Просування сайту в Інтернеті командою фахівців ТМ «Розкрутка сайтів» – це високі результати у встановлений термін.

Ви можете отримати послуги просування сайту в ТОП позиції по найбільш прийнятною ціною з оплатою за результат.

ТМ «Розкрутка сайтів» пропонує вигідні умови:

 • Фіксована сума оплати;
 • Мінімальні терміни просування;
 • Безкоштовний попередній аналіз сайту;
 • Індивідуальний підхід;
 • Офіційний договір;
 • Підтримка у вирішенні питань щодо сайту;
 • Звіти про виконані роботи та їх результати;
 • Консультації 24/7.

Вартість просування залежить від рівня складності проекту: конкуренція, внутрішня оптимізація, поточне місце розташування сайту в результатах пошуку і його цілі, готовність сайту до просування, обсяг конкурентних ключових слів, наявність оновлень алгоритмів пошукової системи.

Портфоліо (просто) без всяких слів:

 • Просування будівельної тематики

Будівельна тематика відрізняється своєю високою конкурентністю в ринковому середовищі. Саме тому акцентуємо велику увагу на семантичному ядрі. Правильно підібрані ключові слова до тематики допоможуть Вашому сайту досягти ТОП позиції.

Просування сайту будівельної тематики командою ТМ «Розкрутка сайтів» дозволить збільшити рівень лояльності клієнтів і впізнаваність бренду, а також сформувати позитивний імідж сайту. Просування сайту принесе Вам нових клієнтів і відповідно продажу.

Унікальним продуктом, який ми встановлюємо спеціально на будівельних сайтах, є калькулятор на сторінках. Він дозволить Вашим клієнтам з легкістю визначати вартість всіх необхідних товарів і послуг. Цей унікальний маркетинговий хід дозволить Вам збільшити конверсію Вашого сайту.

 • Просування ресторану

Просування ресторану в Інтернеті дозволить Вашим клієнтам швидко знаходити заклад серед інших, легко локалізуватися і зв’язуватися за контактним номером телефону. Розкрутка ресторанного бізнесу в Інтернеті створить імідж і популярність Вашому ресторану.

Для найкращого результату просування ресторанного бізнесу в Інтернеті, ми приділяємо особливу увагу дизайну сайту.

 • Просування турагентство

Туристичний бізнес має високий рівень конкуренції на своєму ринку. Особливу увагу в просуванні тур агентства ми приділяємо створенню тематичного семантичного ядра, контенту, медіа. Для найкращого результату всі ці складові повинні бути максимально корисні, цікаві та інформативні. Корисний і зручний сайт – крок до успіху туристичного бізнесу.

В нашій роботі ми використовуємо Landing Page для окремих послуг і турів, щоб отримати кращі результати просування тур агентства.

 • Просування інформаційного сайту

Информационные сайты пользуются большим спросом в Интернете у людей разного возраста. Продвижение информационного сайта включает в себя следующие работы: создание уникального контента, проведение внешней и внутренней оптимизации сайта, подключение рекламы в соцсетях и непосредственно на сайте, а также создадим исходящие ссылки на другие тематические сайты.

Наши методики уникальны по своей структуре. Это позволяет нам быть выше наших конкурентов.

Одними з наших клієнтів стали: protocol.ua narkologicheskiy-centr.com, dom-prestarelih.com.ua, czm.kiev.ua

 • Розкрутка бізнесу в Інтернеті

Розкрутка бізнесу в Інтернеті важлива для будь-якої сучасної компанії. Це принесе компанії дохід, клієнтів, видимість, економію на витратах, можливість цілодобово працювати, можливість зберігати і керувати даними, користуватися різними бізнес інструментами і інше.

У розкручуванні бізнесу в Інтернеті ми використовуємо найкращі методи: оптимізацію для пошукових систем, рекламу, соціальні мережі, розсилка по електронній пошті і СМС, а також створення унікального контенту.

Ми просуваємо сайти на різних етапах їх розвитку. Також в наші послуги входить створення сайту для бізнесу.

Одними з наших клієнтів стали: text.ua, soccer-shop.com.ua, kupit-rukzak.com.ua, igadgets.com.ua, ukrkubok.com.ua, adidas-sale.com.ua, arlekin.ua, agrotechnika.com.ua, pegas-shop.com.ua, art-trade.com.ua

 • Оптимізація сайту візитки

Копітка робота наших СЕО оптимізаторів виведе Ваш сайт візитку в ТОП позиції, завдяки чому Ви отримаєте нових клієнтів. Професійна низка завдань, таких як вибір доменного імені, збірка ядра, а також внутрішня оптимізація сайту, – невід’ємна частина оптимізації сайту візитки.

 • Просування юридичної фірми

Юридична тематика є однією з тих конкурентних середовищ, що вимагають ретельної роботи в просуванні. Нашими фахівцями проводиться повний комплекс робіт по розкрутці юридичної фірми, що дозволяє розкрутити фірму, збільшити її популярність і рівень довіри з боку відвідувачів і отримати нових клієнтів.

Одним з наших клієнтів став: notarius-averina.kiev.ua

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх