Пошукова оптимізація SEO – це набір дій, спрямований на поліпшення якості сайту та його приведення у відповідність до встановлених алгоритмами пошукових роботів, щоб забезпечити йому ТОП позиції в результатах пошукової системи.

Основна мета пошукової оптимізації – залучити відвідувачів і потенційних клієнтів з Google, Яндекс та інших пошукових систем. Сама пошукова оптимізація SEO і список вимог для SEO просування розроблялися одночасно з пошуковими системами. І, наприклад, якщо в 2006 році для потрапляння в ТОП-3 було достатньо зареєструвати мета теги і купити будь-які 100 посилань, то сьогодні оптимізація виглядає складніше.

Веб студія ТМ «Розкрутка сайтів» розробляє сайти, які подобаються пошуковим системам, а ті, в свою чергу, надають вам покупців і прибуток. Кому не подобаються швидкі і зручні сайти, крім того, з корисним контентом?

Результати пошуку діляться на:

 • За додаткову плату: в ньому розміщується блок з контекстною рекламою;
 • Безкоштовний: результати пошуку, які безпосередньо залежать від SEO (органічні).

Що включає в себе пошукова оптимізація SEO?

Пошукову оптимізацію можна розбити на два основні блоки роботи:

 • Внутрішня оптимізація;
 • Зовнішня оптимізація.

Більш докладно про роботи, які відносяться до кожного блоку, ми обговоримо нижче.

Внутрішня пошукова оптимізація SEO

Внутрішня пошукова оптимізація SEO – це дії, зосереджені на поліпшенні технічної та змістовної частини сайту, відповідно до встановлених вимог пошукових систем для досягнення більш високих позицій в результатах пошуку.

Основна робота по внутрішній оптимізації сайту

 1. По-перше, фахівець проводить комплексний аудит, щоб зрозуміти стан сайту і те, що потрібно зробити, щоб «сподобатися» користувачам і пошуковим системам. На цьому ж етапі експерт поглиблюється в нішу бізнесу клієнта: аналізує конкурентів, дізнається, які стратегії використовують сайти в ТОП, які «фішки» працюють в цій темі, що можна внести для зручності користувачів і т. Д.
 2. На основі аудиту сайту для програміста готується технічне завдання для виправлення технічних проблем і доопрацювання сайту. Після проведення повного аудиту більш ніж у 90% сайтів виникають критичні помилки, які заважають роботі сайту. Деякі зміни можуть бути зроблені самим SEO фахівцем, інші доступні тільки програмістам, в деяких випадках необхідно залучати до роботи дизайнера і верстальника.

Деякі з найбільш значущих пунктів:

 • оптимізація швидкості завантаження сторінок;
 • адаптація верстки або наявність мобільної версії;
 • усунення дублів, 404 сторінок;
 • настройка шаблону для відображення мета тегів;
 • створення / виправлення файлів robots.txt і sitemap.xml;
 • настройка правильності URL адрес для фільтрів та їх перетинів, тегів, видимості посилальної маси.

Це, звичайно, не все, що може піддатися коригуванні. Списки з усіма виправленнями і неточностями конкретного сайту можуть займати десятки сторінок. Всі побажання щодо виправлення повинні бути оптимізовані, щоб вони не впливали на позиції вашого сайту.

 1. Після аудиту та внесення змін починається найважливіша і цікава робота – розробка семантичного ядра і побудова структури SEO для сайту. Робота зі збору семантики і створення правильної структури спрямована на максимальне покриття та залучення трафіку для всіх ключових запитів, які ваші потенційні клієнти використовують при пошуку товарів і послуг вашого сайту.

Розробка семантичного ядра в процесі SEO просування сайту є обов’язковим для:

 • правильного структурування сайту;
 • написання мета тегів для просуваються сторінок;
 • написання ТЗ для оптимізації текстів (так звані SEO тексти);
 • підвищення актуальності сторінок;
 • створення правильно оптимізованої внутрішньої посилання;
  зовнішньої оптимізації;
 • моніторингу та аналізу позицій сайту;
 • регулювання стратегії SEO просування.

Як бачите, без розробки семантичного ядра – нікуди. Отже, важливо, щоб воно формувалося грамотно і в повному обсязі. Фахівці веб студії ТМ «Розкрутка сайтів», крім стандартних функцій від Google і Яндекса, збирають ключові запити за допомогою сторонніх ресурсів і програм, а також аналізують вивантаження ключових слів конкурентів з ТОП.

 1. Внутрішня оптимізація також укладає в себе створення та публікація унікального корисного контенту (SEO тексти, інформаційні статті в блозі, описи продуктів, відео огляди). Знову ж таки, бажано створювати весь контент на основі семантики, наказуючи відповідні ТЗ для копірайтерів, формуючи шаблони для призначення мета тегів.

Зовнішня пошукова оптимізація SEO

Зовнішня пошукова оптимізація SEO – це комплекс дій, спрямований на збільшення кількості зворотних посилань з різних джерел, щоб отримати більш вагому кількість посилань вашого сайту.

Як правило, профіль посилання командою ТМ «Розкрутка сайтів» створюється шляхом прямих домовленостей веб майстрів. Принципово не беремося за роботу з біржами посилань і їх орендою.

Невже пошукова оптимізація SEO – це так просто?

Саме так! Простими словами пошукової оптимізації сайту необхідно:

 • технічно привести сайт в порядок, зробити його швидким і зручним для всіх видів пристроїв;
 • наповнити його корисним, семантично правильно розділеним вмістом;
 • збільшити кількість посилань;
 • проводити регулярний аналіз своїх показників і показників конкурентів.

Ми сподіваємося, що ми відкрили для вас такий «темний світ» SEO, як про це говорить більшість клієнтів. І тепер ви краще розумієте всі процеси, пов’язані з пошуковою оптимізацією. Це не магія, це звичайна рутинна робота, яку хтось повинен робити. І робити це будемо ми – команда професіоналів ТМ «Розкрутка сайтів».

Ми завжди раді допомогти вивести ваш сайт в ТОП!

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-portala/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvinut-sayt-v-top/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-turprodukta/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-sayta-rambler/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх