Позвонить

Успішність бізнесу в інтернеті визначається не красою сайту або масштабами пропонованих послуг. Головний показник успіху – велика кількість відвідувачів, які здійснюють покупки. Однак не кожен, навіть професійно розроблений ресурс здатний похвалитися високим трафіком. Причина може критися в тому, що пошукові системи просто не бачать сайт. Щоб виправити це упущення, знадобиться комплексна грамотна оптимізація від SEO фахівців.

Успішне просування веб сайтів, оптимізація – всім цим ми займаємося з особливим підходом. Використовуючи перевірені методи, ми не просто робимо ваш сайт помітним. Просування, оптимізація, розкрутка веб сайтів від справжніх професіоналів допоможе збільшити кількість відвідувачів, обійти конкурентів, підвищити продажі, прибуток, зробити ваш бренд упізнаваним і досить популярним в інтернеті.

Просування оптимізація веб сайтів

Просування, оптимізація веб сайтів – порядок робіт з вашим ресурсом

Займаючись розкручуванням, головне наше завдання – використовувати ефективні методи, які добре сприймаються пошуковими алгоритмами. Оптимізація передбачає «упаковку» ресурсу в певні рамки, встановлені вимогами пошукових систем. Стратегія просування включає внутрішню і зовнішню оптимізацію, спрямовану на поліпшення позицій у видачі та залучення великої кількості цільових відвідувачів.

Етапи внутрішньої оптимізації

 1. Пошук і усунення технічних помилок

Технічна сторона має величезне значення, так як якщо сторінки будуть зависати, довго завантажуватися, видавати помилки відвідувач не захоче скористатися послугами такого ресурсу. Тут вже ніяка стратегія розкрутки не допоможе. Тому ми проводимо ретельний технічний аудит для виявлення помилок і їх усунення.

 1. Складання семантичного ядра

Щоб просувати певні товари і послуги, необхідні релевантні, затребувані і ефективні пошукові запити, які допоможуть користувачам пошукових систем швидше знайти вас. Щоб сформувати якісне семантичне ядро, ми виконуємо SEO аудит, а також аналізуємо конкурентне середовище і специфіку вашого бізнесу для знаходження найефективніших запитів.

 1. Написання якісного контенту

Просування і оптимізація веб сайтів багато в чому залежить від якісних текстів. Щоб ефективність розкрутки була максимальною, ми пишемо унікальні, грамотні, цікаві та корисні тексти з органічно вписаними в них ключовими запитами. Ми стежимо за тим, щоб кожен текст відповідав основним вимогам SEO і був корисний як з боку користувачів, так і з боку пошукових роботів.

 1. Налаштування зручної навігації

Щоб користувачі могли якомога швидше і зручніше знаходити цікаві для них товари або послуги необхідна продумана навігація, що надає швидкий доступ до всіх розділів і категорій ресурсу. Зручна продумана структура буде сприяти поліпшенню поведінкових факторів – а відвідувачі залишаються на сайті, вивчаючи його пропозиції.

Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

Етапи зовнішньої оптимізації

 1. Нарощування природної посилальної маси

Щоб поступово підвищувати авторитет свого ресурсу, вам необхідна допомога інших авторитетних інтернет платформ. Розміщуючи на них зворотні посилання, підвищується тематичний індекс цитування. Для цього ми вибираємо кращі майданчики для розміщення посилань, які відповідають тематиці вашого ресурсу.

 1. Реєстрація в каталогах і покупка посилань

Купівля вічних посилань допоможе налаштувати постійні канали, що призводять до вас нових відвідувачів. Купуємо такі посилання ми на спеціальних біржах, які встигли себе зарекомендувати. Реєстрація в каталогах також сприяє збільшенню трафіку і залученню цільової аудиторії.

 1. Контекстна реклама і соціальні мережі

Сьогодні соц мережі є потужними каналами впливу на цільову аудиторію. Купівля реклами та реєстрація акаунтів вашого бізнесу в популярних мережах сприятиме залученню нових клієнтів і підвищення впізнаваності бренду. У свою чергу контекстна реклама є простим і ефективним інструментом для залучення налаштованої на покупку аудиторії і швидкого старту продажів.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх