Просування по низькочастотних запитах – це спосіб розкрутки сайту по мало запитуваними ключовими фразами. Як і у будь-якого методу розкрутки, завданням просування по НЧ запитам є залучення на сайт якомога більшої кількості відвідувачів з пошукових мереж. У нашій веб-студії ви можете замовити просування сайту по низькочастотних запитах – команда SEO фахівців допоможе сайту демонструвати хороші результати в пошуковій видачі і залучити велику кількість відвідувачів.

Просування по НЧ запитам – основні переваги методу

 • Доступна ціна – просування по НЧ фінансово набагато вигідніше, ніж альтернативна розкрутка по високочастотним запитам, що вимагає вкладення великих грошей, часу і сил;
 • Стабільний результат – оптимізація сайту під низькочастотні запити володіє постійним ефектом і здійснюється з використанням білих способів, що виключає ризик накладення санкцій і фільтрів пошукових систем на ваш сайт;
 • Бонусний ефект в SEO розкручування сайту по низько запитуваною запитам – збільшення кількості сторінок ресурсу, тобто рот кількості ключових слів в пошуку, робить позитивний вплив при подальшому просуванні по СЧ і ВЧ запитам.

Кому підходить просування сайту по НЧ запитам?

Просування по НЧ

 • Молодим новим сайтам – почати просування з НЧ запитів стане відмінним рішенням, а при перших результатах приросту трафіку і початковому формуванні поведінкових факторів можна буде почати розкрутку по СЧ і ВЧ пошуковим запитам;
 • Інтернет-магазинам – торговим майданчикам з великим асортиментом товарів даний метод буде найбільш кращий, так як є можливість оптимізувати картки товарів під низькочастотні запити для просування кожного товару в пошукових системах окремо.

Як відбувається просування по НЧ?

 1. Формування списку ключових слів.
 2. Кластеризація.
 3. Аналіз конкурентного середовища та тематичної сфери.
 4. Внутрішня оптимізація сайту:
 • виправлення помилок коду на сайті;
 • розміщення мета тегів – для кожної сторінки пишуться опису тегів Title, description та ін .;
 • оптимізація контенту – написання унікальних якісних текстів під підібрані ключові запити;
 • переліновка сторінок – при великому обсязі ключових запитів складається спеціальний скрипт для оптимального розподілу ваги по всьому ресурсу.
 1. Створення великої кількості нових сторінок.
 2. Зовнішня оптимізація сайту – поступове нарощування маси на авторитетних платформах з використанням наскрізних, вічних, орендних посилань.
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх