Позвонить

Оптимізація пошуку сайту (SEO) забезпечує підвищену видимість в Інтернеті завдяки більш високому рейтингу в пошукових системах.

Найкращий спосіб досягти результатів – створити унікальний, цікавий контент і поділитися ним в Інтернеті з людьми, які цікавляться цією темою. Google та інші пошукові системи використовують складні алгоритми, які враховують понад 200 факторів, визначаючи релевантність і корисність того чи іншого сайту в порівнянні з іншими. Сайти, які досягають першої сторінки (або першої позиції) в результатах пошуку, вважаються авторитетами в цій області.

Оптимізація пошуку сайту – це хороша інвестиція для вашого бізнесу.

Спочатку ми безкоштовно виконаємо SEO аудит вашого сайту і перевіримо можливості його оптимізації. Потім ми адаптуємо сайт вашої компанії до вимог Google, щоб він був краще проіндексований, і в той же час зберіг функціональність і основний контент.

Ми подбаємо про природному, цінне, різноманітному і безпечному профілі посилань, який призведе до збільшення трафіку на вашому сайті.

Ми плануємо і впроваджуємо ефективну SEO стратегію для вашої компанії.

Різноманітність рішень

Наші фахівці забезпечують вибір пакетів, спеціально адаптованих до потреб вашої компанії, щоб відповідати очікуванням галузі і ваших клієнтів.

Контроль і оптимізація пошуку сайту

Ми забезпечимо постійний контроль і оптимізацію діяльності SEO, так що ваш сайт буде постійно збільшувати видимість, і його рейтинг в пошукових системах буде стабільним.

Звіт про результати

Систематична і циклічна звітність про всі дії на сайті дозволить вам перевірити виконану роботу і з’ясувати, що приносить найкращі результати.

Аудит по сайту в SEO

SEO аудит – це послуга, метою якої є створення документа, що містить ряд рекомендацій, коментарів і порад для досліджуваного сайту. Коментарі, зібрані в ході аудиту SEO, використовуються програмістами, редакторами та іншими людьми, підключеними до сайту, для оптимізації і просування сайту в пошуку.

Спеціаліст по SEO, який виконує аналіз (грунтуючись на своїх знаннях і даних спеціалізованих аналітичних інструментів), перевіряє безліч невидимих факторів. Вони можуть обмежувати видимість сайту. Серед них:

 • проблеми з індексацією сайту або обраними сторінками;
 • неправильна структура сторінки, яка ускладнює сканування;
 • неправильна конструкція URL адрес;
 • технічні проблеми, наприклад, швидкість сторінки і проблеми із завантаженням;
 • проблеми з показом на мобільних пристроях;
 • проблеми з дублем контенту;
 • неправильні заголовки і метадані;
 • неправильно реалізована оптимізація контенту;
 • помилки в реалізації ієрархії заголовків і багато іншого.

Правильно проведений SEO аудит є абсолютною основою для дій, пов’язаних з послугою «Оптимізація пошуку сайту». Тут, на відміну від реклами з оплатою за клік, необхідно зробити набагато більше – професійно розроблений аудит сайту повинен показати, що слід поліпшити і реалізувати.

Відкрийте для себе елементи оптимізації

Оптимізація пошуку сайту включає в себе поліпшення елементів конструкції сайту і контенту, який ми на ньому розміщуємо. Завдяки нашій оптимізації сайт стає більш видимим для роботів і, отже, для користувачів Інтернету.

SEO оптимізація пошуку сайту охоплює такі питання, як:

 • Оптимізація ключових слів

Правильний вибір ключових слів може призвести до значного збільшення числа клієнтів, і ваша компанія стане набагато більш впізнаваною.

 • Оптимізація коду сайту

Оптимізація коду сайту направлена на досягнення декількох цілей. Найбільш важливими з них є:

 • поліпшення швидкості відображення сторінки (зменшення обсягу коду);
 • підтримання відповідності стандартам;
 • полегшення індексації за допомогою пошукових систем в Інтернеті (мета теги, ієрархія заголовків).
 • Оптимізація змісту

Контент сайту дуже важливий з багатьох причин (корисність інформації, привабливість і т. Д.). Хоча з точки зору оптимізації слід зазначити наступні аспекти:

 • індексація контенту пошуковими системами інтернету: правильний вибір ключових слів і відповідність ієрархії заголовків;
 • доступність для користувача контенту: виділення значущих елементів, виділення логічно окремих елементів.

Наші фахівці оптимізують сторінки як з точки зору HTML коду, так і з точки зору змісту сайту. Це дуже важливо в процесі оптимізації пошуку сайтів і приносить задовільні і тривалі результати. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ваш сайт знаходився на найвищій позиції в ТОП10!

 • Оптимізація графіки

Часто на сайті є зображення, файли яких важать дуже багато або вимагають стиснення. Графічна оптимізація пошуку сайту спирається на зміну розміру і об’єднання для скорочення HTTP запитів. Для мережевих роботів опису для зображень дуже важливі, завдяки їм можна правильно індексувати зображення в пошуковій системі.

 • Внутрішня перелінковка сайту

Добре проведена оптимізація пошуку завжди включає в роботу внутрішню перелинковку сайту. Її основні цілі полягають в поліпшенні навігації по сайту користувачів і пошукових роботів, а також розподіл статичного і посилального ваги по сайту. Це необхідно для того, щоб пошукові системи краще індексували сайт, і передавали вага потрібні сторінки сайту.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх