Просування в Інтернеті важливо практично для будь-якого сучасного бізнесу, і особливо для початківців компаній, тих, хто запускає нові продукти або послуги, або для підприємств з обмеженим маркетинговим бюджетом.

Чому важливо просування бізнесу в Інтернеті?

Просування бізнесу в Інтернеті дозволить підвищити:

 • Прибутки;
 • Видимість;
 • Клієнтську базу;
 • Варіанти підтримки клієнтів;
 • Час роботи (так як Інтернет «включений» 24 години щодня);
 • Мережеві можливості;
 • Економію на витратах;
 • Дослідні можливості;
 • Варіанти маркетингу, включаючи цифровий зв’язок і автоматизацію;
 • Ефективність бізнесу;
 • Операційну гнучкість і продуктивність;
 • Можливості зберігання і управління даними;
 • Доступ до різноманітних бізнес інструментів і додатків.

Просування є гарною альтернативою для невеликих підприємств і стартапів, які не можуть конкурувати з компаніями з великими рекламними бюджетами.

Як просувати бізнес в Інтернеті?

На сьогодні є значна кількість цифрових інструментів і методів, які допоможуть Вашому бізнесу бути помітним в Інтернеті. Будь-який з методів просування принесе результат. Нижче Ви знайдете кілька кращих методів, використовуваними нашими маркетологами для просування бізнесу в Інтернеті.

Просування бізнесу в Інтернеті

 1. Створення веб сайту;

Веб сайт є важливим інструментом для розкрутки бізнесу в Інтернеті. Потрібно мати зручний веб сайт з оновленою інформацією про відповідні продукти чи послуги. Веб сайт в будь-який час надає Вам гнучкість для продажу Ваших продуктів і послуг. Це кращий спосіб вийти на контакт з Вашими потенційними клієнтами.

 1. Оптимізація для пошукових систем;

Кращий спосіб збільшення трафіку на Вашому сайті – збільшити рейтинг в кращих пошукових системах. Пошукова оптимізація (SEO) допоможе підвищити рейтинг Вашого сайту, за ключовими словами, що належать до Вашого бізнесу, продуктів або послуг, що спростить Вашу пропозицію. Методи SEO різноманітні, але центральні з них, як правило, зосереджені на дизайні і структурі сайту, виборі ключових слів, якісному контенті і посиланнях.

 1. Створення якісного контенту;

Хороший контент може конвертувати відвідувачів сайту в клієнтів, підвищити Ваш імідж, збільшити видимість через пошукові системи і поліпшити Ваші відносини з клієнтами, постачальниками і громадськістю.

 1. Використання соціальних мереж;

Соціальні мережі допоможуть синдикувати, поширювати і рекламувати контент сайту, щоб генерувати трафік на сайт або інтерес до Вашого бізнесу. Вони можуть допомогти Вам створити суспільство за інтересами навколо Вашого бренду, розширити охоплення Вашого бізнесу і взаємодіяти з Вашими потенційними клієнтами з відносною легкістю і невеликими витратами.

 1. Використання контекстної реклами;

Реклама на веб сайті, призначена для конкретної людини, яка відвідує веб-сайт. Контекстна рекламна система, за ключовими словами, переглядає текст веб-сайт і розміщує оголошення на веб сторінку на основі того, що переглядає користувач.

 1. Використання електронного маркетингу;

Звертайтеся до своїх клієнтів, створюючи і відправляючи їм звичайний контент (наприклад, інформаційні бюлетені, пропозиції, оновлення і т.д.). Це сприяє залученню трафіку на сайт і збільшення взаємодії з клієнтами. Електронний маркетинг може бути швидким і економічним способом просування Вашого сайту і бізнесу в Інтернеті.

 1. Використання платної реклами;

Платна реклама може допомогти Вам просувати свій бізнес, продукти або послуги, розміщуючи оголошення в пошукових системах, інших веб сайтах або соціальних мережах.

Ви можете використовувати інші маркетингові методи, такі як СМС маркетинг, оптимізація дизайну сайту і його конверсій, а також інші методи для збільшення трафіку сайту.

Просування бізнесу в Інтернеті дозволить підвищити впізнаваність бренду, охопити більш широкий спектр людей і зробити Ваш бізнес конкурентоспроможним. Наша команда допоможе досягти поставлених Вами цілей за мінімальні терміни і за оптимальну плату.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх