Ефективне пошукове просування сайту вимагає часу, але довгострокові ефекти і поступове збільшення позиції в пошуковій системі дають набагато більш відчутні переваги для сайту і вашої компанії.

Найбільш важливі переваги просування сайту:

 • Значне збільшення трафіку з пошукових систем

Збільшення трафіку означає, що все більше користувачів цікавляться вашою пропозицією і зараз або в майбутньому вони використовують його для придбання товарів або послуг, які ви пропонуєте.

 • Створення кращої позиції в результатах пошуку і як результат підвищення впізнаваності бренду

Навіть якщо користувач не натискає на посилання на ваш сайт в перший раз, він побачить її високо в результатах пошуку і дізнається про бренд, як було згадано вище. Ефективне пошукове просування сайту дозволить вашому сайту з’явитися під різними словами і фразами високо в результатах, завдяки чому користувачі почнуть асоціювати вас з необхідним йому продуктом або послугою.

 • Зростаючу довіру до бренду

Широко поширена думка, що сторінки, які знаходяться вгорі в результатах пошуку, є найбільш вартими довіри, і саме тому клієнти із задоволенням натискають на них.

 • Розвиток бізнесу

Ефективне пошукове просування сайту робить міститься на ньому інформацію доступною широкому загалу. В Інтернеті немає обмежень, тому теоретично вашими клієнтами можуть бути люди з усього світу. Це дає практично необмежені можливості розвитку.

 • Можливість дізнатися переваги клієнтів

Пошукове просування сайту ефективно з використанням спеціально підібраних ключових слів і фраз. Вони допомагають не тільки вивести сторінки сайту на необхідні позиції, але і дізнатися переваги клієнтів і те, що вони найчастіше шукають у вашій галузі.

Аудит сайту

Аудит сайту має одну мету – ретельно проаналізувати сайт. Такий аналіз повинен включати елементи, що мають пряме і непряме вплив, наприклад, на ефективне пошукове просування сайту.

Правильний SEO аудит поділяють на 3 етапи:

 • SEO технічний аудит;
 • Аудит контенту;
 • Аудит посилань.

Важливо не пропустити жодного з перерахованих вище етапів аудиту. Ефективне пошукове просування сайту є багатоступеневим процесом, стратегію якого неможливо визначити без належного аудиту сайту.

SEO технічний аудит

Індексування, файл robots.txt, перевірка домену, HTTPS – сертифікат безпеки, адаптація до мобільних пристроїв, непрацюючі внутрішні посилання, карта сайту, швидкість сайту, структура внутрішніх посилань, непрацюючі зовнішні посилання, дублі мета тегів, створення URL.

Аудит контенту

 • Унікальність контенту;
 • Дублі контенту;
 • Трафік від органічних результатів;
 • Зовнішні посилання;
 • Показник відмов;
 • Загальна тривалість перебування користувачів на сторінці;
 • Чи пов’язано зміст з ключовими фразами сторінки;
 • Чи є вміст читабельним і граматично правильним;
 • Яке співвідношення тексту до коду;
 • Приводять посилання на сайт до якірним текстовим сайтам.

SEO аналіз конкуренції

SEO аналіз конкуренції є довгостроковою діяльністю, а це значить, що результати її впровадження видно тільки через деякий час. Основна мета аналізу конкуренції з точки зору SEO – знайти слабкі місця конкуренції і використовувати їх для створення своєї переваги.

Щоб почати SEO аналіз конкуренцію, необхідно в першу чергу знайти основного конкурента, який в певній галузі є лідером по трафіку і продажів.

В рамках проведеного SEO аналізу конкуренції на основі отриманих даних ми можемо визначити, як працює галузева конкуренція і які дії слід зробити на вашому сайті. У той же час ми отримуємо інформацію про те, які області не використовуються в конкуренції і як ми можемо витягти з них користь.

Підбір ключових слів

Ключові слова – це словосполучення, які люди вводять в пошукові системи, щоб знайти потрібний продукт, послугу або інформацію. Знання ключових слів, які потенційні клієнти використовують для пошуку пропозицій на вашому сайті, має вирішальне значення, якщо ви хочете використовувати величезні ринкові можливості, що надаються пошуковими системами.

Внутрішня оптимізація сайту

Ефективне пошукове просування сайту виконується досить нескладно, головне – це систематичний підхід і терпіння!

Давайте з’ясуємо, які кроки робляться, щоб всі механізми почали поступово працювати на вас.

 1. Створення семантичного ядра;
 2. Оптимізація коду сайту;
 3. Налаштування файлу robots.txt;
 4. Створення SEO текстів;
 5. Перелінковка;
 6. Створення карти сайту sitemap.xml;
 7. Перевірка всіх мета-тегів на наявність і кількість символів;
 8. Видалення дублів сторінок і мета-тегів.

Посилання мають життєво важливе значення для збільшення трафіку сайту в Інтернеті. Сайт без посилань не отримуватиме трафік – ні з пошуку, ні з інших сайтів.

Базовий огляд побудови посилань

Створення посилань – це процес розміщення посилання на незалежному сайті на ваш сайт.

Пошук Google заснований на засланнях. Чим більше посилань у вас є на відповідних і авторитетних сайтах, тим краще буде працювати ваш сайт в пошуку відповідних запитів. Посилання також залучають реферальний трафік і допомагають розвивати відносини.

Оптимізатори використовують індивідуальну стратегію з різноманітною тактикою, призначеної для того, щоб переконати інший сайт в тому, що його – або його аудиторія – найкраще цікавить посилання на сторінку вашого сайту.

Створення посилань набуло популярності з ростом Google в 1998 році і раніше актуально сьогодні в 2019 році.

SEO фахівці, маркетологи і власники сайтів використовують побудову посилань для примноження трафіку на сайті за допомогою пошуку.

Посилання корисні для СЕО, розвитку аудиторії, побудови відносин і оптимізації пошукових систем.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх