Для правильного розуміння і можливості визначити роботи над сайтом, слід провести аналіз поточної ситуації з використанням систем моніторингу та аналітики проекту. Ми готові виконати роботи будь-якої складності і дати чітке уявлення, що слід опрацювати, на що звернути увагу, і якими способами виконується просування і оптимізація сайту.

Співпрацюючи з нами, можливо отримати звіти з аналітичних сервісів: Google Analytics, Search Console for Webmaster, а також Uptime Robot і інші. Що дозволить дізнатися позиції сайту, наявність або відсутність фільтрів, розробити стратегію просування.

Просування і оптимізація веб ресурсу: етапи виведення в ТОП

 1. Изначально проводиться анализ сайта, позволяющий определить корректность работы веб ресурса, выявить технические недоработки, наполнение и удобство в использовании пользователем, включая этапы работы:
 • Аналіз індексованих сторінок;
 • Аналіз актуальної і коректної посилальної маси, відвідуваність;
 • Технічні особливості та помилки коду;
 • Перевірка на швидкість завантаження сайту і адаптивність;
 • Аналіз важливих файлів (html і robots.txt);
 • Контент аудит, коректність мета тегів, зображень та іншого;
 • Зручність для користувачів.
 1. Наступний етап полягає в зборі семантики. Тут аналізується УТП, попит і частотність запитів, виявляється конкуренція. Слід враховувати, що інформація повинна бути корисною для користувача і релевантної запиту. У момент розробки вивчається попит на послуги і найімовірніші запити для просування;
 2. Просування, а також оптимізація сайтів – це самий комплекс дій. Саме тому важливо на даному етапі виконати оптимізацію конверсій для ранжирування. Для цього збільшується релевантність сторінок під пошукові запити, визначається спектр робіт по наповненню сайту, проводитися аналіз ваги сторінок, внутрішня перелінковка, поліпшення комерційного фактора;
 3. Нарощування маси є одним із заключних етапів в просуванні і оптимізації веб ресурсів. На цьому етапі закуповуються вічні посилання і статті, виконується спілкування на форумах, прес-релізи, в блогах, брендинг, робота з соціальними мережами.

Просування і оптимізація

На заключному етапі просування здійснюється веб аналітика, яка передбачає можливість оцінювати або коригувати роботи по просуванню сайту, виявити недоліки і можливість їх усунення, зменшити показники відмови сторінки і т.п.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Все це дозволяє вести технічний контроль помилок і роботу даного ресурсу, а також своєчасного виправлення, які не призведуть до падіння показників і відвідуваності ресурсу. У висновку готується докладний звіт про результати виконаної роботи і планом подальших дій на наступний місяць.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх