Позвонить

Вічне посилання – один з ефективних інструментів для розкрутки сайту. Під поняттям вічної посилання мається на увазі покупна зворотнього посилання на ваш сайт, що розміщується на сайті донора на необмежений період часу. При придбанні вічної посилання плата проводиться одноразово за лінк, який після розміщення не може бути видалений веб майстром. Для хорошого результату і просування, потрібно постійне збільшення посилальної маси, щомісяця.

Купити вічні посилання

У нашій веб-студії ми використовуємо перевірену схему закупівлі вічних посилань в потрібних обсягах. Також ми здійснюємо подальше управління посиланнями, що дає можливість ефективно скоригувати кількість посилань. Дана стратегія дозволяє по максимуму використовувати вічні посилання і їх переваги, а також мінімізувати всі можливі недоліки. Замовити вічні посилання ви зможете вже зараз в нашій студії – ми гарантуємо успішну розкрутку і просування вашого сайту з їх допомогою.

Різновиди вічних посилань

Існує три основні групи вічних посилань:

 1. Постові – розміщуються під статтею або над нею в окремому реченні або абзаці;
 2. Статейні – органічно вписуються всередині самої статті;
 3. Прес-релізи – на сайті донора розміщується окрема стаття, присвячена вашому сайту, з посиланням на нього.

Переваги вічних посилань для розкрутки сайту

 • Природність для пошукових алгоритмів – причина, по якій багато хто воліє купити вічні посилання, полягає в тому, що вони виглядають природно в оточенні релевантним текстом. Для цього, перш ніж купити вічні посилання на сайт, необхідно знайти максимально відповідною тематикою сайт донор;
 • Відсутність санкцій з боку пошукових систем – пошукові системи з їх алгоритмами вміють виявляти покупні посилання, і в разі їх виявлення накладають на сайт фільтри. А ось використовуючи вічні посилання ймовірність потрапляння під фільтри пошукових систем вкрай мала;
 • Ефективність – вічні посилання демонструють кращі результати в порівнянні зі звичайними посиланнями. Чим більше часу посилання закріплена на сайті, тим вагомішим в очах пошукових систем виглядає сайт.

Де купуються вічні посилання?

Покупка вечных ссылок осуществляется на специальных биржах ссылок, которые существует большое множество на просторах интернета. Наша студия старается подобрать максимально эффективные и надежные площадки для размещения вечных ссылок на ваш сайт. Для этого мы отбираем сайты доноры с максимально соответствующей тематикой.

Также большое внимание уделяется авторитетности сайта с позиции поисковых систем. Продвигая свой сайт с помощью вечных ссылок можно очень быстро заметить положительный повышение трафика, повышение индекса, а также позиций в выдаче поисковых систем.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх