Пошукова оптимізація сайту SEO – це процес поліпшення обсягу та якості трафіку сайту з пошукових систем за допомогою “природних” («органічних») результатів пошуку.

Веб студія ТМ «Розкрутка сайтів» – це професійні послуги, прозоре ціноутворення, чіткість дій, комплексність і гарантований результат. Ми є сертифікованим агентством, чиї дії завжди виправдовують очікування!

Що ви отримаєте?

Високий рейтинг. Ваш сайт буде включений в ТОП-10 результатів пошукової системи з комерційними ключовими словами.

Цільовий трафік. 8 з 10 відвідувачів – користувачі, зацікавлені у ваших послугах.

Нова якість взаємодії з клієнтами. 10% відвідувачів вашого сайту зв’яжуться з вашою компанією.

Поліпшення і зміцнення вашого іміджу. 65% користувачів приймають рішення про компанії, судячи з її сайту.

6 ключових моментів пошукової оптимізації:

 • Розробка стратегії ключових слів і орієнтація потрібних користувачів на ваші продукти і послуги;
 • Редагування вмісту і HTML кодування, щоб підвищити його релевантність по конкретним ключовим словом і усунути бар’єри на шляху індексування пошукових систем;
 • Оптимізація структури сайту таким чином, щоб користувачі, відвідувачі і пошукові системи мали «добрий досвід» і високо оцінювали ваш сайт;
 • Створення гарного контенту і проведення базової оптимізації «на сторінці”;
 • Створення мережі вхідних посилань, тобто пошукова оптимізація сайту SEO «поза сторінки»;
 • Усунення технічних «помилок» для підтримки видимості вашого сайту і можливості його пошуку.

Пошукові системи становлять більше 80% трафіку на сайт. Це означає, що для більшості сайтів високий рівень розміщення в пошукових системах означає більший цільовий трафік і більше клієнтів. Наша пошукова оптимізація сайту SEO допоможе вашому сайту добре позиціонуватися в пошукових системах і утриматися на цьому місці.

ПЛАН ОПТИМІЗАЦІЇ САЙТУ
Пошукова оптимізація сайту SEO

Аудит сайту

Дуже важливо підтримувати ваш сайт в хорошому робочому стані. Ми проведемо детальний аналіз технічних помилок вашого сайту. Аудит проінформує нас про проблеми (наприклад, про те, що може змусити ваш сайт працювати повільно), які можуть перешкодити найкращим можливим інструментам просування. Ми також дізнаємося, що нам потрібно зробити, щоб вирішити проблеми і забезпечити безперебійну роботу вашого сайту для вас і ваших клієнтів.

Аналіз конкурентів

Одним з ключових елементів розробки і просування сайту є аналіз сайтів конкурентів. Дуже важливо зрозуміти, хто ваші конкуренти, які їхні особливості і які методи просування вони використовують. Наша компанія допоможе вам зібрати всю інформацію і провести глибокий аналіз сайтів конкурентів.

Після завершення цього дослідження і аналізу ми включаємо цю цінну інформацію при розробці та просуванні вашого сайту, щоб дати вам перевагу в конкурентній боротьбі.

Розробка стратегії ключових слів

Стратегії ключових слів необхідні для просування сайту за допомогою включення ключових слів в його вміст і розробки успішних маркетингових кампаній в пошукових системах. Ваша стратегія ключових слів повинна включати вибір високоефективних ключових слів, які залучають релевантний трафік для вашого бізнесу.

Вибір правильних ключових слів може мати вирішальне значення не тільки для збільшення конверсій сторінок сайту, але і для запуску рекламних кампаній. Вони визначають, наскільки добре ваша реклама оцінюється в Google та інших платформах пошукових систем.

Кращі стратегії для ключових слів спираються на ключові слова з високим ступенем релевантності, які є ключовими і тісно пов’язані з вашим бізнесом або галуззю.

Наступним кроком після формування набору ключових слів є включення їх в вміст сайту, а також в текстові оголошення. Коли відвідувачі натискають на ваші оголошення на сторінці результатів пошукової системи, ви платите суму, яку ви запропонували за один клік. Цей процес називається рекламою з оплатою за клік (PPC).

Внутрішня оптимізація

Пошукова оптимізація сайту SEO нашими експертами включає в себе належну внутрішню оптимізацію сайту.

Пошукова оптимізація сайтів SEO на сторінці – це набір дій, які допоможуть вашому сайту стати більш помітним для пошукових систем і привабливим для відвідувачів.

Зовнішня оптимізація

У нашій компанії ви можете отримати професійну зовнішню оптимізацію сайту. Це набір SEO операцій, включаючи створення зовнішніх посилань, згадки брендів, позитивні відгуки і т. Д. Працюючи протягом багатьох років в онлайн маркетингу, ми гарантуємо, що зовнішнє SEO допоможе вашому сайту зайняти більш високі позиції в рейтингу і привернути нових клієнтів.

Моніторинг поведінки користувача

Ми постійно відстежуємо поведінку відвідувачів вашого сайту: коли вони відвідують, загальний час, проведений на сайті, які сторінки найбільш популярні і які кнопки або посилання обрані. Ми регулярно перенаправляємо і оновлюємо нашу роботу на основі цих даних про поведінку користувачів.

Моніторинг поведінки користувача зробить ваші витрати бюджету більш ефективними.

Ми будемо раді бачити вас серед наших щасливих клієнтів!

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-internet-magazina/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-raskrutka/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poslugi-prosuvannya-sajtu/

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх