Позвонить

При ранжируванні сайту пошуковими системами враховується безліч факторів, які в підсумку вплинуть на позицію у видачі по цільових запитах. Саме тому оптимізація є найважливішим етапом на шляху до успішного просування ресурсу і залучення цільового трафіку. Оптимізація сторінки сайту полягає в її «підгонці» під стандарти SEO та вимоги алгоритмів пошукових систем. Нашою командою здійснюється професійна оптимізація сторінок сайту, що дозволяє ефективно розкрутити, просунути і продати товари або послуги Вашої компанії.

Оптимізація контенту на сайт

Контент є найважливішою складовою будь-якого ресурсу. Від його якості залежить подальша успішність бізнесу, тому йому необхідно приділити особливу увагу. Наші копірайтер створює якісний текстовий контент, який відповідає таким вимогам SEO:

 • унікальність;
 • стандартний розмір в межах 2-3 тис. символів без пробілів (в окремих випадках оптимальним може бути як більш короткий текст, так і лонгрід);
 • інформативність і корисність для читача;
 • органічне включення в текст ключових запитів на початку і кінці, а також в заголовки і підзаголовки;
 • створення слів для розміщення на них гіперпосилання на інші сторінки сайту (перелінковка).
Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

Налаштування мета тегів

 1. Title

Саме мета тег Title бере участь у формуванні сниппета (заголовка сторінки, що показується у видачі пошукової системи). Складаючи тег, ми враховуємо головні вимоги – довжина в межах 70 символів і органічне написання ключового запиту ближче до початку.

 1. Description

Даний мета тег являє собою короткий опис вмісту сторінки, також відображається у видачі. У цьому мета тезі також рекомендується використовувати ключовий запит ближче до початку пропозиції, його довжина повинна бути в межах 150-170 символів. Ми оптимізуємо Description так, щоб він однаково відображався у всіх пошукових системах.

Також багато хто цікавиться актуальністю мета тегу Keywords, де прописувався список ключових слів, використаних на сторінці. Відповідаємо – у зв’язку з останніми актуальними оновленнями алгоритмів пошукових систем, даний мета тег втратив свою актуальність і може не використовуватися.

Структурування та оптимізація тексту

 1. Н1-Н6

Оптимізація сторінки також включає настройку структури за допомогою тегів H1-H6. Н1 – це заголовок тексту. Для залучення уваги відвідувачів ми створюємо чіпляють інтригуючі заголовки і органічно вписуємо в них ключі. H2-H6 – підзаголовки, які використовуються для розбиття тексту на смислові логічні блоки. Тут також можуть використовуватися ключові запити, що сприятиме кращій індексації.

 1. Strong/bold

Даний тег використовується для виділення текстового фрагмента жирним і може застосовуватися для звернення уваги читачів на важливі смислові моменти тексту, пошукові запити, гіперпосилання тощо.

 1. Alt і title зображень

Графіка на сторінці здатна залучати додатковий трафік з пошуку по картинках в пошукових системах. Для більш високої позиції після ранжирування в пошуку по картинках ми проводимо оптимізацію зображень за допомогою тегів Alt і title. Тут можна вписати пошукову фразу. Крім того тег Alt дозволяє користувачам бачити спливаючу інформацію при наведенні курсору на зображення.

Після професійної оптимізації сторінки сайту нашої команди ви помітите значні зміни – приплив трафіку до просуває позиції, зростання продажів і просування в ТОП пошукової видачі для залучення більшого числа відвідувачів і обходу конкурентів.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх