Позвонить

Просування по Google – ефективна стратегія що дозволить сайту досягти високих позицій по ключам в результатах пошуку, збільшити трафік, число потенційних клієнтів і прибуток.

Ефект від дій, пов’язаних з просуванням сайтів в пошуковій системі Google, складається з декількох чинників. Найбільш важливими з них є впровадження поліпшень на сайт і його розширення, створення мобільної версії, оптимізація технічних питань SEO і посилань.

Ефективне просування під Google – тривалий процес, який принесе більше довгострокові результати, ніж реклама.

Фактори рейтингу Google

Фактори ранжирування, пов’язані з елементами на сайті:

 • Оригінальний, цінний і актуальний контент;
 • Правильно підібрані ключові слова;
 • Оптимізація метаданих;
 • Немає дубльованого контенту;
 • Внутрішні посилання створюють посилання на окремі сторінки даного сайту;
 • Кількість проіндексованих сторінок;
 • Швидкість завантаження;
 • Оптимізація під мобільні пристрої;
 • Безпека;
 • Карта сайту.

Фактори, пов’язані з діяльністю за межами сайту:

 • Цінні зовнішні посилання;
  Вік домену;
  Високий рівень довіри до домену.

Професійний SEO аудит сайту

Просування по Гуглу починається з SEO аудиту, який допоможе вивчити потенціал сайту і визначити області, що потребують покращення.

SEO аудит сайту розглядає:

 • Код сайту

Спочатку ми перевіряємо, чи можуть роботи Google читати код сайту і чи можуть вони вільно переміщатися по ньому. Ми звертаємо увагу на правильність мета тегів, alt і title атрибутів зображень, а також на гіперпосилання і валідацію.

 • Час завантаження

На швидкість завантаження сторінки впливають довжина коду і вага графічних і векторних зображень, які на ньому присутні. Google робить все, щоб сайти, на які орієнтовані користувачі, відповідали їхнім вимогам, тому час завантаження враховується при оцінці його якості.

 • Доступність і легкість для читання на різних пристроях

Часи, коли Інтернет використовували тільки на комп’ютері, минули назавжди. Сьогодні проглядаються сайти і використовуються соціальні мережі в основному мобільними пристроями, такими як смартфони і планшети.

Лише кілька років тому наявність адаптивного сайту було питанням вибору, додатковою перевагою. В даний час доступність на різних пристроях вже стандартна, тому просування під Google не обійде це питання. Роботи Google перевіряють, читабельний і адаптований сайт під різні пристрої. Це важливий аспект, оскільки відсутність адаптації не дозволяє сайту зайняти високі позиції в результатах пошуку і навіть прирікає його на неіснування.

 • Контент сайту

Аудит контенту заснований на перевірці його SEO потенціалу. Тому ми перевіряємо, чи з’являються ключові фрази в текстах, на яких повинна розташовуватися сторінка. Саме на їх основі роботи Google можуть визначити тему сторінки і зв’язати її з конкретними призначеними для користувача запитами. Ми також звертаємо увагу на розташування текстів, відповідний розподіл заголовків і насиченість їх ключовими словами.

Наступним кроком є ​​перевірка того, чи є тексти на сайті унікальними, оскільки дублювання контенту може опустити ваш сайт далеко вниз в результатах пошуку і не принести належних результатів послуги «Просування по Гуглу». Ще одним важливим питанням є якість розміщеного контенту. Ідеальна оптимізація контенту враховує, як вимоги пошукової системи, так і інтереси користувачів.

Що це означає на практиці? Змістовний, цінний і корисний контент, в якому ключові слова з’являються одночасно, важливий з точки зору подальшого процесу в рамках послуги «Просування по Гуглу».

 • Графіка на сайті

Для правильної індексації сторінки повинна бути проведена якісна оптимізація зображень для видимості роботами Google. Ось чому під час аудиту в рамках послуги «Просування по Гуглу» ми перевіряємо атрибути alt і title кожного зображення, розміщеного на сайті. Завдяки цим атрибутам роботи можуть читати те, що на зображенні.

 • Структура внутрішніх посилань

Внутрішнє посилання дозволяє роботам Google вільно переміщатися по сайту і зрозуміти його структуру. SEO аудит дозволяє нам перевіряти структуру посилань і їх правильність, наприклад, чи є посилання, які вказують на неіснуючі сторінки. Ми також перевіряємо, чи є у роботів Google доступ до всіх ресурсів сторінки.

Плюси SEO оптимізації

Виконавши глибокий SEO аудит, ми починаємо комплексну оптимізацію сайту. Це перший крок в процесі виконання завдань послуги «Просування під Гугл». Робота по оптимізації вашого сайту поширюється на всі його елементи.

Що ви отримаєте, довіривши нам просування по Google:

 • Ваш сайт буде завантажуватися швидше;
 • Ви можете бути впевнені, що код вашого сайту відповідає останнім вимогам Google;
 • Ваш сайт буде відображатися правильно на кожному пристрої;
  Ви підвищите позицію свого сайту і залучите клієнтів завдяки унікальному і цінному SEO контенту.

Створення посилань в просуванні сайту

Наступний етап послуги «Просування по Гуглу», – дії поза сайтом. Алгоритми пошукових систем враховують їх при визначенні порядку результатів в пошуковій видачі. Найбільш важливими факторами є, зокрема, кількість і якість посилань з інших сайтів, активність в соціальних мережах і т. Д.

Алгоритм пошуку Google завжди враховував кількість і якість посилань, що приходять на сайт, намагаючись визначити «силу» цих посилань за допомогою різних чинників, таких як Page Rank або Trust Rank. Отримання вхідних посилань (так звані зворотні посилання) було і залишається найефективнішою діяльністю SEO. Однак після змін, внесених у 2012 році оновленням під назвою Pingwin (Google Penguin Update), кількість посилань перестало бути таким важливим і тепер враховує, перш за все, їх якість і природність.

Отримання цінних посилань стало проблемою і вимагає великих зусиль, і, крім того, подальший контакт з неякісними посиланнями може привести до штрафів, накладених на сайт. Ось чому ви повинні думати про стратегію побудови посилань в довгостроковій перспективі, бути терплячими і бути дуже обережними з якістю і джерелом посилань.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх