SEO просування, пошукове просування, розкрутка сайту – все це передбачає одну і ту ж стратегію розвитку, необхідну як новим, ще не зарекомендували себе сайтам, так і ресурсів, що давно борознять простори інтернету. Коли клієнтові потрібно просування веб сайту, розкрутка, SEO він звертається до справжніх фахівців. Наша студія дає замовнику розуміння не тільки кінцевого результату, але і принципу самої послуги, за яку він платить.

Для чого потрібно просування і розкрутка

Тому в нашій веб студії клієнту надається повна інформація про всі етапи розкрутки і результатах проробляється роботи. Якщо вам потрібна розкрутка сайту від професіоналів своєї справи – швидше звертайтеся до нас. Ми допоможемо вашому сайту залучити багато нових відвідувачів, вибитися в ТОП, підвищити продажі.

Що ми робимо для розкрутки вашого сайту?

 1. Виконуємо комплексний пошукової аудит сайту

Навіть якщо ваш сайт досконалий з технічної сторони, відрізняється творчим авторським дизайном, наповнений грамотними продають текстами, це не може бути гарантією того, що він потрапить в ТОП видачі пошукових систем. Що б уникнути цього і точно допомогти вашому сайту вибитися в лідери наші SEO фахівці проводять пошукової аудит сайту, що сприяє виявленню всіх слабких місць всередині самого ресурсу.

 1. Виконуємо аналіз інтерфейсу

При створенні сайту важливо враховувати зручності для кінцевого користувача, адже пошуковими алгоритмами при ранжируванні сайтів враховуються поведінкові фактори відвідувачів сайту. Для того щоб перевірити, наскільки сайт простий, зручний, ми проводимо аналіз інтерфейсу, що допомагає виявити, наскільки користувачам зрозуміла архітектура, функціонал ресурсу.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору
 1. Підбираємо відповідне семантичне ядро

Вивчивши тематику і область діяльності сайту, ми підбираємо і формуємо максимально ефективне для розкрутки семантичне ядро. Тим, кому потрібно просування сайту, розкрутка варто врахувати – чим більше буде список просуваються запитів, тим дорожче буде розкрутка. Однак ефективність від більшої кількості пошукових запитів зростає в рази, шанс швидко потрапити в ТОП помітно збільшується.

 1. Виконуємо внутрішню оптимізацію сайт

Коли потрібно просування сайту, без мета тегів, файлів Sitemap.xml і Robot.txt не обійтися. Наші розробники доводять технічну сторону сайту до досконалості для найкращої індексації пошуковими роботами. Також на етапі внутрішньої оптимізації ми готуємо якісний контент для розміщення на сайті – унікальні продають тексти, зображення, аудіо та відео.

 1. Виконуємо внутрішню оптимізацію сайту

Швидкість просування сайту не в останню чергу залежить від того, як швидко він зможе стати авторитетним. Це буде залежати від того, наскільки багато авторитетних ресурсів будуть на нього посилатися. Працюючи з нарощуванням посилальної маси, ми шукаємо добре ранжируваних, що збігаються з тематики сайти, а також опрацьовуємо каталоги, біржі посилань. Органічне нарощування маси допоможе сайту заслужити довіру пошукових роботів і легше потрапити в ТОП.

Чому вам варто працювати з нашою студією?

 • Для розкрутки сайту ми використовуємо білі методи просування;
 • Наші SEO фахівці здійснюють висновок запитів в ТОП 10 таких пошукових систем як Google, Яндекс;
 • Ми гарантуємо прозорість виконуваних робіт завдяки власним програмного забезпечення;
 • Для кожного клієнта ми щомісяця представляємо докладні зрозумілі звіти про виконану роботу і її ефективності;
 • Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і проекту, намагаючись врахувати всі побажання і вимоги замовника.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх