В даний час оптимізація сайту пошукових системах являє собою складний процес зміцнення довіри до сайту в очах роботів пошукових систем. Алгоритми враховують все більше і більше факторів ранжирування, але основи чітко визначені. Пошукова система високо цінує високоякісний контент і посилання з надійних джерел.

Оптимізація сайту пошукових системах – це процес оптимізації всього сайту для збільшення кількості і якості трафіку з природних і органічних результатів пошуку в пошуковій системі Інтернету (наприклад, Google).

Цілі і ефекти

Найбільш важливою метою оптимізації сайту є конверсія. Для інтернет-магазину це будуть транзакції, для блогу – кількість відвідувань і підписок, для сервісного центру – кількість телефонних дзвінків і запитів.

Першим кроком послуги «Оптимізація сайту пошукових системах» є визначення бізнес-цілі сайту. Потім наші фахівці виконають комплексний SEO аудит, який дозволить визначити проблеми сайту і усунути їх. Далі ми збираємо ключові слова, які можуть привести до вас цінних користувачів. Тільки тоді ми повинні забезпечити збільшення позиції за рахунок використання широкого діапазону фраз, які відповідають діяльності сайту.

Наступним кроком також повинна стати технічна оптимізація сайту для полегшення навігації користувачів і пошукових роботів. Так ваші бізнес-цілі сайту будуть досягнуті якомога швидше. Іншими словами, нас цікавить не тільки обсяг трафіку, а й його якість.

SEO аудит

Першим кроком перед початком роботи над сайтом повинен стати SEO аудит, який допоможе визначити масштаб проекту. У звіті ви отримаєте список елементів, які потребують термінової оптимізації, а також дії, які можна виконати, щоб оптимізація сайту пошукових системах принесла очікуваний результат.

Аудити слід повторювати регулярно, тому що на сайтах завжди можна знайти елементи, які варто поліпшити і оптимізувати. Варто також пам’ятати, що керівні принципи і тенденції Google зі створення сайтів швидко змінюються, і сайт завжди повинен їм відповідати.

Инструменты SEO аудита

Існує безліч інструментів, що дозволяють автоматизувати SEO аудит сайту для найкращого ефекту від послуги «Оптимізація сайту пошукових системах». Залежно від їх призначення можна перевірити технічну структуру сайту, профіль посилання домену або якість контенту, а також спланувати діяльність і виконати пошук за ключовими словами. Деякі інструменти також працюють як плагіни для обраних систем CMS.

 • Google Search Console

Безкоштовний інструмент, що дозволяє перевіряти основні дані і статистику видимості сайту в Google, наприклад, кількість відвідувань сайту за допомогою пошукової системи, статус індексації сторінки, аналіз внутрішніх і зовнішніх посилань.

 • Google Analytics

Великий інструмент для точного відстеження трафіку на сайті під час виконання дій в рамках послуги «Оптимізація сайту пошукових системах». Ви можете перевірити не тільки кількість користувачів, але і їх місце розташування, демографічні дані, технологію, яку вони використовували, канал збору даних про користувача або шлях його перебування на сайті.

 • Google’s Mobile-Friendly Test

Простий інструмент, який перевіряє адаптацію сайту до мобільних пристроїв і вказує на помилки.

 • PageSpeed ​​Insights

Інструмент, який дозволяє оцінити швидкість роботи сайту. Він перевірить час очікування, час завантаження і інші параметри, а також запропонує елементи, які повинні бути поліпшені для збільшення швидкості роботи сайту. Так оптимізація сайту пошукових системах принесе більший потік користувачів і кращу позицію в результатах пошуку.

 • Google Keyword Planner

Планувальник ключових слів доступний як частина служби Google, яка дозволяє шукати нові ключові слова, а також перевіряти кількість щомісячних пошуків по цій фразі.

 • Ahrefs

Великий і платний SEO інструмент, який використовується фахівцями в рамках послуги «Оптимізація сайту пошукових системах». Він дозволяє аналізувати профіль сторінки посилання, має в своєму розпорядженні модулі видимості сторінки, аналіз ключових слів, публікацій в пошуковій системі на основі заданої фрази, автоматичний технічний аудит сайту і багато іншого.

 • Majestic

Ще один інструмент, основною функцією якого є аналіз профілю домену посилання. Це дозволяє оцінювати вхідні посилання і шукати потенційні сайти посилань.

 • Screaming Frog

Комп’ютерна програма, що дозволяє провести ретельний аналіз конструкції сайту. Це великий сканер, який знаходить мертві посилання, перенаправлення, аналізує такі елементи, як заголовок і опис сайту, карти сайту, знаходить дубльований контент і багато іншого.

 • Surfer

Інструмент, який дозволяє порівнювати даний сайт з кращими сайтами за вашим запитом з точки зору кількості контенту і використовуваних елементів, таких як заголовки, описи, альтернативні описи фотографій. Це дозволяє легко визначати кількість контенту, яке вам необхідно для досягнення цілей послуги «Оптимізація сайту пошукових системах».

 • Senuto

Це інструмент, основною функцією якого є аналіз видимості сторінки в пошуку Google. Це дозволяє приблизно визначити, по скільком ключовими словами дана сторінка з’являється в обраних діапазонах елементів.

 • Semstorm

Цей інструмент є ще одним рішенням, що показує видимість сайту в Інтернеті. Це дозволяє відстежувати позицію в поєднанні з аналізом конкуренції.

 • Keyword Tool

Альтернатива планувальником ключових слів Google. Дозволяє легко знайти ключові фрази, за якими виконується оптимізація сайту пошукових системах і визначити їх потенціал.

 • GTmetrix

Інструмент, який дуже точно вимірює швидкість сайту. Це дозволяє проводити великий аналіз завантаження окремих елементів, фотографій і скриптів на сайті.

 • Яндекс. Метрика

Це альтернатива Google Analytics, створена пошукової командою Яндекса, використовувана в основному в російськомовних країнах. Крім стандартних звітів про кількість користувачів, їх дані дозволяють записувати сеанси і точно відстежувати кроки користувача.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх