Найбільш ефективними зі стратегічної точки зору інвестиціями в бізнес є SEO і пошукове просування, тобто регулярна робота з розвитку вашого сайту інтернет магазину в пошукових системах.

Пошукове просування інтернет магазину – це процес, метою якого є підвищення позиції інтернет магазинах в безкоштовних (природних, органічних) результатах пошуку. Займаючи верхні позиції в результатах пошуку, можна збільшити кількість відвідувань сайту і, таким чином, збільшити конверсії, популярність бренду і дохід від продажу послуг або продуктів.

Пошукове просування сайту інтернет магазину може включати розробку унікального контенту, створення зовнішніх посилань і редагування коду сайту з метою підвищення його релевантності для конкретних ключових слів, а також усунення перешкод у індексації сайту пошуковими системами.

З нами:

 • Ви отримаєте цінних клієнтів, які шукають ваші продукти;
  Вам гарантована висока позиція по фразам;
  Високе становище вашого магазину буде постійним завдяки постійному моніторингу та повторної оптимізації.

Професійний аналіз ключових слів – перший крок до успіху інтернет магазину

Пошукове просування інтернет сайту починається з аналізу ключових слів. Ми вибираємо ті, які мають найбільший потенціал не тільки для самого сайту, але і для бізнесу клієнта. Критерієм, яким ми керуємося при виборі ключових слів, є їх актуальність і доцільність. Ідея полягає в тому, щоб вибрані ключові фрази максимально точно відображали тему і зміст сайту.

Це один з найважливіших аспектів просування в пошукових системах. Причина очевидна. Google хоче відображати результати для своїх користувачів, які будуть максимально точно відповідати пошуковому запиту. Ця стратегія вигідна як Google, так і власникам інтернет магазинів. Якщо користувач знаходить те, що шукав, ймовірність конверсії (наприклад, покупки) дуже висока.

Професійний технічний SEO аудит інтернет магазину – основа просування

Перш ніж виконувати пошукове просування сайту інтернет магазину, необхідно провести аудит. Це свого роду «інтерв’ю», дослідження, яке дозволить нам дізнатися потенціал сайту і його можливі проблеми. Цей аудит охоплює всі сторінки сайту.

Ми почнемо з базового питання, такого як перевірка, чи має сторінка заголовок і мета опис, зображення з атрибутом alt. Ми закінчуємо, ретельно досліджуючи код сайту і виявляючи найдрібніші помилки, які можуть негативно вплинути на видимість сайту в пошуковій системі і утруднити пошукове просування інтернет магазину. Ми також перевіряємо контент, його унікальність і SEO потенціал, пропорційність і природність ключових слів.

Аудит проводиться двічі. Як до, так і після просування. Завдяки цьому власник інтернет магазину може бачити, які зміни ми внесли, і – в дуже короткі терміни – побачити результати нашої діяльності. Плідна співпраця засноване на чітких правилах. Ми припускаємо, що клієнт як наш партнер має повне право оцінювати ефективність нашої діяльності і розуміти її суть.

Професійна оптимізація інтернет магазину

Незалежно від того, на якому програмному забезпеченні працює ваш магазин, ми оптимізуємо його для відповідності навіть найсуворішим вимогам Google. Ми створимо унікальні описи категорій і самих товарів. Завдяки цьому ваш сайт буде в ТОП результатів пошуку по найбільш вигідним фразам. Ми створимо цінну систему посилань як всередині самого інтернет магазину, так і за його межами.

Професійне нарощування природних посилань на інтернет магазин

Створення посилань – це наступний крок для вашого інтернет магазину, щоб насолодитися неослабним інтересом користувачів, отримати бажаний прибуток і отримати найкращі результати в пошукових системах в результаті проведення послуги «Пошукове просування інтернет магазину».

Хоча оптимізація стосується дій, які виконуються на вашому сайті, побудова посилань є прикладом діяльності за межами сайту. До його складу увійде в основному отримання сильних зовнішніх посилань, завдяки яким пошукове просування сайту інтернет магазину стане ефективним.

Кращі фахівці беруть участь у всьому процесі придбання цінних зовнішніх посилань. Ці дії засновані як на аналізі, встановленні контактів з творцями цінних порталів, так і на створенні унікального, цікавого і насиченого контенту, який буде розміщуватися на цих сайтах.

Природним наслідком створення посилань і його незаперечним позитивним ефектом є зростаючий інтерес до вашого бренду в Інтернеті, підвищення обізнаності одержувачів про нього і зростаюче число відвідувань, викликаних трафіком.

Наша пропозиція передбачає пошукове просування інтернет магазину різної галузі. Основна мета просування полягає в отриманні кращої видимості сайту в пошукових системах, підвищення ефективності проведення рекламних кампаній, отриманні більш якісних зовнішніх посилань і, отже, – збільшення трафіку на сайті, його правильне функціонування, підвищений інтерес до бренду і все більше задовільних продажів.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Цена на СЕО оптимизации сайта услуг

Количество страницСрокиЦена
20-40До 15 дней333$
40-70До 19 дней555$
70-130До 24 дней555$
130-200До 29 дней666$

Цена оптимизации интернет-магазина

Количество страницСрокиЦена
До 200До 15 дней400$
200-500До 20 дней400$
500-1000До 30 дней800$
1000-3000До 45 дней1200$
3000-10000До 60 дней2000$
10000+Индивидуально2000$+

Цена раскрутки сайтов 2021

Стоимость раскруткиЦена
Продвижение молодого сайта
от 10000грн.
Продвижение сайта визиткиот 8000грн.
Продвижение интернет магазинаот 13000 грн.
Продвижение сайта услугот 11000 грн.
Продвижение под ключот 40000 грн.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх