Просування ресторанів і кафе потребує особливого підходу до самих методів розкрутки сайту компанії. Пов’язано це, перш за все, з особливою специфікою самого бізнесу, а також високого рівня конкурентності закладів громадського харчування на ринку. Щоб розкрутка ресторану в інтернеті була максимально ефективною, необхідні не тільки базові знання в області SEO, але і особливий підхід до кожного закладу та його особливостям.

Просування ресторану

Професійна розкрутка сайту ресторану в нашій веб-студії буде сприяти залученню нових клієнтів завдяки високим позиціям ресурсу у видачі по запитах в популярних пошукових системах.

Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

Просування ресторану в інтернеті – основні етапи

Розкрутка ресторану повинна переслідувати одну головну мету – залучати якомога більше нових клієнтів до закладу. Для досягнення цієї мети необхідно використовувати різні інструменти, які зможуть підвищити приплив відвідувачів. Просування сайту ресторану в мережі – це комплексна багатоетапна робота, заснована на продуманій SEO стратегії, яка включає наступні етапи:

 • Виведення сайту в ТОП пошукової видачі – просування ресторану буде малоефективним, якщо сайт не займе Топові позиції у видачі популярних пошукових систем. Оптимізація сайту дозволить потенційним клієнтам швидко знаходити заклад серед інших, а також отримувати швидкий доступ до контактів і локалізації з картою;
 • Формування позитивного іміджу ресторану – ряд елементів, таких як відгуки клієнтів, цікава інформація, новини та ін., Роблять сайт ресторану не тільки демонстраційним, але і корисним, завдяки чуму по пошуковим запитам збільшується трафік, який легко можна конвертувати в нових клієнтів;
 • Поліпшення юзабіліті сайту – професійне просування і оптимізація сайту допоможуть стати йому максимально зручним і корисним для клієнтів. Для цього можна використовувати форму для бронювання місць онлайн, віртуальне меню, спеціальні акції та пропозиції для онлайн користувачів та ін .;
 • Акцент на головне – основний упор робиться на розкрутку найбільш затребуваних послуг ресторану.

Візуальне оформлення сайту ресторану

Правильно підібрані візуальні образи допомагають створити потрібне уявлення про заклад у потенційних клієнтів. Тому особлива увага приділяється наступним деталям:

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
 • Барвисті фотографії, що зображують оригінальну сучасну сервіровку, вишукані авторські страви, стильні інтер’єру закладу та ін. Сприяють формуванню позитивного іміджу у відвідувачів сайту;
 • Меню ресторану з цікавими описами, барвистими фото і актуальними цінами дають відвідувачам перше враження про заклад. Якісне віртуальне меню є особою всього закладу.

Грамотне і продумане оформлення сайту ресторану приваблює і залучає клієнтів, спонукаючи їх стати гостями закладу. Щоб сайт був ефективним, ми працюємо над його навігацією і стилістичним оформленням згідно з останніми тенденціями дизайну.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх