У вас є готовий сайт, однак він не приносить користі бізнесу, так як на нього заходить мало відвідувачів? Грамотна оптимізація вашого сайту дозволить виправити таке становище – за допомогою стратегій SEO розкрутки можна значно підвищити трафік і збільшити конверсію на сайті. Наша студія пропонує комплекс послуг з технічним доопрацюванням і просуванню вашого сайту, які дозволять вашому бізнесу почати приносити дохід. SEO оптимізація готового сайту дозволить виправити існуючі помилки і просунути ресурс в пошуковій видачі пошукових систем.

Доопрацювання сайту для пошукових систем

Дуже часто вже існуючі сайти зіштовхуються з проблемою неправильного функціонування окремих сторінок або всього ресурсу в цілому. Це тягне за собою безліч проблем для власників сайту і самого бізнесу, а також відвідувачів. При розробці проектів ніхто не застрахований від помилок, саме тому ми пропонуємо свої послуги по виправленню і налагодження технічної сторони сайту. Доопрацювання сайту для пошукових систем включає наступний порядок дій:

Доопрацювання сайту для пошукових систем

 1. Виправлення технічних неполадок
 • виправлення помилок після самостійного програмування сайтів;
 • виявлення помилок і оптимізація програмного коду;
 • установка робочих і надійних програмних плагінів і модулів.
 1. Доопрацювання дизайну і юзабіліті
 • створення сучасного зручного і простого дизайну сайту;
 • усунення сторінок дублів;
 • опрацювання зручної навігації та структури сайту.

Тільки чітко структурований продуманий сайт з грамотною навігацією і картою буде швидко проіндексований пошуковими роботами, що позначається на положенні сайту в пошуковій видачі.

SEO оптимізація готового сайту

Пошукова оптимізація вашого сайту – важливий крок на шляху до зростання конверсії. Для готових ресурсів наша студія пропонує наступний комплекс послуг для просування вашого сайту в пошукових системах:

 • Реєстрація сайту в каталогах статей – ефективний спосіб підвищити популярність сайту. Подібна реєстрація збільшує кількість відвідувачів, що прийшли на сайт з інших тематичних джерел, сприяє підвищенню позицій в пошуковій видачі, а також дає можливість нарощувати кількість посилань;
 • Розміщення контекстної реклами – швидкий спосіб заявити про себе і залучити потенційних покупців. Контекстна реклама дозволяє протягом декількох днів підвищити трафік, збільшити відвідуваність цільової аудиторії, при тому що вартість даної послуги досить доступна – оплачуються тільки кліки користувачів;
 • Створення унікального оптимізованого контенту – сайт, наповнений якісним контентом сприяє завоюванню авторитету в пошукових системах і залученню відвідувачів. В нашій студії створюються якісні, грамотні, унікальні тексти, які повністю відповідають вимогам SEO без води і спаму;
 • Створення зручної оптимізованої мобільної версії сайту – дозволить залучити нових відвідувачів, підвищити рентабельність ресурсу;
 • SMM – реклама готового сайту в соціальних мережах і / або створення акаунтів для поширення інформації про компанії по різних каналах впливу;
 • Аудит сайту – повний аудит сайту дозволить виявити існуючі проблеми, що заважають ресурсу займати високі позиції в пошуковій видачі.

помітне

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх