Комерція і продажу – не єдина спрямованість сайтів, що користуються популярністю в інтернеті. Інформаційні портали, розважальні ресурси, тематичні блоги та інші сервіси, що несуть корисну інформацію до користувачів користуються великим попитом в інтернет аудиторії. Просування інформаційного порталу має низку особливостей. Основна мета такого сайту – це залучення постійної аудиторії, а не просто потрапляння в десятку перших позицій пошукової видачі.

Інформаційних сайтів властиво регулярне оновлення контенту і поповнення кількості сторінок. Просування інформаційного сайту не спрацює при впровадженні звичних методів розкрутки з використанням високочастотних запитів або купівлею вічних посилань. Тут потрібні особливі підходи і методики. Комплексне просування новинного сайту ви зможете замовити в нашій веб-студії, що дозволить вам:

 • залучити на сайт додатковий трафік;
 • збільшити глибину перегляду і тривалість сесій;
 • поліпшити дохід і прибутковість сайту.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Відмінні риси інформаційного сайту

 1. Унікальний, цікавий, корисний і авторитетний контент;
 2. Більше число проіндексованих сторінок на ресурсі;
 3. Відсутність регіонального позиціонування і контактної інформації;
 4. Вихідні посилання на інші тематично схожі сайти;
 5. Наявність реклами.

Розкрутка інформаційного порталу – основні етапи

 • Формування семантичного ядра – пошук раціональних за частотою запитів, які будуть використовуватися при написанні текстів для посадочних сторінок на сайті;
 • Написання якісних текстів – тексти повинні відповідати тематиці ресурсу і бути корисними для читачів. Для цього необхідно залучення досвідчених копірайтерів, які вміють оперувати даними і використовувати актуальну інформацію з багатьох джерел. Простий рерайт тут буде не до місця. У нашій веб-студії написанням текстів займаються справжні професіонали, які точно знають, як скласти гарний, інформаційний та корисний текст;
 • Робота над наповненням сайту – інформаційні портали складаються з величезної кількості сторінок, тому для роботи над ними знадобитися більше часу, ніж з сайтами іншої спрямованості. Для створення привабливого для користувачів сайту необхідно регулярно поповнювати розділи, підключати тематичні форуми, оновлювати контент;
 • Внутрішня оптимізація сайту – для популяризації та розкрутки інформаційного сайту необхідно зробити його зручним і привабливим для відвідувачів. У цьому допоможуть різні інтерактивні елементи, спілкування з користувачами, форуми та ін. Також важливо продумати зручну навігацію для полегшення пошуку потрібної інформації.

Розкрутка інформаційного сайту – тонкощі просування

Для просування інформаційного ресурсу буде мало стандартних методів SEO оптимізації, тому варто також підключити такі інструменти:

 • Коментарі користувачів. Спонукаючи відвідувачів сайту залишати свої коментарі під текстами, можна значно поліпшити поведінкові чинники, що буде сприяти підвищенню авторитетності порталу та його позицій в пошуковій видачі;
 • Продумана навігація. Проста система пошуку по сайту, угруповання схожих по тематиці статей, групи найбільш популярних публікацій, список відповідних тематиці матеріалів в кінці статті та інші елементи навігації сприятимуть збільшенню глибини переглядів сайту і підвищення тривалості перебування на ньому.
 • «Чіпляюча» подача інформації. Красиво і цікаво написані тексти, авторитетна подача даних, статті на основі перевіреної інформації з таблицями, інфо графікою, графіками, зображеннями та ін. Показниками якісного контенту зроблять вміст інформаційного сайту більш привабливим і читабельним для відвідувачів;
 • Акцент на якість контенту. Унікальний, структурований текст без води і спаму – це необхідність для інформаційного сайту.
 • Якісні тексти покращують рівень довіри аудиторії, а також сприяють повторному залученню відвідувачів на сайт;
 • Сторонні методики – медійна або контекстна реклама, рекомендації авторитетних джерел або блогерів та ін.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх