Просування по Google – ефективна стратегія що дозволить сайту досягти високих позицій по ключам в результатах пошуку, збільшити трафік, число потенційних клієнтів і прибуток.

Ефект від дій, пов’язаних з просуванням сайтів в пошуковій системі Google, складається з декількох чинників. Найбільш важливими з них є впровадження поліпшень на сайт і його розширення, створення мобільної версії, оптимізація технічних питань SEO і посилань.

Ефективне просування під Google – тривалий процес, який принесе більше довгострокові результати, ніж реклама.

Фактори рейтингу Google

Фактори ранжирування, пов’язані з елементами на сайті:

 • Оригінальний, цінний і актуальний контент;
 • Правильно підібрані ключові слова;
 • Оптимізація метаданих;
 • Немає дубльованого контенту;
 • Внутрішні посилання створюють посилання на окремі сторінки даного сайту;
 • Кількість проіндексованих сторінок;
 • Швидкість завантаження;
 • Оптимізація під мобільні пристрої;
 • Безпека;
 • Карта сайту.

Фактори, пов’язані з діяльністю за межами сайту:

 • Цінні зовнішні посилання;
  Вік домену;
  Високий рівень довіри до домену.

Професійний SEO аудит сайту

Просування по Гуглу починається з SEO аудиту, який допоможе вивчити потенціал сайту і визначити області, що потребують покращення.

SEO аудит сайту розглядає:

 • Код сайту

Спочатку ми перевіряємо, чи можуть роботи Google читати код сайту і чи можуть вони вільно переміщатися по ньому. Ми звертаємо увагу на правильність мета тегів, alt і title атрибутів зображень, а також на гіперпосилання і валідацію.

 • Час завантаження

На швидкість завантаження сторінки впливають довжина коду і вага графічних і векторних зображень, які на ньому присутні. Google робить все, щоб сайти, на які орієнтовані користувачі, відповідали їхнім вимогам, тому час завантаження враховується при оцінці його якості.

 • Доступність і легкість для читання на різних пристроях

Часи, коли Інтернет використовували тільки на комп’ютері, минули назавжди. Сьогодні проглядаються сайти і використовуються соціальні мережі в основному мобільними пристроями, такими як смартфони і планшети.

Лише кілька років тому наявність адаптивного сайту було питанням вибору, додатковою перевагою. В даний час доступність на різних пристроях вже стандартна, тому просування під Google не обійде це питання. Роботи Google перевіряють, читабельний і адаптований сайт під різні пристрої. Це важливий аспект, оскільки відсутність адаптації не дозволяє сайту зайняти високі позиції в результатах пошуку і навіть прирікає його на неіснування.

 • Контент сайту

Аудит контенту заснований на перевірці його SEO потенціалу. Тому ми перевіряємо, чи з’являються ключові фрази в текстах, на яких повинна розташовуватися сторінка. Саме на їх основі роботи Google можуть визначити тему сторінки і зв’язати її з конкретними призначеними для користувача запитами. Ми також звертаємо увагу на розташування текстів, відповідний розподіл заголовків і насиченість їх ключовими словами.

Наступним кроком є ​​перевірка того, чи є тексти на сайті унікальними, оскільки дублювання контенту може опустити ваш сайт далеко вниз в результатах пошуку і не принести належних результатів послуги «Просування по Гуглу». Ще одним важливим питанням є якість розміщеного контенту. Ідеальна оптимізація контенту враховує, як вимоги пошукової системи, так і інтереси користувачів.

Що це означає на практиці? Змістовний, цінний і корисний контент, в якому ключові слова з’являються одночасно, важливий з точки зору подальшого процесу в рамках послуги «Просування по Гуглу».

 • Графіка на сайті

Для правильної індексації сторінки повинна бути проведена якісна оптимізація зображень для видимості роботами Google. Ось чому під час аудиту в рамках послуги «Просування по Гуглу» ми перевіряємо атрибути alt і title кожного зображення, розміщеного на сайті. Завдяки цим атрибутам роботи можуть читати те, що на зображенні.

 • Структура внутрішніх посилань

Внутрішнє посилання дозволяє роботам Google вільно переміщатися по сайту і зрозуміти його структуру. SEO аудит дозволяє нам перевіряти структуру посилань і їх правильність, наприклад, чи є посилання, які вказують на неіснуючі сторінки. Ми також перевіряємо, чи є у роботів Google доступ до всіх ресурсів сторінки.

Плюси SEO оптимізації

Виконавши глибокий SEO аудит, ми починаємо комплексну оптимізацію сайту. Це перший крок в процесі виконання завдань послуги «Просування під Гугл». Робота по оптимізації вашого сайту поширюється на всі його елементи.

Що ви отримаєте, довіривши нам просування по Google:

 • Ваш сайт буде завантажуватися швидше;
 • Ви можете бути впевнені, що код вашого сайту відповідає останнім вимогам Google;
 • Ваш сайт буде відображатися правильно на кожному пристрої;
  Ви підвищите позицію свого сайту і залучите клієнтів завдяки унікальному і цінному SEO контенту.

Створення посилань в просуванні сайту

Наступний етап послуги «Просування по Гуглу», – дії поза сайтом. Алгоритми пошукових систем враховують їх при визначенні порядку результатів в пошуковій видачі. Найбільш важливими факторами є, зокрема, кількість і якість посилань з інших сайтів, активність в соціальних мережах і т. Д.

Алгоритм пошуку Google завжди враховував кількість і якість посилань, що приходять на сайт, намагаючись визначити «силу» цих посилань за допомогою різних чинників, таких як Page Rank або Trust Rank. Отримання вхідних посилань (так звані зворотні посилання) було і залишається найефективнішою діяльністю SEO. Однак після змін, внесених у 2012 році оновленням під назвою Pingwin (Google Penguin Update), кількість посилань перестало бути таким важливим і тепер враховує, перш за все, їх якість і природність.

Отримання цінних посилань стало проблемою і вимагає великих зусиль, і, крім того, подальший контакт з неякісними посиланнями може привести до штрафів, накладених на сайт. Ось чому ви повинні думати про стратегію побудови посилань в довгостроковій перспективі, бути терплячими і бути дуже обережними з якістю і джерелом посилань.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Цена на СЕО оптимизации сайта услуг

Количество страницСрокиЦена
20-40До 15 дней333$
40-70До 19 дней555$
70-130До 24 дней555$
130-200До 29 дней666$

Цена оптимизации интернет-магазина

Количество страницСрокиЦена
До 200До 15 дней400$
200-500До 20 дней400$
500-1000До 30 дней800$
1000-3000До 45 дней1200$
3000-10000До 60 дней2000$
10000+Индивидуально2000$+

Цена раскрутки сайтов 2021

Стоимость раскруткиЦена
Продвижение молодого сайта
от 10000грн.
Продвижение сайта визиткиот 8000грн.
Продвижение интернет магазинаот 13000 грн.
Продвижение сайта услугот 11000 грн.
Продвижение под ключот 40000 грн.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх