SEO оптимізація і просування сайтів – потужна маркетингова стратегія для розкрутки бізнесу в інтернеті. Метою оптимізація є залучення відвідувачів для збільшення переглядів, продажів, конверсій та ін. Щоб досягти поставленої мети, необхідно підняти ресурс на верхні позиції пошукової видачі по релевантними запитами. Саме для цього і необхідна SEO оптимізація – просування в пошукових системах неможливо без професійної роботи над сайтом.

Оптимізація і просування

Ми зможемо зробити ваш ресурс популярним, прибутковим і авторитетним сайтом. Для розкрутки вашого бізнесу буде складена індивідуальна стратегія, заснована на стандартних вимогах пошукових алгоритмів і особливості всередині вашого сегмента ринку. Грамотна SEO оптимізація, розкрутка допоможуть вибитися в лідери своєї тематичної ніші, обійти конкурентів і збільшити прибуток.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Етапи підготовки до професійної розкрутки

 • Аналіз тематичної ніші, сегмента ринку, конкурентного середовища і цільової аудиторії до яких відноситься ваш бізнес в інтернеті;
 • Пошуковий аудит в межах регіону, країни, світу;
 • Комплексний аудит технічного стану ресурсу для виявлення факторів, що заважають ефективному просуванню – повільного завантаження сторінок, помилок коду, дублів сторінок, що не унікального контенту тощо.

SEO оптимізація, просування сайту – внутрішня робота з ресурсом

Семантичне ядро

На початковому етапі складається список пріоритетних пошукових запитів, за якими будуть просуватися товари або послуги. Формування ядра здійснюється на основі пошукового аудиту, в ході якого виявляються найбільш ефективні для розкрутки ключові запити. Далі запити групуються за змістом і розподіляються по посадковим сторінкам, які будуть відповідати на конкретні запитання користувачів.

Ми складаємо семантичне ядро ​​з запитів з різною частотністю. Для просування використовуємо високочастотні, середньо частотні і низькочастотні запити, що дозволяє максимально ефективно просувати ваші пропозиції. Також ми використовуємо ГЕО залежні запити, що дозволяють користувачам з різних регіонів швидше знаходити саме вас.

Унікальний контент

На основі семантичного ядра пишуться якісні продають тексти, які повністю відповідають вимогам SEO. Кожен текст не тільки працює на поліпшення видимості в пошукових системах, але і є корисним джерелом інформації для користувачів про пропоновані товари або послуги без спаму і води.

Зручність для користувачів

Поліпшення користувальницьких показників – одна з найважливіших задач СЕО фахівця. Необхідно зробити так, щоб інтерфейс був зрозумілим, зручним і простим для користувача. Для цього ми продумуємо грамотну зручну структуру і навігацію, створюємо опцію пошуку, допрацьовує дизайн до досконалості, і усуваємо існуючі помилки, що заважають завантаженні сторінок. Завдяки цій роботі відвідувачі довше затримуються на сторінках ресурсу, покращуючи тим самим його поведінкові фактори, які так важливі при ранжируванні.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Зовнішня SEO оптимізація і просування

Нарощування маси і підвищення ТИЦ

Робота з зовнішніми факторами передбачає нарощування природної посилальної маси за допомогою розміщення зворотних посилань на авторитетних інтернет платформах. Авторитетним донором, який допоможе розкрутитися, може стати сайт, який відповідає таким вимогам:

 • великий рівень довіри пошукових алгоритмів і лояльності користувачів;
 • відповідність вашої теми;
 • високий рівень відвідуваності;
 • регулярне оновлення контенту;
 • оптимальну кількість вихідних посилань.

Контекстна реклама

Інструмент контекстної реклами дуже ефективний – він дозволяє виділити ваше посилання в самому верху або внизу сторінки пошукової видачі, де її точно помітять. Це допомагає дати швидкий старт продажу, так як відвідувачами будуть ставати найбільш зацікавлені в покупці користувачі.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх