Позвонить

Сайт візитка – ця невеликий сайт, що складається зазвичай з 5-15 сторінок. Даний вид мережевого ресурсу призначений для представлення компанії та її пропозицій цільової аудиторії. Сайт візитка містить конкретну інформацію про компанію, її діяльність, новинах, товари або послуги, контактах і інших необхідних для відвідувачів даних. Такі «компактні» сайти – кращий вибір для молодих компаній, що розвиваються, які тільки починають розкручувати себе в інтернеті.

Ще однією актуальною сферою використання сайтів візиток можна назвати рекламу – представлення нових семінарів, конференцій, виставок, окремих продуктів або послуг. Як і будь-який сайт, візитка потребує грамотної оптимізації. Оптимізація сайту візитки гарантує хороші результати позицій в пошуковій видачі. Професійна розкрутка сайту візитки в нашій веб-студії дозволить вашому бізнесу залучити цільову аудиторію, а також відкриє нові можливості на ринку.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Мета просування сайту візитки в мережі

Головна мета, яку переслідує просування сайту візитки, полягає в тому, щоб збільшити шанси вашої компанії в залученні нових клієнтів. Правильно розкручений сайт візитка має високу позицію в пошуковій видачі, завдяки чому користувачам легше його знайти. Використання грамотно складеного контенту і правильно підібране семантичне ядро ​​сприяє залученню цільової «теплою» аудиторії, готової скористатися товарами або послугами компанії.

При досягненні досить високого показника трафіку сайту візитки, не варто відразу забувати про те, що важливо не кількість клієнтів, а їх якість. Для залучення теплою аудиторії можна використовувати семантичне ядро, сформоване на основі низько і середньо частотних запитів. Це сприятиме кращому позиціонуванню і клієнта орієнтованості сайту візитки.

Оптимизация визитки

Різновиди сайтів візиток

Існує дві основні групи сайтів візиток, різниця яких полягає у функціях, покладених на цей мережевий ресурс:

 1. Інформаційні сайти візитки – виконують ознайомчу демонстраційну функцію. Відвідувачі сайту отримують первинне уявлення про діяльність та послуги компанії. Даний сайт візитка містить такі елементи як контакти, інформацію про компанії, про власників, товари або послуги і т.п. Інформаційна візитка передбачає, що іншу необхідну інформацію відвідувач може отримати, звернувшись безпосередньо в саму компанію, зателефонувавши за вказаним номером або зв’язавшись по e-mail.
 2. Комерційний сайт візитка – такий ресурс, як і інформаційний, містить загальну інформацію про компанію та її діяльність. Також на такому сайті можна знайти товари і послуги з вказаною вартістю, форми для швидкого замовлення, продають тексти, а також фото та відео контент, який презентує товари з кращого боку. Така візитка розрахована на пряме замовлення в межах сайту.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

SEO оптимізація сайту візитки – основні етапи

Помилково вважати, що невеликий сайт візитка не потребує комплексної SEO оптимізації і розкручування. Подібний ресурс може з легкістю потрапити в ТОП пошукових систем за допомогою вузько запитів, однак для цього необхідна кропітка робота SEO оптимізатора, яка протікає в кілька етапів:

 • Вибір доменного імені. Сайт візитка – це зазвичай презентація конкретної компанії або послуги. Домен з прописаними в ньому ключовими словами або назвою компанії сприятиме кращій пошуковій видачі;
 • Правильне використання мета тегів для посадочних сторінок. Пошукові алгоритми при індексації сайтів в першу чергу орієнтуються теги сайту. Прискорити оптимізацію і індексацію сайту пошуковими роботами допомагає використання ключових запитів на самому початку тегів;
 • Складання семантичного ядра – комплексний аналіз конкурентної ніші і актуальних запитів дозволяє скласти максимально правильне семантичне ядро ​​для розкрутки для подальшого написання якісних текстів для посадочних сторінок;
 • Внутрішня оптимізація сайту – сайт візитка повинен в жатої формі інформувати відвідувача, але при цьому залишатися зручним, зрозумілим і простим для відвідувачів. Для цього створюється грамотна навігація, підбирається якісний контент, усуваються помилки в коді, і проводиться ретельний аналіз ресурсу на відповідність вимогам пошукових алгоритмів.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх