Просування сайту по високочастотним запитам – це перспективний старт для розвитку великої компанії в мережі, яка розрахована на холодну і теплу цільову аудиторію, згодом має всі можливість скористатися товарами або послугами, що подаються на сайті.

Головна мета, яку переслідує розкрутка по ВЧ запитам – забезпечення максимально високого трафіку шляхом залучення великого потоку користувачів з популярних пошукових систем, таких як Яндекс або Google. Також подібна стратегія просування сприяє поліпшенню іміджу компанії завдяки знаходженню сайту в Топі пошукової видачі в області, що відрізняється високою конкуренцією. Замовити просування по ВЧ запитам ви зможете в нашій веб-студії – разом ми виконаємо основні завдання, переслідувані професійної розкручуванням сайтів.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Високочастотний запит – що це?

Високочастотний запит це слово або група слів, яка виступає інструментом для розкрутки сайту в ТОП пошукових систем. Найчастіше це назва будь-якої категорії товарів, загальноприйняте поняття в тій чи іншій тематиці (кондиціонер, купити пластикові вікна, ремонт техніки, нерухомість і т.п.).

Високочастотні запити за кількістю запитів за певний проміжок часу (місяць) можуть досягати тисяч і десятків тисяч. Якщо сайту вдасться увійти в ТОП 10 будь-якої пошукової системи, то скоріше за все з 100 чоловік як мінімум один скористається його пропозиціями. Число подібних фраз дуже велике, внаслідок чого трафік сайту зростає через збільшення аудиторії. За місце в ТОП 10 ведеться активна боротьба, тому просування по високочастотних запитах це дуже витратний і довгостроковий захід, який при правильному підході все-таки забезпечить приріст трафіку і популярності сайту.

Кому підходить просування по ВЧ запитам?

Даний спосіб просування сайтів вважається найбільш витратним у фінансовому плані, тому для невеликих сайтів він буде не придатним. Однак для тих сайтів, які принципово хочуть потрапити в ТОП по високочастотним запитам, даний спосіб буде найбільш перспективним шляхом до успіху. Розкрутка по ВЧ запитам підходить сайтам, яким:

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
 • необхідно збільшення продажів і трафіку;
 • необхідне формування позитивного іміджу та впізнаваності;
 • необхідне залучення цільової аудиторії, яка не має певного уявлення про потрібний товар і вводить в рядок пошуку загальні фрази;
 • необхідне просування в ТОП по ВЧ запитам, так як вони вже в Топі по СЧ і НЧ запитам.

Особливості розкрутки по ВЧ запитам

Основна особливість подібного просування – це великий рівень конкуренції в боротьбі за заняття перших місце в Топі. З цієї причини буває непросто домогтися поставлених цілей за короткий час – цей процес довготривалий.

Також він вимагає великих матеріальних витрат – але ви повинні розуміти, професійне просування дозволить в результаті добитися значного збільшення трафіку, що повністю окупить себе.

Розкрутка по ВЧ запитам

На початковому етапі розкручування в нашій студії ми приділяємо увагу низько і середньо частотним запитам, щоб домогтися максимальної ефективність в перші місяці існування проекту, а також для швидкого формування основної цільової аудиторії.

При переході на етап розкручування по високочастотним запитам ми одночасно ведемо комплексну роботу по нарощуванню посилальної маси. Ми приймаємо ряд комплексних заходів для підвищення трасту, використовуємо статейний спосіб розкрутки, стежимо за якістю контенту. В результаті ряду дій ви поступово помітите зростання трафіку і підвищення позицій сайту в пошуковій видачі.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/tsena-optimizatsii-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-sajta-yandex/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/effektivnoe-prodvizhenie-saytov/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх