Оптимізація і просування сайту в пошукових системах є ключовим моментом будь-якого успішного інтернет-проект, оскільки це перетворює текстове вміст сайту в потужний інструмент маркетингу.

Тактичне просування ключових слів здатне забезпечити багаторазове збільшення позиції в результатах пошуку, що робить сайт стійким джерелом доходу.

SEO ОПТИМІЗАЦІЯ

 • Розміщення вашого сайту в ТОП 10 за 3-4 місяці;
 • Прозора цінова політика;
 • Більшість ключових слів і фраз в мінімальні терміни потрапляють в ТОП 5 – ТОП 3;
 • Можливість відстеження положення сайту за допомогою нашої системи адміністрування (кожного клієнта створюється і надається окрема обліковий запис);
 • Щомісячне отримання звітів про виконану роботу за даний період;
 • Використання в роботі тільки вчених і крауд (форумних) посилань на основі прямих угод з веб-майстрами.

Ми працюємо таким чином, щоб ви могли отримати швидкі результати від послуги «Оптимізація і просування сайту в пошукових системах», і цей ефект буде тривати і зростати в довгостроковій перспективі.

Ми використовуємо тільки чесні і перевірені методи просування і розвитку репутації вашого сайту в інтернеті.

Наше завдання – взяти на себе турботу про сайті і змусити його працювати.

Оптимізація і просування сайту в пошукових системах (SEO) має ряд переваг:

 1. Збільшення трафіку. На верхні позиції на сторінках результатів пошукової системи доводиться більшість показів і кліків, тому розміщення сайту на верхніх позиціях може привести до значного збільшення трафіку на вашому сайті;
 2. Економічна ефективність. SEO оптимізація і просування сайту в пошукових системах є однією з найбільш економічно ефективних стратегій маркетингу, оскільки вона орієнтована на користувачів, які активно шукають ваші продукти і послуги в Інтернеті. Трафік, отриманий в результаті SEO, більш кваліфікований, ніж багато інших маркетингові стратегії, що призводить до зниження витрат;
 3. Підвищення зручності використання сайту. SEO зробить ваш сайт зручніше в навігації для пошукових систем і користувачів. SEO складається в перебудові архітектури сайту і посилань для полегшення пошуку та навігації по сторінках на сайті. Це не тільки полегшує пошуковим системам сканування вашого сайту і пошук сторінок, але також полегшує користувачам пошук інформації на вашому сайті;
 4. Поінформованість про бренд. Розміщення сайту на верхніх позиціях не тільки допомагає користувачам асоціювати ваш бренд з ключовими словами, а й вселяє довіру, оскільки компанії на першій сторінці зазвичай сприймаються як заслуговують на довіру.

Чи можуть пошукові роботи знайти ваш сайт без SEO?

НІ!

Пошукові системи дійсно розумні. Їх технології регулярно удосконалюються, щоб зробити процес сканування більш точним і відобразити кращі результати користувачам. Проте пошуковики все ще потребують певної допомоги.

Впроваджуючи правильну стратегію роботи «Оптимізація і просування сайту в пошукових системах», фахівець може залучити тисячі користувачів на ваш сайт і зробити його популярнішим серед них.

Основна маса пошукачів дійсно володіє унікальністю, бо вони служать дорогами з покажчиками, які ведуть користувачів до вашого сайту. Якщо пошукові системи не можуть відшукати ваш контент, ви втрачаєте цінні можливості для залучення трафіку на сайт і, отже, втрачаєте дохід. Трафік сайту є вирішальним показником успіху бізнесу.

Основний набір дій послуги «Оптимізація і просування сайту в пошукових системах», який дозволить вивести ваш сайт в ТОП:

 1. Докладний аудит і аналіз сайту, пошук і дослідження семантики для сайту;
 2. Створення контенту на основі семантичного ядра. Зміст повинен відповідати запитам користувачів і відповідати їх потребам;
 3. Оптимізація коду сайту, контенту, графіки, семантики, структури внутрішніх посилань і т. Д .;
 4. Додавання sitemap.xml в консоль пошуку Google для того, щоб сайт легко сканувався і індексувався пошуковою системою;
 5. Створення «природних» посилань на сайт.

На сьогодні цільовий трафік є єдиним маркетинговим каналом, який пропонує такий широкий спектр можливостей. Тому рішення використовувати професійні SEO послуги дасть неперевершену продуктивність і ефективність.

Оптимізація і просування сайту в пошукових системах не проводиться одноразово. Важливо стежити за прогресом сайту і оптимізувати його з урахуванням нововведень в правила і алгоритми пошукової системи.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/optimizatsiya-sayta-razrabotka-raskrutka/
https://raskrutka-saytov.ua/optimizatsiya-sajta-joomla/
https://raskrutka-saytov.ua/poiskovaya-optimizatsiya-sajta-seo/
https://raskrutka-saytov.ua/optimizacziya-prodvizhenie-sajtov-poiskovyh-sistemah/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх