Оптимізація сайту, просування сайту – цілісна маркетингова стратегія, спрямована на поліпшення позицій в системах пошуку. Оптимізація сайту та просування сайту це різні поняття, але взаємопов’язані – вони не зможуть виконуватися один без одного. Головною метою просування – потрапляння в ТОП позиції пошукової видачі по релевантним, пріоритетним для бізнесу запитам.

Оптимізація сайту просування сайту

Оптимізація і просування сайту, розкрутка, а також весь комплекс робіт спрямованих на поліпшення показників ресурсу заснований на грамотному підборі ключових запитів, унікальність контенту, формуванні мета тегів і природному нарощуванні посилальної маси. Ми зможемо впоратися з цим обсягом роботи. Оптимізація, розкрутка, просування сайту – кращий спосіб відкрити нові перспективи для бізнесу в інтернеті.

Оптимізація сайту, просування сайту – методи

Методи, які використовуються для комплексної розкрутки вашого ресурсу, можна поділити на 2-а види: зовнішні і внутрішні просування сайту. У першому випадку робота виконується безпосередньо всередині самого сайту, а в другому залучаються сторонні інтернет платформи.

Внутрішня оптимізація

Алгоритми пошукових систем при ранжируванні виділяють ті ресурси, які максимально відповідають на запити користувачів. Актуальним на сьогодні вирішальним критерієм є унікальність і корисність текстів, а також зручний, простий і зрозумілий інтерфейс. Потрапити в ТОП при жорстких вимогах алгоритмів дуже складно, але разом з нами можливо. Для цього ми грамотно підходимо до виконання внутрішніх робіт.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору
 1. Написання унікального якісного контенту

Ми пишемо грамотні якісні тексти, цікаві та корисні відвідувачам, що відповідають основним вимогам SEO – унікальності, відсутності води і спаму.

 1. Формування списку ключових запитів і розподіл їх усередині текстів

Ми вибираємо посадочні сторінки під запити, згруповані в логічні пари. Ключові слова органічно вписуються в тексти, є їх повноцінною частиною. Ми стежимо за тим, щоб в текстах не було зайвої кількості ключів – контент може розцінюватися пошуковими алгоритмами як засіб «чорного» SEO, що завадить потраплянню в ТОП і може навіть спричинити санкції у вигляді потрапляння під фільтри.

 1. Поліпшення призначеного для користувача інтерфейсу для зручності відвідувачів

Важливо зробити так, щоб будь-який відвідувач міг без проблем потрапити на потрібну сторінку і знайти необхідну інформацію. Для цього ми аналізуємо ресурс з позиції користувача і виявляємо, наскільки він зручний – це дозволяє нам усунути існуючі недоліки і зробити весь сайт простим і зрозумілим для відвідувачів.

 1. Перелинковка страниц

Правильно подбирая места ссылок можно вес одних страниц транслировать на другие. С помощью перелинковки SEO специалисты направляют трафик на целевые страницы ресурса – с помощью него возможно значительно увеличить процент конверсий и продаж.

 1. Налаштування структури і навігації

Продумана навігація допоможе відвідувачам краще орієнтуватися по ресурсам зі складною масштабної структурою. Ми зробимо так, щоб кожен відвідувач зміг точно визначити те, що шукає.

Зовнішня оптимізація

Оптимізація і просування сайту, розкрутка – все це не можна відокремлювати від зовнішніх робіт з ресурсом. Під цим мається на увазі «реклама» на сторонніх інтернет майданчиках за допомогою розміщення зворотних посилань. Головна мета – розмістити свій контент у зовнішньому середовищі. Це забезпечує хороший приплив трафіку, а також сприяє підвищенню позицій.

Крім того потужними інструментами розкрутки є соціальні мережі (SMM) з можливістю покупки реклами, яка буде транслюватися саме вашої ЦА, а також контекстна реклама пошуковців (Google, Яндекс), що дає потужний старт продажів і привертає зацікавлених в купівлі товарів і послуг відвідувачів.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/poiskovaya-optimizatsiya-sajta-seo/
https://raskrutka-saytov.ua/optimizacziya-prodvizhenie-sajtov-poiskovyh-sistemah/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх