Позвонить

Пошукове просування сайту SEO розкрутка – персоналізований набір дій фахівців ТМ «Розкрутка сайтів», спрямований на залучення трафіку на сайт і його конвертацію в продажу і / або клієнтів ваших продуктів і послуг.

ПОСТУП І ПІДТРИМКА САЙТУ

Збільшення трафіку. Трафік буде збільшений як мінімум на 50%.

Збільшення обсягу продажів. Копірайтера нададуть якісний, унікальний і цікавий контент.

Зростання популярності. Підвищення впізнаваності і лояльності клієнтів зі збільшенням популярності бренду.

Збільшення трафіку основної аудиторії. Забезпечення збільшення числа цільових відвідувачів.

ПРОФЕСІЙНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Пропонуємо пошукове просування сайту компанії для досягнення ТОП 10 в пошукових системах Google і Яндекс.

Завдяки високому рівню знань і досвіду наших співробітників, ми можемо зробити це максимально швидким способом. Якщо ви хочете зайняти ТОП позиції в Яндексі або Google, ми наведемо ваш сайт у відповідність до цих рекомендацій пошукових систем і поліпшимо його видимість.

Ми використовуємо тільки «білі» інструменти просування. Більш того, наші співробітники завжди готові вислати повний звіт про те, що відбувається, що зроблено і статистичні дані, що показують результати їх роботи.

Ми завжди відстежуємо будь-які зміни в пошукових системах і коригуємо наші стратегії відповідно до їх вимог. Також відслідковується активність користувачів, тобто популярність ключового слова в певний період часу.

СТРАТЕГІЯ ПРОСУВАННЯ ЗАСНОВАНА НА:

Пошукове просування сайту компанії

ОСНОВНІ ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ МОЛОДОГО САЙТУ

 • Проведення комплексного технічного SEO аудиту на сайті (визначення і усунення всіх помилок, які можуть стати перешкодою для просування вашого сайту в пошукових системах);
 • Формування великого семантичного ядра для всього сайту (тільки середньо частотні і низькочастотні запити). Не варто доповнювати семантичне ядро ​​високочастотними ключовими словами для просування молодого сайту;
 • Наповнення сайту унікальним контентом (тексти з використанням ключових слів, обраних при заповненні семантичного ядра);
 • Плавна кампанія зі створення посилань (без різкого збільшення, щоб не порушувати рекомендації за якістю Google).

Технічний внутрішній аудит

Для початку необхідно перевірити, чи застосовуються будь-які штрафи пошукової системи до вашого сайту, і провести всебічний технічний внутрішній SEO аудит.

Ви можете задатися питанням, що може бути причиною застосування штрафних санкцій до вашого сайту. Сайт щойно створений і починає розширювати свою присутність в Інтернеті. Однак добре розроблені SEO ресурси зустрічаються рідко. Як правило, клієнти не готові вкладати великі гроші в розробку сайту. Вони шукають компанію, яка розробить хороший сайт в найкоротші терміни і з найменшими витратами грошей. Але дешеві і швидко розвиваються сайти навряд чи будуть якісними. При розробці таких ресурсів використовується не найкраща CMS, а також допускається безліч помилок SEO: дублікати сторінок, дублікати продуктів, незрозуміла структура і архітектура сайту, меню, сортування сторінок, фільтрація сторінок, неправильно налаштована CMS. Веб сайти запускаються навіть без тестування і SEO оптимізації.

Після перегляду таких сайтів пошуковими системами, їх цінність для користувача визначається як низька, що може принести штрафи пошукових систем. І ці штрафи будуть залежати від того, як далеко ви зайшли, нехтуючи рекомендаціями щодо якості пошукових систем.

Формування семантичного ядра

Ми радимо не рекламувати високочастотні запити з самого початку, а зосередитися на середньо і низькочастотних, тому що ймовірність отримати високий рейтинг по високочастотним ключовими словами невелика, якщо говорити про нові сайтах через низький рівень пошукових систем.

Краще працювати з високочастотними запитами через рік, коли на ваш сайт буде доставлятися середньо і низькочастотний трафік, і сайт отримає достатньо зворотних посилань з надійних ресурсів відповідної ніші, що мають відношення до теми, з високим PR і т.д.

Після цього необхідно сформувати семантичні групи і вибрати цільові сторінки для кожної з них або створити їх при необхідності.

Наповнення сайту контентом

Основною складовою якісного інтернет ресурсу є унікальний контент. Щоб підвищити рівень довіри пошукових систем до вашого сайту, необхідно наповнити його якісним контентом. Чим більше сторінок з унікальним текстовим контентом, тим швидше ваш сайт стане заслуговує на довіру.

Створення посилань

Особливу увагу варто звернути на покупку посилань.

Базові вимоги:

 • Не рекомендується купувати посилання відразу після того, як ваш сайт був вперше проіндексований. Ваш сайт тільки що з’явився в індексі пошукової системи і, швидше за все, не оптимізований відповідно до вимог пошукової системи. Мало хто знає про цей сайт, і тому немає трафіку. І раптом численні ресурси починають на нього посилатися. Пошукові системи можуть порахувати таку раптову активність досить підозрілої;
 • Уникайте різкого зростання кількості посилань і постарайтеся поступово збільшувати кількість посилань;
 • Зворотні посилання не повинні бути з одного ресурсу.

Краще починати кампанію по створенню посилань після того, як ваш сайт буде повністю оптимізований і стане добре оціненим. Купуйте посилання поступово – за планом. Збільшуйте число зворотних посилань місяць за місяцем і використовуйте широкий список прив’язок різні низькочастотні і середньо частотні запити і обов’язково використовуйте запити брендів в якості прив’язок посилань. Чим більше різних прив’язок використовуються, тим більш природним здається збільшення числа зворотних посилань пошуковим системам, і тому ви можете не боятися застосованих штрафів з боку пошукових систем.

З кожним днем, коли сайт наповнюється контентом і маса зворотних посилань збільшується, рівень довіри і трафік на сайт також будуть збільшуватися, і, отже, буде збільшуватися обсяг продажів.

Бюджет на пошукове просування сайту компанії розраховується індивідуально для кожного сайту і залежить від ніші, початкової оптимізації та якості ресурсу. Чим більш конкурентоспроможна ніша і чим більший об’єм робіт, тим більше буде коштувати пошукове просування сайту SEO розкрутка.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх