Позвонить

Пошукове просування розкручування – це серія заходів, спрямованих на отримання максимально можливої позиції в природних результатах пошукових систем (наприклад, Google). Дуже часто пошукове просування розкрутка також називається оптимізацією сторінок для пошукових систем або просто SEO.

Переваги просування сайту в пошуковій системі:

 • Низька вартість;
 • Підвищення видимості компанії і сайту;
 • Зміцнення довіри з боку користувачів Інтернету;
 • Тривалий ефект;
 • Збільшення кількості відвідувань сайту, клієнтів і прибутку;
 • Зміцнення іміджу компанії;
 • Оптимізація сайту;
 • Постійний аналіз сайту;
 • Перемога над конкурентами.

Як працює пошукове просування розкрутка?

Головне завдання просування перш за все полягає в адаптації сайту до вимог алгоритмів пошукових систем, щоб він максимально відповідав вимогам пошукової системи і очікуванням користувачів. Це повинно бути зроблено за допомогою технічної оптимізації коду сайту, а також контенту – від текстів до графічних матеріалів.

Пошукове просування розкручування сайту засноване на циклічних діях:

 • SEO аналіз сайту;
 • підготовка ключових слів / фраз для просування;
 • внесення оптимізаційних змін до початкового коду сайту;
 • розширення контенту сайту;
 • нарощування зовнішньої посилальної маси;
 • моніторинг і перевірка впливу внесених змін.

SEO аналіз сайту і підготовка ключових фраз для просування

Основою подальших дій пошукового просування є аналіз сайту і його конкурентів. Дослідження включає технічний аналіз, що фокусується на аспектах, пов’язаних з побудовою коду сторінки, якістю згенерованих HTML файлів, відповідністю рекомендацій Google, мобільною версією сайту, швидкістю сторінки, роботою сервера і т. Д.

Другий ступінь аналізу стосується вмісту сторінки і внутрішнього кінця сторінки. В рамках цих заходів ми аналізуємо контент на сайті з точки зору якості, відповідності ключових фраз, унікальності контенту, внутрішніх посилань, непрацюючих вихідних посилань. Ми також перевіряємо зовнішні дані сайту – зовнішні посилання з точки зору кількості і якості.

В рамках SEO аудиту ми також проводимо аналіз фраз з точки зору ефективності та пропонуємо оптимальні набори слів і фраз, на яких слід зосередитися.

Результатом аналізу є звіт, який представляє результати в простій і доступній формі, а також рекомендації для подальших дій, які принесуть відчутні вигоди.

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту – це серія коригувальних дій, які виконуються з метою досягнення найкращих результатів послуги «Пошукове просування розкручування». Суть їх полягає в реалізації всіх рекомендацій зі звіту, узагальнюючого SEO аналіз сайту. Надалі важливо внести необхідні виправлення на поточній основі. Все це робить оптимізований сайт привабливим і корисним для користувачів Інтернету, які його відвідують.

Розширення контенту сайту

Створення цінного контенту на основі ключових слів і фраз в рамках послуги «Пошукове просування розкручування» забезпечить більш широке охоплення користувачів і зробить ваш сайт більш привабливим для пошукових машин. Під контентом розуміються не тільки статті (копірайтинг, SEO копірайтинг), але і графічний контент, електронні книги, відеоролики та ін. – все, що може привернути користувача залишитися на вашому сайті.

Копірайтинг – це область, пов’язана з написанням текстів. До недавнього часу копірайтинг стосувався рекламної індустрії – тексти створювалися з метою візуалізації реклами – придумуючи рекламні слогани, підписи під логотипом, словесну конструкцію бачення, яку можна було легко передати з вуст в уста або за допомогою засобів масової інформації.

SEO копірайтинг полягає в написанні текстів для сайтів за допомогою ключових слів і фраз, щоб вони були більш цінними для пошукових систем, зберігаючи при цьому легкість для читання і ясність для користувачів сайту.

Нарощування зовнішньої посилальної маси

Створення посилань, що ведуть на даний сайт з інших зовнішніх ресурсів, є одним з найбільш важливих дій в рамках послуги «Пошукове просування розкручування». Їх кількість і якість впливають на положення сайту в результатах пошуку. Тому важливо стежити за тим, щоб посилання на ваші сторінки розміщувалися на надійних сайтах, які користуються репутацією.

Іноді одна хороша вхідне посилання коштує більше, ніж десятки «поганих» посилань з сайтів невизначеною цінності.

Хороша і погана посилання – що це значить?

Добре посилання виходить від надійного сайту, сильного в контексті SEO.

Погана посилання виходить з порталу з невеликим довірою, часто через спам або ферми посилань, де контент зазвичай формується для просування вхідних посилань. У неї також буде слабкий якір, який не належить до ключових слів.

Пошукові системи в Інтернеті – це основне місце, де ви можете знайти нових клієнтів і просувати свою компанію. Правильно виконане пошукове просування розкрутка дозволить збільшити видимість сторінки в результатах пошуку і кількість її користувачів. Також це дозволить вам нових потенційних клієнтів і збільшити прибуток компанії. Більш того, пошукове просування розкрутка підвищить впізнаваність бренду, зміцнить довіру і дозволить компанії отримати конкурентну перевагу.

Витрати на пошукове просування можуть бути гнучкими, а його ефект дозволяє досягти довгострокових результатів.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх