Позвонить

Просування пошукових сайтів націлене на досягнення максимально можливих позицій в результатах пошукової системи.

Просування пошукових сайтів – це процес, спрямований на поліпшення трьох основних категорій чинників ранжирування:

 • Технічна оптимізація сайту з точки зору алгоритмів пошукової системи і комфорту користувачів;
 • Створення унікального, корисного і привабливого контенту;
 • Отримання посилань і створення сприятливих умов для мимовільного появи посилань на сайті.

Добре продумана стратегія просування принесе безліч переваг:

 • Висока позиція в результатах пошуку;
 • Більше трафіку на сайті;
 • Краща видимість в мережі.

Просування пошукових сайтівПросування пошукових сайтів зазвичай є довгостроковим процесом. Певні дії дають швидкі результати, але у випадку з ключовими словами середньої і високої конкурентоспроможності створення переваги в пошуковій системі має бути постійно включено в набір маркетингових дій.

Робота SEO фахівця починається з аналізу сайту і реалізації рекомендацій звіту. Також виконується аналіз ключових слів, пов’язаних з даною галуззю. «Контент – король», тому створення унікального, цікавого, оптимізованого ключовими словами контенту є ключем до результатів пошукової видачі. SEO копірайтинг гарантує, що ваш сайт буде правильно проіндексовані пошуковими системами, і високо оцінений користувачами. Створення цінних посилань на сайт також зміцнить довіру з боку пошукових систем і користувачів до вашого сайту.

SEO аналіз

Створення та адаптація вашого сайту до вимог Google та інших пошукових систем має вирішальне значення для його видимості в списках результатів пошуку. Просування пошукових сайтів не може бути виконано без SEO аналізу, тому що він дозволяє перевірити найбільш важливі структурні елементи сайту, які оцінюються алгоритмами пошукової системи і впливають на його стан в результатах пошуку.

Переваги SEO аналізу:

 • Поліпшення оцінки сторінки за алгоритмом Google, завдяки якому він досягає більш високих позицій в результатах;
 • Збільшення кількості ключових фраз для видимості в пошуковику;
 • Збільшення трафіку з результатів звичайного пошуку, охоплення більшої кількості клієнтів і збільшення доходу;
 • Підвищення ефективності роботи і зниження витрат;
 • Поліпшення якості сайту і швидша індексація нового контенту роботами пошукових систем, що скорочує час охоплення користувачів і можливість надання актуальної інформації.

SEO стратегія

Перед початком виконання дій в рамках послуги «Просування пошукових сайтів» і після аудиту сайту, необхідно подумати про SEO стратегії. Це тривалий процес, що вимагає великої роботи, тому починати проект без загального плану не варто.

Необхідно пам’ятати, що всі SEO заходи вимагають роботи і вкладень. Ефекти SEO – це загальна вартість поліпшення видимості сайту, а не плата за кампанію PPC для кожного користувача. Робота буде розподілена з плином часу, але дасть ефект, який триває довше (але не назавжди).

Просування пошукових сайтів: SEO діяльність

Просування пошукових сайтів поділяють на дві категорії: дії на сайті та за його межами.

Перша категорія – це робота, пов’язана безпосередньо з оптимізацією сайту і його контентом. Діяльність за межами сайту розширює нашу видимість за межами нашого домену – придбання цінних посилань.

 1. Збір ключових слів

Ключові фрази (ключові запити, ключі) – слова або фрази, на яких виконується просування пошукових сайтів. Результати пошуку показують сайти, які найбільше відповідають запиту користувача, а сам пошук заснований на введених ключових словах. З цієї причини при створенні тексту для сайту, який просувається дуже важливо вказувати в ньому оптимальну кількість ключових слів. Проте рекомендується, щоб їх кількість не перевищувала стандарти пошукової системи і, отже, текст залишався розбірливим і зрозумілим для користувача.

 1. Внутрішня оптимізація

В даний час оптимізація сайту є важливим елементом в контексті діяльності «Просування пошукових сайтів». Звичайно, це поліпшить становище сайту в результатах пошуку і безпосередньо роботу сайту, також це допоможе користувачам отримувати цінну інформацію.

Оптимізація сторінки поширюється на її текстовий і технічний рівні. Ми забезпечимо вашому сайту швидку роботу, прозорість для користувача, цінну інформацію в контенті і дозволимо пошуковим роботам легко індексувати ваш сайт.

 1. Зовнішня оптимізація

Зовнішня оптимізація в рамках послуги «Просування пошукових сайтів» полягає в отриманні цінних посилань на ваш сайт. Виходячи з цього, алгоритм Google буде оцінювати популярність сайту в Інтернеті і конвертувати позиції для окремих ключових слів домену в результатах пошуку.

Посилання на сторінку може бути розміщена у вигляді фрагмента тексту, точної адреси або навіть графіки.

Витрати на просування пошукових сайтів

Вартість дій, спрямованих на досягнення бажаних позицій, залежить від багатьох чинників. Перш за все вартість визначається бізнес цілями вашого сайту. Досягнення ТОП1 вимагає в своє розпорядження від 3 до 6 місяців в залежності від віку сайту, його галузі діяльності і поточного положення в результатах пошуку. Мінімальна вартість для ТОП10 становить 4000 грн., ТОП3-5 6000 грн., Далі вартість розраховується індивідуально.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх