Позвонить

90% користувачів використовують пошукові системи, в соціальних мережах вони проводять третину свого часу. Саме тому невід’ємною частиною сучасного бізнесу стали маркетинг і реклама в інтернеті.

Ми візьмемо в свої руки маркетинг і рекламу Вашого корпоративного веб сайту або інтернет магазину і підвищимо його привабливість серед цільової аудиторії безпосередньо там, де вона проводить свій час.

Інтернет маркетинг відноситься до всіх рекламним діям, які відбуваються в Інтернеті. В ряд дій входять наступні форми:

 • Маркетинг в пошукових системах. Це набір дій і маркетингових інструментів для просування сайту в пошукових системах. Мета пошукового маркетингу – поліпшити цільовий трафік сайту за допомогою пошукових систем.

Маркетинг в пошукових системах включає наступні методи:

 1. SEO оптимізація – просування цільових сторінок сайту за допомогою зовнішньої і внутрішньої оптимізації факторів сайту;
 2. Контекстна реклама – це публікація оголошень на сторінці результатів пошукової системи відповідно до інтересів користувача. Оголошення автоматично відображаються в позиціях 1-4 на першій сторінці результатів і в кінці сторінки результатів.
 3. Банерна реклама – подібно контекстній рекламі, розміщується на сторінках результатів пошукової системи у вигляді банера або графічного зображення.
 4. Соціальні мережі. Соціальні можуть приймати форму різноманітних технологій, таких як обмін фотографіями, блоги, ігри, соціальні мережі, обмін відео, віртуальні світи, огляди і багато іншого. Це полегшує спілкування з клієнтами, а також допомагає просувати продукти та послуги, оскільки це дозволяє розподіляти цілеспрямовані, своєчасні і ексклюзивні продажі і купони потенційним клієнтам.
 5. Прямий маркетинг. Це безпосередній контакт з цільовим клієнтом, що включає в себе ряд дій:
 6. Маркетинг по електронній пошті. Це пряма розсилка Вашим передплатникам регулярних інформаційних бюлетенів, акцій, купонів і знижок.
 7. Маркетинг по СМС. Це пряма розсилка передплатникам повідомлень на вказаний ними при реєстрації номер телефону.
 8. RSS канали. Це прості текстові файли з базової оновленої інформації – новинами, статтями та т.д. Це урізане вміст зазвичай підключається до «зчитувача каналів» або інтерфейсу, який швидко перетворює текстові RSS файли в потік останніх оновлень з усього Інтернету.
 9. Інтернет-PR. Це стратегічні комунікаційні процеси, які використовують для створення взаємовигідних відносин з громадськістю.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

PR фахівець розробляє спеціалізований комунікаційний план і використовує засоби масової інформації та інші прямі та непрямі середовища для створення і підтримки позитивного іміджу бренду і міцних взаємин з цільовою аудиторією.

 • Веб аналітика. Це аналіз даних для інформування про дії користувачів на різних веб сторінках. Ми використовуємо платформи веб аналітики для вимірювання та оцінки продуктивності сайту і перегляду ключових показників ефективності, які ведуть бізнес, наприклад, рівень конверсії.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-stati/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-turisticheskih-uslug/
https://raskrutka-saytov.ua/stoimost-prodvizheniya-sayta-v-top-10/
https://raskrutka-saytov.ua/razrabotka-i-optimizatsiya-saytov/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх