Інтернет маркетингом є процес просування бізнесу або торгової марки і її пропозицій через Інтернет за допомогою інструментів, які допомагають привернути трафік, потенційних клієнтів і продажу.

Що включають послуги інтернет маркетингу?

Інтернет-маркетинг послуги не перебувають з одного простого процесу. Фактично, ефективна стратегія інтернет маркетингу буде використовувати різні відомі технології, які, як доведено, працюють в світі трейдингу.

Інтернет-маркетинг послуги

Короткий вступ до деяких з методів:

 1. Пошукова оптимізація (SEO);

Це практика збільшення кількості відвідувачів веб сайту шляхом поліпшення ранжирування результатів алгоритмічної пошукової системи.

Дослідження показують, що веб сайти на першій сторінці Google отримують майже 95% кліків, а результати, які з’являються вище на сторінці, отримують підвищену швидкість кліків і більше трафіку.

 1. Контекстна реклама (PPC);

Це розміщення рекламних кампаній на сайтах або сторінках сайту, які мають безпосереднє відношення до використовуваного оголошенню.

 1. Просування в соціальних мережах (SMM);

Один з найбільш результативних інструментів інтернет маркетингу. Завдяки цьому бренд популяризується в соціальних мережах. SMM є найважливішим фактором просування продукту без використання пошукових систем.

 1. Реклама в соціальних мережах;

Люди, які використовують соціальні мережі, зберігають різну інформацію про себе (вік, стать, інтереси і місце розташування). Ця інформація дозволяє рекламодавцям створювати конкретні цільові групи і індивідуалізувати їх рекламні оголошення.

Перевагою рекламодавців є те, що їх оголошення можуть бути доступні людям, які зацікавлені в продукті або послузі. Перевагою для користувачів є те, що вони можуть бачити рекламу, яка їм подобається.

 1. Просування в месенджерах;

Просування в месенджерах дозволить:

 • Залучити нових клієнтів;

Месенджери спрощують процес залучення клієнтів, дозволяючи їм здійснювати дії в додатку, яким вони вже користуються.

 • Збільшити кількість транзакцій;

Месенджери дозволяють людям переглядати Ваші товари та послуги і купувати їх прямо у вікні листування.

 • Підвищити впізнаваність;

Месенджери допоможуть розповісти про компанію, товар або послугу більшій кількості людей. Переписка допоможе встановити більш міцний зв’язок з клієнтами.

 • Показати клієнтам, що вони важливі для Вас.

Інтегрувавши месенджери в систему обслуговування клієнтів, Ви зможете допомогти їм спілкуватися з Вами максимально зручним способом. Більше клієнтам не доведеться чекати відповідного дзвінка або шукати інформацію на сайті. Все листування зберігається в месенджері, і клієнт зможе в будь-який момент поставити запитання і продовжити розмову.

 1. Email розсилка;

Забезпечує простий спосіб відправки повідомлень електронною поштою групам людей. Наприклад, якщо Ви часто відправляєте повідомлення в маркетингову команду, Ви можете створити список розсилки, що містить адреси електронної пошти всіх в цій команді.

 1. СМС розсилання;

Постійне інформування клієнтів новою інформацією про Вашу компанію дозволить їм постійно пам’ятати про Вас і Ваші товари та послуги.

 1. Веб-дизайн і розробка;

Ваш веб-сайт повинен справити враження на Ваших відвідувачів всього за кілька секунд. Якщо він працює повільно, якщо він застарів, або якщо в ньому важко орієнтуватися, швидше за все, ці відвідувачі перейдуть на інший сайт. Переконайтеся, що Ви отримуєте найкраще перше враження.

 1. Контент маркетинг;

Контент впливає на те, що Ваші потенційні клієнти думають про Ваш бренд. Творчий, інноваційний контент в поєднанні з оптимізацією в пошукових системах і кращими практиками в області соціальних мереж – комбінація, завдяки якій Ваш бізнес легко знаходить, а потім привертає цільову аудиторію.

 1. Реклама з оплатою за клік;

Налаштуйте ідеальні пошукові фрази і знайдіть їх у верхній частині результатів пошуку Google. PPC дозволяє отримати негайні результати і, як сертифікованого партнера Google, ми можемо швидко запустити Вашу рекламну кампанію. Почніть оптимізувати свою кампанію AdWords сьогодні.

 1. Оптимізація конверсій;

Ваш бренд – потужний маркетинговий інструмент, який може стимулювати продажі і гарантувати, що клієнти завжди думають про Вас в першу чергу. Ваші маркетингові зусилля приносять Ваш користь Вашого бренду? Чи є він впізнаваним з першого погляду? Ми допоможемо Вам розробити професійну, запам’ятовується і привабливу фірмову ідентичність.

 1. Фірмовий стиль.

Перетворіть своїх випадкових відвідувачів в клієнтів. Ще краще перетворити їх в захисників бренду. Отримання постійного потоку трафіків веб сайтів – відмінний початок, але, якщо вони не конвертуються, Ви не побачите велику частину рентабельності інвестицій. Почніть отримувати більше взаємодії з маркетингом.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-sayta-po-zaprosu/
https://raskrutka-saytov.ua/razrabotka-i-prodvizhenie-sayta-tsena/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-sajta-poiskovoe-seo/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-stroitelnyih-saytov/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх