Позвонить

Оптимізація сайту під пошукові системи (SEO) є обов’язковою умовою успішного просування бізнесу в Інтернеті.

Метою пошукової оптимізації є залучення більшої кількості відвідувачів за допомогою звичайного пошуку за рахунок збільшення рейтингу сайту в пошукових системах.

5 головних переваг оптимізації сайту під пошукові системи

Збільшення рейтингу сайту в пошуковій системі

Оптимізація сайту під пошукові системи і підвищення рейтингу – кращий і найбільш перевірений метод залучення відвідувачів і потенційних клієнтів. Це зумовлено тим, що перед ухваленням рішення про покупку, відвідувачі розглянуть товари і послуги вашої ніші на сайтах, розташованих якомога вище в результатах пошуку. Залучивши відвідувача на сайт, за вами залишається піднести контент найкращим чином.

Збільшення впливу і впізнаваності бренду

Інвестиції, вкладені в пошукову оптимізацію і просування сайту, безпосередньо впливають на підсумкову прибуток. Сайт з високим рейтингом привертає все більше людей, які готові ділитися інформацією з іншими про ваших продуктах і послугах.

Досягнення цільового трафіку сайту

Оптимізація сайтів під пошукові системи допомагає наблизити потенційних клієнтів до вашої «двері». Наш SEO процес оптимізує ваш сайт під конкретні ключові слова, пов’язані з тим, що являє собою ваш бізнес.

Економічно ефективний маркетинг

Оптимізація сайтів під пошукові системи зазвичай забезпечує набагато більшу віддачу від інвестицій в порівнянні з газетної рекламою, телевізійною рекламою і традиційної поштової рекламою. Також ви отримаєте зворотний зв’язок і статистику, яка підтверджує це.

Краща і легка індексація сайту

Пошукові системи використовують «павуків» для автоматичного пошуку вашого сайту. Вони досліджують HTML код, який робить ваш сайт функціонує. Як частина процесу оптимізації HTML код, як правило, полегшується пошуковим системам для перегляду та індексації. Краща і легка індексація вашого сайту допомагає підвищити рейтинг сайту. Кращий рейтинг означає більше цільового трафіку, а більший цільовий трафік – більше клієнтів і продажів!

Важливі інструменти SEO і програмне забезпечення

Для досягнення цілей послуги «Оптимізація сайту під пошукові», можуть бути корисні спеціальні інструменти і програми:

 • Google Trends
 • Google Analytics
 • Google Search Console
 • Google Keyword Planner
 • Google PageSpeed Insights
 • Ahrefs’ Backlink Checker
 • Ahrefs SEO toolbar
 • SimilarWeb
 • XML Sitemaps
 • txt Generator

Так само, як використання цих інструментів, в рамках послуги «Оптимізація сайту під пошукові» важливим є використання наступних 10 золотих правил SEO:

SEO правило 1: забезпечити безпеку

Шифрування SSL є встановленим стандартом для сайтів, який захищає користувача від шкоди. Він також є незамінною темою для послуги «Оптимізація сайту під пошукові». Багато користувачів приймають це як належне, навіть якщо вони звичайно не знайомі з деталями технології. На сторінках, що використовують сертифікат SSL, чітко вказується інформація про оператора сайту.

SEO правило 2: оптимізувати час завантаження

Ні користувачі, ні пошукові системи не готові чекати, поки завантажиться ваш сайт. З повільним сайтом ви ризикуєте успіхом вашої роботи по SEO.

SEO правило 3: оптимізувати під мобільні пристрої

На сьогодні практично кожна людина використовує мобільний пристрій не тільки як засіб зв’язку, а й як джерело інформації. Оптимізація під мобільні пристрої створить необхідні умови для зручної навігації відвідувачів на сайті.

SEO правило 4: зробити контент доступним

Послуга «Оптимізація під пошукові системи» важливе значення надає оптимізації контенту під пошукові системи і потреби користувачів. Чистий архітектура, а також плоска ієрархія вашого сайту позитивно впливають на результати SEO.

SEO правило 5: використовувати чисті URL

З точки зору SEO, в результатах пошуку Google досягається більш високий рейтинг кліків, якщо використовувати «говорять URL». Вони складаються з читаних слів і ключових слів замість загадкових символів і довгих ідентифікаційних номерів. Вони точно описують те, що очікує користувач на сайті. На додаток до URL, такі правила повинні дотримуватися для успішної пошукової оптимізації:

 • Робити URL максимально короткими і легкими
 • Використовувати ключові слова
 • Уникати спеціальних символів
 • Використовувати знак мінус як роздільник
 • Використовувати тільки нижній регістр
 • Чи не використовувати воду в словах

SEO правило 6: оптимізувати теги title

Google має більше 200 чинників рейтингу. HTML теги як і раніше грають велику роль в оптимізації вашого сайту, коли мова заходить про послугу «Оптимізація сайту під пошукові». Оптимізація тегів заголовків повинна враховувати наступне:

 • URL повинні мати індивідуальний заголовок
 • Ключові слова знаходитися ближче до початку
 • Назва не повинно перевищувати 70 символів
 • Назва повинна привернути користувача

SEO правило 7: оптимізувати мета опису

Оптимізуючи мета теги, ви можете безпосередньо впливати на рейтинг кліків в результатах пошуку. Це приверне більше користувачів на ваш сайт. Для органічною видимості вашого сайту, це непрямий фактор ранжування пошукової оптимізації.

SEO правило 8: оптимізувати h1-h6 заголовки

Коли користувачі натискають на вашу посилання в результатах пошуку Google, вони потрапляють на ваш сайт. Важливим в якості приманки для очей є значимий заголовок. Дотримуйтеся ієрархії від H1 до H6, як це передбачено HTML. Звичайно, H1 – найважливіший заголовок. H6, з іншого боку, найменш важливий. Проте використовуйте тільки стільки рівнів, скільки має сенс. Зазвичай немає необхідності використовувати менші значення, ніж H3.

SEO правило 9: створення якісного контенту

Google – це текстова пошукова система. Тому важливо писати хороші тексти, які залучають користувачів на ваш сайт.

SEO правило 10: створити зворотні посилання

Зворотні посилання оцінюються пошуковими системами як рекомендації. Сайти з великою кількістю посилань на сайт вважаються більш важливими і тому мають більш високий рейтинг SEO. Тут також важливо відзначити, що якість важливіша за кількість. Посилання з авторитетного, відвідуваного сайту коштує> 100 посилань з неактуального сайту.

Ми сподіваємося, що допомогли вам з нашими 10 правилами SEO. Оптимізація сайту під пошукові – це не щось надприродне. Це важка робота, необхідною умовою якої є для досягнення гарної видимості в звичайних пошуках. Важливо задовольнити потреби користувача при відвідуванні вашого сайту, і тоді пошукові системи винагородять вас цінним трафіком.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх