Структура сайту і його навігація є найважливішими елементами, які впливають на ранжування ресурсу пошуковими роботами. Однак головне завдання опрацювання структури сайту – створення зручного і простого орієнтування на сторінках для користувачів. Внутрішня оптимізація структури сайту надає користувачеві різні шляхи навігації і виділяє найважливіші моменти з позиції вирішення завдань ресурсу.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Оптимизация структуры сайта – неотъемлемый этап подготовки ресурса к эффективному продвижению и раскрутки в поисковых системах для привлечения посетителей и увеличение конверсии. Оптимизировать структуру сайта необходимо еще на стадии разработки и наполнения контентом или же совместить с новой масштабной стратегией продвижения уже существующего сайта. Качественную оптимизацию структуры вашего сайта вы можете заказать у нас в студии – наши специалисты создадут удобный и легкий сайт для пользователей, адаптированных требованиям поисковых систем.

Різновиди структури сайту

Для кожного сайту структура підбирається індивідуально виходячи зі специфіки його дії і розміщується на його сторінках контенту. Існує три основні різновиди структури сайтів:

 • Лінійна структура – відвідувач сайту послідовно переходить з однієї сторінки на іншу (представляє собою схему від одного до багато);

Лінійна структура сайту

 • Деревоподібна структура (розгалужена) – така модель передбачає наявність основної головної сторінки та відходять від неї розділами, підрозділами, категоріями та ін. Дана структура використовується для більшості сучасних сайтів з великою кількістю сторінок;

Деревоподібна структура сайту

 • Гратчаста структура – покращений варіант розгалуженої структури, який додатково пов’язує все відгалуження сайту між собою за допомогою перекліновки перехресних сторінок.

Граткова структура сайту

Як зробити правильний вибір структури сайту?

Порівнюючи всі різновиди побудови структури сайту можна визначити якісь з них як хороші і погані, ефективні або неефективні структури. Вибір оптимальної саме для вашого сайту ієрархії повинен, перш за все, залежатиме від специфіки і цілі самого ресурсу.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Так простий сайт візитка або лендінг сторінка обійдеться простої лінійної структурою, проте найчастіше для їх створення використовується простий одно сторінковий шаблон, де відсутня структура як така. А ось для сайтів, регулярно наповнюючим контентом, найкраще використовувати деревоподібну структуру, яка максимально зручну і просту для сприйняття, як пошуковими системами, так і користувачами. Для великих інтернет магазинів, інтернет-порталів, каталогів та інших великих ресурсів найбільш оптимальною структурою стане ґратчаста, хоч для реалізації і сприйняття вона досить складна.

Оптимізація структури сайту для зручності користувачів

Сучасні алгоритми пошукових систем враховують поведінкові фактори користувача – збираючи дані про те, скільки часу проводять відвідувачі на сайт. Цей показник відіграє важливу роль при ранжуванні сайту. Для поліпшення поведінкових факторів необхідно вдосконалити юзабіліті сайту.

Оптимізація структури

Юзабіліті – це зручність, легкість і простота сприйняття сайту з позиції відвідувачів. Коли мова йде про оптимізацію структури для зручності користувачів необхідно приділити увагу наступним деталям:

 • Меню сайту має бути простим, інтуїтивно зрозумілим, помітним – якщо користувач не зможе швидко зорієнтуватися, де йому шукати необхідну інформацію, він закриє сайт і звернеться з тим же питанням до ваших конкурентів. Тому при оптимізації сайту так важливо приділяти увагу опрацюванню меню;
 • Кількість підменю (вкладень в основне меню) краще мінімізовано. Дана вимога продиктовано не тільки особливостями індексації пошуковими роботами, але і простотою для користувачів. Середньостатистичний користувач для пошуку потрібної інформації не буде робити безліч кліків.
 • Меню сайту не повинно бути занадто довгим, що складається з безлічі пунктів, захованих в скроллинге. Відвідувач може не скористатися скроллингом і не зможе ознайомитися з усією інформацією запропонованою на сайті. Структура повинна бути максимально стисло розподілена за основними темами, при цьому без втрати будь-яких даних з уваги.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх