Позвонить

Просування сайту по високочастотним запитам – це перспективний старт для розвитку великої компанії в мережі, яка розрахована на холодну і теплу цільову аудиторію, згодом має всі можливість скористатися товарами або послугами, що подаються на сайті.

Головна мета, яку переслідує розкрутка по ВЧ запитам – забезпечення максимально високого трафіку шляхом залучення великого потоку користувачів з популярних пошукових систем, таких як Яндекс або Google. Також подібна стратегія просування сприяє поліпшенню іміджу компанії завдяки знаходженню сайту в Топі пошукової видачі в області, що відрізняється високою конкуренцією. Замовити просування по ВЧ запитам ви зможете в нашій веб-студії – разом ми виконаємо основні завдання, переслідувані професійної розкручуванням сайтів.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Високочастотний запит – що це?

Високочастотний запит це слово або група слів, яка виступає інструментом для розкрутки сайту в ТОП пошукових систем. Найчастіше це назва будь-якої категорії товарів, загальноприйняте поняття в тій чи іншій тематиці (кондиціонер, купити пластикові вікна, ремонт техніки, нерухомість і т.п.).

Високочастотні запити за кількістю запитів за певний проміжок часу (місяць) можуть досягати тисяч і десятків тисяч. Якщо сайту вдасться увійти в ТОП 10 будь-якої пошукової системи, то скоріше за все з 100 чоловік як мінімум один скористається його пропозиціями. Число подібних фраз дуже велике, внаслідок чого трафік сайту зростає через збільшення аудиторії. За місце в ТОП 10 ведеться активна боротьба, тому просування по високочастотних запитах це дуже витратний і довгостроковий захід, який при правильному підході все-таки забезпечить приріст трафіку і популярності сайту.

Кому підходить просування по ВЧ запитам?

Даний спосіб просування сайтів вважається найбільш витратним у фінансовому плані, тому для невеликих сайтів він буде не придатним. Однак для тих сайтів, які принципово хочуть потрапити в ТОП по високочастотним запитам, даний спосіб буде найбільш перспективним шляхом до успіху. Розкрутка по ВЧ запитам підходить сайтам, яким:

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
  • необхідно збільшення продажів і трафіку;
  • необхідне формування позитивного іміджу та впізнаваності;
  • необхідне залучення цільової аудиторії, яка не має певного уявлення про потрібний товар і вводить в рядок пошуку загальні фрази;
  • необхідне просування в ТОП по ВЧ запитам, так як вони вже в Топі по СЧ і НЧ запитам.

Особливості розкрутки по ВЧ запитам

Основна особливість подібного просування – це великий рівень конкуренції в боротьбі за заняття перших місце в Топі. З цієї причини буває непросто домогтися поставлених цілей за короткий час – цей процес довготривалий.

Також він вимагає великих матеріальних витрат – але ви повинні розуміти, професійне просування дозволить в результаті добитися значного збільшення трафіку, що повністю окупить себе.

Розкрутка по ВЧ запитам

На початковому етапі розкручування в нашій студії ми приділяємо увагу низько і середньо частотним запитам, щоб домогтися максимальної ефективність в перші місяці існування проекту, а також для швидкого формування основної цільової аудиторії.

При переході на етап розкручування по високочастотним запитам ми одночасно ведемо комплексну роботу по нарощуванню посилальної маси. Ми приймаємо ряд комплексних заходів для підвищення трасту, використовуємо статейний спосіб розкрутки, стежимо за якістю контенту. В результаті ряду дій ви поступово помітите зростання трафіку і підвищення позицій сайту в пошуковій видачі.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/tsena-optimizatsii-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovoe-prodvizhenie-sajta-yandex/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/effektivnoe-prodvizhenie-saytov/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх