Для просування свого бізнесу в новому для вас інтернет просторі знадобиться професійне створення веб сайту, оптимізація та розкрутка його в мережі. Дана стратегія дозволяє розширити область впливу вашої компанії, обійти конкурентів, залучити нових клієнтів і підвищити продажі. Власний ефективний сайт – це потужний маркетинговий інструмент, здатний принести прибуток і підвищити впізнаваність бренду.

Оптимізація сайту розробка розкрутка

Наша студія використовує найбільш ефективні методи роботи, виконуючи такі завдання, як оптимізація сайту, розробка, розкрутка і пошукове просування. Створення власного сайту компанії потребує професійного підходу, комплексної стратегії розвитку і якісній роботі по його розкрутці – все це ми готові запропонувати нашим клієнтам.

Ми займаємося створенням сайтів з нуля, а також налаштовуємо і оптимізуємо вже існуючі платформи для їх успішного пошукового просування. Основне завдання будь-якого бізнесу – принести прибуток його власнику. З нашою допомогою ваш сайт стане потужним інструментом для реалізації даного завдання. Поспішайте замовити в нашій веб студії професійне створення, оптимізацію і розкрутку сайтів для потужного старту вашого бізнесу в інтернеті.

Створення сайту – запорука успішних продажів

Нашої веб студією надаються послуги зі створення сайтів будь-якої складності і спрямованості. Наші SEO фахівці кожного клієнта гарантують досягнення якісного результату у встановлені терміни, а також можливість в подальшому замовити просування веб сайтів (оптимізація під пошукові системи).

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Створення та розкрутка вебсайту, оптимізація – основна сфера діяльності нашої веб студії. Ми займаємося розробкою ефективних продають сайтів, інтернет-магазинів, сайтів візиток, Лендінг, інформаційних порталів та ін. Створюючи сайти, ми дотримуємося таких принципів:

 1. Глибокий аналіз сфери діяльності, специфіки і конкурентного середовища бізнесу клієнта дозволяє створювати дійсно ефективні сайти;
 2. Беручи до уваги поведінкові фактори, ефективний, простий і стильний дизайн сайту, а також зручна структура і навігація сприяють поліпшенню зручності для відвідувачів;
 3. Структура і конструкція сайту створюється на основі особистих вимог, уподобань і бачення замовника, а також ефективності в реалізації конкретних завдань бізнесу.

Етапи оптимізації для розкрутки в інтернеті

 • Створення семантичного ядра – складання списку пошукових запитів, за допомогою якого будуть просуватися товари і послуги сайту. Формування семантичного ядра здійснюється на основі комплексного аналізу бізнесу, його цілей, завдань, пропозицій, а також конкурентного середовища;
 • Технічний аудит сайту – для швидкої і успішної індексації сайту пошуковими роботами проводиться аудит сайту на предмет виявлення існуючих помилок для їх подальшого усунення;
 • Підготовка текстів для наповнення сайту – написання грамотних текстів на основі семантичного ядра відповідно до вимог пошукових алгоритмів допоможе сайту просуватися в пошуковій видачі по пріоритетним ключових запитах і навіть потрапити в ТОП;
 • Підвищення індексу цитування – поступове нарощування маси на авторитетних сайтах донорах допомагає ресурсу просуватися в пошуковій видачі завдяки пошуковим алгоритмам, що враховує даний параметр при ранжируванні.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-v-internet/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/optimizatsiya-i-pravilnoe-prodvizhenie-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/uslugi-seo-spetsialista/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх