Позвонить

Структура сайту і його навігація є найважливішими елементами, які впливають на ранжування ресурсу пошуковими роботами. Однак головне завдання опрацювання структури сайту – створення зручного і простого орієнтування на сторінках для користувачів. Внутрішня оптимізація структури сайту надає користувачеві різні шляхи навігації і виділяє найважливіші моменти з позиції вирішення завдань ресурсу.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Оптимизация структуры сайта – неотъемлемый этап подготовки ресурса к эффективному продвижению и раскрутки в поисковых системах для привлечения посетителей и увеличение конверсии. Оптимизировать структуру сайта необходимо еще на стадии разработки и наполнения контентом или же совместить с новой масштабной стратегией продвижения уже существующего сайта. Качественную оптимизацию структуры вашего сайта вы можете заказать у нас в студии – наши специалисты создадут удобный и легкий сайт для пользователей, адаптированных требованиям поисковых систем.

Різновиди структури сайту

Для кожного сайту структура підбирається індивідуально виходячи зі специфіки його дії і розміщується на його сторінках контенту. Існує три основні різновиди структури сайтів:

 • Лінійна структура – відвідувач сайту послідовно переходить з однієї сторінки на іншу (представляє собою схему від одного до багато);

Лінійна структура сайту

 • Деревоподібна структура (розгалужена) – така модель передбачає наявність основної головної сторінки та відходять від неї розділами, підрозділами, категоріями та ін. Дана структура використовується для більшості сучасних сайтів з великою кількістю сторінок;

Деревоподібна структура сайту

 • Гратчаста структура – покращений варіант розгалуженої структури, який додатково пов’язує все відгалуження сайту між собою за допомогою перекліновки перехресних сторінок.

Граткова структура сайту

Як зробити правильний вибір структури сайту?

Порівнюючи всі різновиди побудови структури сайту можна визначити якісь з них як хороші і погані, ефективні або неефективні структури. Вибір оптимальної саме для вашого сайту ієрархії повинен, перш за все, залежатиме від специфіки і цілі самого ресурсу.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Так простий сайт візитка або лендінг сторінка обійдеться простої лінійної структурою, проте найчастіше для їх створення використовується простий одно сторінковий шаблон, де відсутня структура як така. А ось для сайтів, регулярно наповнюючим контентом, найкраще використовувати деревоподібну структуру, яка максимально зручну і просту для сприйняття, як пошуковими системами, так і користувачами. Для великих інтернет магазинів, інтернет-порталів, каталогів та інших великих ресурсів найбільш оптимальною структурою стане ґратчаста, хоч для реалізації і сприйняття вона досить складна.

Оптимізація структури сайту для зручності користувачів

Сучасні алгоритми пошукових систем враховують поведінкові фактори користувача – збираючи дані про те, скільки часу проводять відвідувачі на сайт. Цей показник відіграє важливу роль при ранжуванні сайту. Для поліпшення поведінкових факторів необхідно вдосконалити юзабіліті сайту.

Оптимізація структури

Юзабіліті – це зручність, легкість і простота сприйняття сайту з позиції відвідувачів. Коли мова йде про оптимізацію структури для зручності користувачів необхідно приділити увагу наступним деталям:

 • Меню сайту має бути простим, інтуїтивно зрозумілим, помітним – якщо користувач не зможе швидко зорієнтуватися, де йому шукати необхідну інформацію, він закриє сайт і звернеться з тим же питанням до ваших конкурентів. Тому при оптимізації сайту так важливо приділяти увагу опрацюванню меню;
 • Кількість підменю (вкладень в основне меню) краще мінімізовано. Дана вимога продиктовано не тільки особливостями індексації пошуковими роботами, але і простотою для користувачів. Середньостатистичний користувач для пошуку потрібної інформації не буде робити безліч кліків.
 • Меню сайту не повинно бути занадто довгим, що складається з безлічі пунктів, захованих в скроллинге. Відвідувач може не скористатися скроллингом і не зможе ознайомитися з усією інформацією запропонованою на сайті. Структура повинна бути максимально стисло розподілена за основними темами, при цьому без втрати будь-яких даних з уваги.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх