних етапів створення контенту:

 1. Зрозуміти потреби і поведінку користувача

Дослідження ключових слів на ранніх етапах процесу допоможуть зосередити зусилля на створенні контенту, знаходячи баланс між потребами користувачів в продуктах, пропозиціями продуктів і тим, що користувачі насправді шукають в Інтернеті.

 1. Написати оптимізований контент

Якісний контент:

 • Містить оптимальну кількість ключових термінів;
 • Не містить води;
 • Не містить орфографічних і граматичних помилок;
 • Містить посилання на хороші, авторитетні джерела;
 • Написаний для своєї аудиторії, а не для партнерів по бізнесу.
 • Переконайтеся, що мова не надто простий і не повний галузевого жаргону;
 • Використовує «сильні» title і H Створіть привабливі, дієві назви, які використовують ключові слова стратегічно і природно;
 • Контент швидко завантажується;
 • Контент добре відтворюється на мобільних пристроях;
 • Сторінка включена в карту сайту XML сайту;
 • Внутрішні посилання вказують на зміст;
 • Короткі URL.
 1. Комплексна пошукова оптимізація технічних елементів SEO

Технічне SEO визначається конфігураціями, які можуть бути реалізовані на сайті і сервері (наприклад, елементи сторінки, відповіді заголовків HTTP, файли Sitemap XML, перенаправлення, метадані та т. Д.). Технічна робота SEO робить прямий або непрямий вплив на сканування, індексацію і, в кінцевому підсумку, рейтинг пошукових систем. Таким чином, технічне SEO не включає аналітику, дослідження ключових слів, розробку профілю зворотного посилання або стратегії в соціальних мережах.

 1. Публікація і просування

Двома основними елементами SEO, пов’язаними з публікацією і просуванням, є зв’язування і соціальна залученість.

Переглядаючи зворотні посилання, ставте завдання навколо можливостей і тактики конкурента, яку ви визначили. Перевага аналізу зворотних посилань і активності накопичується протягом більш тривалого періоду часу, тому важливо періодично відстежувати наступні дії після публікації контенту.

Що стосується соціальної залученості, то з огляду на мінливий характер актуальних тем в соціальних мережах, також важливо постійно аналізувати поточні тенденції та включати відповідні повідомлення в ваш контент.

 1. Вимірювання SEO та ефективності бізнесу

Вимірювання продуктивності контенту зводить всі ваші інвестиції в технологію, контент, SEO, створення посилань і соціальні мережі до своєї логічної мети.

Після того як контент опублікований, ви повинні ретельно відстежувати його відносно результатів бізнесу. Наскільки добре сторінки ранжуються? Чи знаходиться коефіцієнт конверсії в цільовому діапазоні? Як працюють пов’язані групи нових сторінок?

Відстежуйте не тільки загальний трафік від звичайного пошуку, але і ефективність сторінок на основі їх рейтингу і передбачуваного обсягу ключових слів. Вивчіть конкурентні стратегії для конкуруючого контенту. Що можна витягти з реальної продуктивності, яка може бути застосована до майбутніх зусиллям по SEO та створення контенту?

Ми віримо, що якісна комплексна пошукова оптимізація допоможе поліпшити взаємодію з користувачем. Наш підхід орієнтований на актуальність і технічну ефективність: допомагає пошуковим системам доставити правильний результат, в потрібний час, потрібного користувачеві. Досягаючи цієї мети, трапляються дивні речі з трафіком, доходами і зростанням бізнесу.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-web-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-v-yandeks/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-vashego-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/raskrutka-internet-sayta/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх