Позвонить

Пошукова оптимізація сайту SEO – це процес поліпшення обсягу та якості трафіку сайту з пошукових систем за допомогою “природних” («органічних») результатів пошуку.

Веб студія ТМ «Розкрутка сайтів» – це професійні послуги, прозоре ціноутворення, чіткість дій, комплексність і гарантований результат. Ми є сертифікованим агентством, чиї дії завжди виправдовують очікування!

Що ви отримаєте?

Високий рейтинг. Ваш сайт буде включений в ТОП-10 результатів пошукової системи з комерційними ключовими словами.

Цільовий трафік. 8 з 10 відвідувачів – користувачі, зацікавлені у ваших послугах.

Нова якість взаємодії з клієнтами. 10% відвідувачів вашого сайту зв’яжуться з вашою компанією.

Поліпшення і зміцнення вашого іміджу. 65% користувачів приймають рішення про компанії, судячи з її сайту.

6 ключових моментів пошукової оптимізації:

 • Розробка стратегії ключових слів і орієнтація потрібних користувачів на ваші продукти і послуги;
 • Редагування вмісту і HTML кодування, щоб підвищити його релевантність по конкретним ключовим словом і усунути бар’єри на шляху індексування пошукових систем;
 • Оптимізація структури сайту таким чином, щоб користувачі, відвідувачі і пошукові системи мали «добрий досвід» і високо оцінювали ваш сайт;
 • Створення гарного контенту і проведення базової оптимізації «на сторінці”;
 • Створення мережі вхідних посилань, тобто пошукова оптимізація сайту SEO «поза сторінки»;
 • Усунення технічних «помилок» для підтримки видимості вашого сайту і можливості його пошуку.

Пошукові системи становлять більше 80% трафіку на сайт. Це означає, що для більшості сайтів високий рівень розміщення в пошукових системах означає більший цільовий трафік і більше клієнтів. Наша пошукова оптимізація сайту SEO допоможе вашому сайту добре позиціонуватися в пошукових системах і утриматися на цьому місці.

ПЛАН ОПТИМІЗАЦІЇ САЙТУ
Пошукова оптимізація сайту SEO

Аудит сайту

Дуже важливо підтримувати ваш сайт в хорошому робочому стані. Ми проведемо детальний аналіз технічних помилок вашого сайту. Аудит проінформує нас про проблеми (наприклад, про те, що може змусити ваш сайт працювати повільно), які можуть перешкодити найкращим можливим інструментам просування. Ми також дізнаємося, що нам потрібно зробити, щоб вирішити проблеми і забезпечити безперебійну роботу вашого сайту для вас і ваших клієнтів.

Аналіз конкурентів

Одним з ключових елементів розробки і просування сайту є аналіз сайтів конкурентів. Дуже важливо зрозуміти, хто ваші конкуренти, які їхні особливості і які методи просування вони використовують. Наша компанія допоможе вам зібрати всю інформацію і провести глибокий аналіз сайтів конкурентів.

Після завершення цього дослідження і аналізу ми включаємо цю цінну інформацію при розробці та просуванні вашого сайту, щоб дати вам перевагу в конкурентній боротьбі.

Розробка стратегії ключових слів

Стратегії ключових слів необхідні для просування сайту за допомогою включення ключових слів в його вміст і розробки успішних маркетингових кампаній в пошукових системах. Ваша стратегія ключових слів повинна включати вибір високоефективних ключових слів, які залучають релевантний трафік для вашого бізнесу.

Вибір правильних ключових слів може мати вирішальне значення не тільки для збільшення конверсій сторінок сайту, але і для запуску рекламних кампаній. Вони визначають, наскільки добре ваша реклама оцінюється в Google та інших платформах пошукових систем.

Кращі стратегії для ключових слів спираються на ключові слова з високим ступенем релевантності, які є ключовими і тісно пов’язані з вашим бізнесом або галуззю.

Наступним кроком після формування набору ключових слів є включення їх в вміст сайту, а також в текстові оголошення. Коли відвідувачі натискають на ваші оголошення на сторінці результатів пошукової системи, ви платите суму, яку ви запропонували за один клік. Цей процес називається рекламою з оплатою за клік (PPC).

Внутрішня оптимізація

Пошукова оптимізація сайту SEO нашими експертами включає в себе належну внутрішню оптимізацію сайту.

Пошукова оптимізація сайтів SEO на сторінці – це набір дій, які допоможуть вашому сайту стати більш помітним для пошукових систем і привабливим для відвідувачів.

Зовнішня оптимізація

У нашій компанії ви можете отримати професійну зовнішню оптимізацію сайту. Це набір SEO операцій, включаючи створення зовнішніх посилань, згадки брендів, позитивні відгуки і т. Д. Працюючи протягом багатьох років в онлайн маркетингу, ми гарантуємо, що зовнішнє SEO допоможе вашому сайту зайняти більш високі позиції в рейтингу і привернути нових клієнтів.

Моніторинг поведінки користувача

Ми постійно відстежуємо поведінку відвідувачів вашого сайту: коли вони відвідують, загальний час, проведений на сайті, які сторінки найбільш популярні і які кнопки або посилання обрані. Ми регулярно перенаправляємо і оновлюємо нашу роботу на основі цих даних про поведінку користувачів.

Моніторинг поведінки користувача зробить ваші витрати бюджету більш ефективними.

Ми будемо раді бачити вас серед наших щасливих клієнтів!

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-internet-magazina/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-raskrutka/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poslugi-prosuvannya-sajtu/

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх